Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

marketas1
9. čer 2011

@lipetra já jak kdy. Moje trička s předtěhu už jsou mi uplá 😀 Takže mám pár volnějších a jinak nosím zatím ty uplý. Nový kupovat nechci, dokud nemusím

cell
9. čer 2011

já jsem i před těhu měla moc ráda tuniky volné přes břicho - a teď se hodí taky - a ještě pod tím nejsou vidět rozeplý kaťata 🙂

marketas1
9. čer 2011

@cell jj, výborná volba. Mě se tuniky moc líbí, ale nikdy jsem prostě nanašla takovou, která by slušela i mě .-D

lipetra
9. čer 2011

@marketas1 Já právě měla taky ráda tuniky a takový ty volnější trička a když jsou to XS, tak je můžu nosit, ale ty uplá moc ne, jako klidně by se nosit dala, ale nějak se v nich necítím a těhotenská móda není pro mě

lipetra
9. čer 2011

@cell A kde kupujes tuniky, mas nejaky tip?

marketas1
9. čer 2011

@lipetra já mám právě doma samý S a XS a klasický střihy aty už jsou mi jako fakt upký přes břicho 😀

marketas1
9. čer 2011

@lipetra A je fakt, že když jsem si koupila takový ty volný XS, že se některý tak roztáhly, že jsou spíš L....

lipetra
9. čer 2011

@marketas1 To me prave taky pres bricho, tak proto si je nechci vytahat, tak nosim ty volnejsi, coz jsou vetsinou XS, ale odpovida to spis S a u tech mi to nevadi.

marketas1
9. čer 2011

@lipetra aha, tak to já neřeším, to břiocho zase tak velký není, že by se mi vytahaly, takže je zatím nosím 🙂 A volnějších moc nemám, jen pár... ☹

lipetra
9. čer 2011

@marketas1 Ty moje volnejsi moc nejsou, spis jde o strih 🙂 Ja bricho mam male, ale i tak proste nechci mit ty trika vytahane, jsou moje oblibene, tak si je nechavam na potom 🙂

ami33
9. čer 2011

Hojte holky, já taky ještě furt gumičkuju,ale jak píšete chce to něco delšího,ale paráda, že tak člověk ještě unosí spoustu věcí. Jinak ty slavné oblečky mám zaplaceny, tak čekám, že to tak příští týden dojde.
Jinak dnes jsem akční od samýho rána, uklizeno v kuchani po snídani, vyžehlené všechno prádlo...včera jsem to nestihla, šli jsme s manželem na pizzu, takže dieta šla stranou,ale jako ta slanina na té pizze byla úžasná.

ami33
9. čer 2011

A sem zapoměla, budu ještě akčnější, sem si uvařila dnes kofeinový kafe, tak si se mnou užijete aprcek mi asi brzo prokopne břicho 😀DDDD

ami33
9. čer 2011

Jo holky dneska se mi ozvala paní že koupí v mojem bazárku svatební botky, nevíte kolik může být poštovné?

lipetra
9. čer 2011

@ami33 No ten nas prcek kope od rana, asi si dava ranni rozcvicku 😀

lipetra
9. čer 2011

@ami33 A mas to na dobirku nebo prevodem pres ucet?

ami33
9. čer 2011

Tak jako kafe nekafe práce mě dohnala a vás asi taky chjooo.

ami33
9. čer 2011

@lipetra na účet, já nevím kolik stojí obyč balíky vůbec

marketas1
9. čer 2011

@ami33 přesně jak píše Peťa, za dobírku platíš skoro 100kč, ale normální balíček bude kolem 50kč....
@lipetra můj prcek nekope ☹ Já už chci taky cítit pohyby!

já jsme měla včera na večeři kuřecí v bramboráku 😀

marketas1
9. čer 2011

@ami33 no, bude to podle váhy, ale kolem 50-70kč za ty boty....

lipetra
9. čer 2011

Teda holky ja vy si davate do nosu, ja vcera mela jen celozrnnou housku s kuřecí šunkou a sýrem a rajčátkem 🙂 Ale dneska jdu na oběd s kolegyňkou tak si dám do nosu 🙂

lipetra
9. čer 2011

@ami33 Taky bych rekla 50 Kč za poštovné

lipetra
9. čer 2011

@marketas1 Ja pohyby zacala citit az ve 20. tydnu,tak vydrz 🙂

ami33
9. čer 2011

@marketas1 jo tak to je super, já to dala za 350 i s poštovným, uvidím na prvním balíku, prej se zdražilo teď, aspoň budu mít přehled no.
Neboj prcka už ucítíš brzo, u mě to bylo nějak v tom 19-20 týdnu a sem čekala i později podle toho co píšou.

ami33
9. čer 2011

@lipetra no my chodíme ke známýmu na zahrádku a to jsou takové malé pizzy spíš svačinka mi to přijde a my si dáváme tak na chuť jednu na půl. Jinak večer cornflake s jogurtem, ráno...mlíko, cornflake, ovoce...no nemůžeme jenom hřešit furt. Jo a to jsem zapoměla včera jak jsem šla z obchodu zase jsem si dala na cestu maliny v čokoládě.

kajka_37
9. čer 2011

bré ránko, tak dík za tip, jdu sehnat pevné gumičky 🙂))

@cell a kde sis pořídila plavky, taky budu shánět 🙂

já včera taky nekupovala, nechala sem v cameieu skoro 2 litry :D

lipetra
9. čer 2011

@ami33 ja taky obcas zhresim, to si pis 🙂 v patek jdeme s pritelem na zahradku, tak si tam urcite zas dam nejakou mnamku 🙂

kajka_37
9. čer 2011

jinak v práci je mi ouha, tak jako před třemi týdny.... takže sem vytáhla torecan, snad pomůže...

ami33
9. čer 2011

No tak jsem koukala co mi dnes dovezou na oběd a teda hřích velkej, segedýn, knedlík, ovoce, bramboračka.

ami33
9. čer 2011

@lipetra no my měli jít se známýma o víkendu,ale nemůžou, tak pojedem na zahradu grilovat,ale sem říkala manželovi buď kuřecí nebo rybu.

cell
9. čer 2011

@lipetra : tak různě po městě, ale pak mám jeden oblíbený butik na metru Lužiny, tam mají příjemné věcičky
@kajka_37 : na Karláku ve Václavské pasáži je malý obchůdek se spodním prádlem, plavkami a mají tam moc pěkný i noční prádlo 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru