Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

ami33
9. čer 2011

u nás teda pracují na ulicích lidi co pobírají dávky a za to dostávají ěco navíc, uklízí po sečšení trávy, na jaře zarostlé chodníky a v zimě sníh, letos jsem to viděla poprvé, no popravdě nechtěla bych být nezaměstnaná, bych takhle do ulice nešla se studem že potkám někoho známýho, možná leda v paruce a převleku hehe 😀DDD

ami33
9. čer 2011

@lipetra no to je hustý , oni bydlejí dost vysoko, loni žádná úroda po těch polomech všechno dolámaný, vymletej potok po vodě a to jsou na kopci a letos jim to zase všechno přimrzlo, teď tam bude 2 měsíce teplo a zase začne zima

ami33
9. čer 2011

@marketas1 jo jasně že je tu nádherně, já bych neměnila anaši sem jezdí rádi, možná si tu i koupí byt a půjdou na důchod sem za mnou z Olmika a brácha sem k nám jezdí s rodinou dost často na celé víkendy, si to tu všichni oblíbily.

lipetra
9. čer 2011

@ami33 Me rikal kamarad co byl loni asi dva mesice na uradu prace, ze po nem chteli, aby sel uklizet snih, pritom si praci musel najit sam, ten urad prace je naprd, tak to odmitl a oni ho chteli vyradit z evidence, ale nakonec to tam ukecal
To si rikam ze u nas je to fakt oproti tomu lahoda

ami33
9. čer 2011

@lipetra no já bych šla radši někde na brigádu na černo, než lítat po městě a uklízet.

ami33
9. čer 2011

@lipetra třeba v americe tyhle práce úklidové na ulici dělají jen kriminálnici a já to mám s tím spojené, samozřejmě ti co nejsou tak nebezpeční,ale stejně je hlídají dozorci , chodí i kolem velkých cest, kde je provoz a uklízí krajnice.

lipetra
9. čer 2011

@ami33 no to je dalsi vec, vezni co si valeji sunky za nase kc

marketas1
9. čer 2011

@lipetra já teda všechny ne, ti, kteří chtějí pracovat a nemůžou práci sehnat, ty bych doma nechala, ale ty povaleče a vyžírky - příživníky, ty bych doma ńenechala! Ať si ty dávky zaslouží 😠
@ami33 mazec, že? Ale u Vás taky mazec :_D Ale já to znám odmalička 🙂

marketas1
9. čer 2011

holky, já vás nestíhám dočítat jako ☹

ami33
9. čer 2011

@lipetra ne u nás se na to vezme firma a zaplatí se to z prostředků daňových poplatíků a nebo to zajišťuje obec nebo město a financuje se to z rozpočtu a pak chybí peníze třeba na opravy silnic, což tady na Valašsku je potřeba každej rok po těch sněhách, no co pak se diví, že nikde nejsou háky, když se neumí hospodařit, jen berou rodinám a mladým lidem, kdyby průměrné české rodiny hospodařili jako ten náš stát, tak jsme dávno poloviny populace pochcípala hlady, sakra sem si zase dala téma, se akorát rozčílím zasejc. hehe 😀

ami33
9. čer 2011

@marketas1 ty jsi říkala že pocházíš odkud? někde od Vsetína?

lipetra
9. čer 2011

@ami33 no je to sila...

marketas1
9. čer 2011

@ami33 se taky vždycky strašně rozčílím u takových témat.....Jj, z Horní Lidče, to je za Vsetínem,směr Slovenské hranice - Střelná, Strelenka....

ami33
9. čer 2011

@marketas1 znám od slyšení,ale tam tíém směrem moc nejezdíme

ami33
9. čer 2011

@marketas1 My když jedeme na Slovensko přes Bumbálku tak někde po cestě, teď nevím přesně jak daleko je salaš Krajinka, tam to mají vymakané, ovce tak chovají a prodávají čerstvé sýry, různé druhy a másla a mají tam už i restauraci kde si můžeš dát různá jídla z těch sýrů a jedna část restaurace je prosklená a vidíš do stájí na ovečky jak se tam válí v seně a tak, krásný místo.

