Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

ckaty
10. čer 2011

@lipetra co to je ten strips?

lipetra
10. čer 2011

@ckaty to jsou takove ty kureci kousky obalene v nejakem tom testicku 🙂

marketas1
10. čer 2011

@lipetra já jsme v kfc nikdy nebyla. A v mekáči jednou v životě 😀
@ckaty tak já kynu už teď a nechci se vidět na konci!

ckaty
10. čer 2011

@lipetra jo takhle vy si davate do nosu 😉 no joo no chlap potrebuje kus masa 😎

ami33
10. čer 2011

@ckaty ty maliny v čoko právě nejsou vůbec sladký, je to kyselé , j á sladké vůbec nejím,ale tohle je fakt dobrý a mají tam i borůvky v čokoládě, ty sem ještě neměla, vždycky skončím u těch malin

ckaty
10. čer 2011

@marketas1 vetsinou bud kynes na zacatku nebo na konci ...takze nebooj 🙂

lipetra
10. čer 2011

@marketas1 ja to normalne taky nejim, ale vcera jsem dostala na ne chut, tak jsem si ho dala, jinak v Mekaci jim jen zahradni salat 😀 😀 😀 a v KFC kukurici 😀 😀 😀

lipetra
10. čer 2011

@ckaty Presne tak, no vcera vubec, k obedu bramborak s masovou smesi a k veceri strips, at zije zdrava vyziva 😀

ckaty
10. čer 2011

@ami33 boruvky taky budu muset zkusit,ikdyz me teda taky vic lakaj ty maliny 🙂

kajka_37
10. čer 2011

@marketas1 neboj snědla sem jen dva malý kousíčky... a vt ý změti kil ovoce, se tohle ztratí... jendou za čas se nezdravý smí... azs tu zdraviu stravu nesmíme tak "žrát"... si vem že některý maj v těhu chuť jen na smažený :D

@ckaty jo, to máme hodně podobný... když já mám už žížu v tomhle vedru.. a napít se nejde, pomoooooooooooooc :(

kajka_37
10. čer 2011

@lipetra viď, kukuřici mají luxusní, pochutnala sem si... boží je 🙂

ami33
10. čer 2011

@marketas1 jo zrníček je tam hafol,ale to je jak když si doma uděláš pravý domácí jahodový koktejl
hele s tou váhou, já myslím, že je lepší přibírat postupně, já četla na netu holky, co nepřibírali prej nic a na konci během měsíce, měsíce a půl třeba i 20 kilo a víc. Mě se to teda teď zastavilo, takže mi vychází 1 kilo na jeden měsíc lunární, ale nedělám si iluze, že bych se do 10 vešla...těch 15 je ideál 12-16 jak to píšou, to budu spokojená. Ale sám manžel mi včera říkal, ty vůbec nejíš jak těhotná, ty jíš ještě líp než před těhu, jedině co fakt zhřeším jsou ty zmrzliny.

marketas1
10. čer 2011

@lipetra já tam nechodím z principu hlavně, víš? 😀
@ckaty tak já ty borůvky prubnu za tebe 😀 A nevím, myslím, že když tak kynu teď, že na konci těch 20kg dám ☹

ami33
10. čer 2011

@ckaty si mě ukecala, já ty borůvky dneska testnu 😀

lipetra
10. čer 2011

@kajka_37 no to jo, kamoska ta se tam vzdy cpe temi jejich menicky a ja jen kukurici chci 😀

marketas1
10. čer 2011

@ami33 to takhle ale stejně neovlivníš, kamarádka to měla stejně jako @ckaty - přibrala hodně až na konci. Prostě tělo si kyne jak samo chce 😀

lipetra
10. čer 2011

@marketas1 ja proste kukurici neodolam a tomu salatu taky ne, i kdyz jak ho zdrazili, tak uz to neni ono

marketas1
10. čer 2011

@ami33 já taky testnu borůvky 🙂

marketas1
10. čer 2011

@lipetra nevím, nemůžu soudit, nikdy jsme to nejedla....

ami33
10. čer 2011

@marketas1 já teaky nechodím do meků a kentackejch kuřat, to bylo v usa na každým rohu a teda burgera kinga sem mohla jinak ne, tady radši buď čína nebo řecká nebo už ta pizza a nebo palačinkyyyyyyyyyyyyyy. Holky teda já sem po obědě a zase jsem u toho jídla chjooo 😀

lipetra
10. čer 2011

@marketas