marketas1
9. čer 2011

@ami33 jé, to teda musí být super restaurace! A přes Bumbálku to máte blíž, to je jasný!

ami33
9. čer 2011

@marketas1 no jsme tam byli asi dvakrát když jsme jeli na Slovensko,ale teď už dlouho ne, po tom co náš dovča na Slovensku stála 25.000 jsme si řekli že za ty love lepší k moři, ale Tatry jsou taky krásný,ale co mají to Euro docela draho tam je.

ami33
9. čer 2011

íáá u nás už prší, předpověď nelhala, bude dneska lazy den

marketas1
9. čer 2011

@ami33 já taky řáíkám, že dovolená i u nás tě vyjde pomalu jak moře, takže když můžu, jedu raděj k moři. Navíc tady je nevyspitatelný počasí....
Holky, mě strašně dneska pálí žáha ☹

marketas1
9. čer 2011

@ami33 tak u nás prší od včerejška ☹

ami33
9. čer 2011

@marketas1 no to jo ale my máme rádi i česko, pár roků po sobě jsme jezdili na dvě dovče, jedno moře a jedno třeba šumava, tatry a tak a jsem ráda, že jsme si to cestování užili, teď se třeba pár roků nedostanem, teda u nás můžem cestovat i s prckem, když budou na to finance. Třeba na té Šumavě jsme byli s bráchou a švagrovou a 2 neteeřema, ta mladší tenkrát měla 4 měsíce a objeli jsme kde co, v autě se vždycky přebalilo, nakojilo a zase tradá. Já nemám ráda, když mi některá z kámošek řekne, že nemůžou tam nebo tam kvůli dětem, já si myslím že se cestovat dá, záleží kam a tak a podle mě spíše je to o financích, než že by dítě bylo až tak omezující, samozřejmě první rok, to je něco jinýho.

ami33
9. čer 2011

@marketas1 žáha?? a neměla jsi včera něco ostrého nebo mastného? teda tak jsem to četla na netu, jinak mě nepálivá žáha moc zatím.

marketas1
9. čer 2011

@ami33 mě teď žáha pálí každý den už cca 14 dní ☹ Ale dneska teda víc ☹ A k těm dovoleným. My třeba nemáme auto a peníze taky nebudou, takže my nebudeme jezdit nikam ☹ No co už...

lipetra
9. čer 2011

@marketas1 Kup si Helicid, ten ti pomuze...!!!

ami33
9. čer 2011

@marketas1 aha tak to nebude asi tím co jíš, to ti neporadím, nemám zkušenosti. No my vlastně ani našim autem nejezdíme, když jedeme všichnis bráchou tak je nás 6, tak jezdíme jeho velkým...teď přibude náš prcek, tak už bysme se nevešli,ale už mají na cestě nové auto tak nevím jestli nebude pro 7-8 lidí, se nechtějí toho společnýho cestování asi vzdát. No ale taky to asi ebude tak často jak dřív s prckem, taky budem koukat na peníze a tento rok neplánujem vůbec nic, jen zahradu u tchánovců a procházky po Valašsku.

marketas1
9. čer 2011

@ami33 to není tím, co jím ,ale těhotenstvím. Někoho to trápí 😀 Já taky plánuju jen "dovolenou" u maminky 😀
@lipetra a co gaviscon sirup?

ami33
9. čer 2011

@marketas1 jako v Lidči? to bysme mohli jít provětrat pupky hehe 😀

marketas1
9. čer 2011

@ami33 no, já myslela spíš příští rok i s mimi v Lidči, ale pokud mi to letos vyjde, tak k mamině chci taky třeba na 2 dny, tak bych dala vědět 🙂

ami33
9. čer 2011

@marketas1 no tak letos budem větrat pupky, příští rok kočáry 😀

ami33
9. čer 2011

já si zjistím kde ta lideč je abych mohla dojet, ať se nemusíš kodrcat.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru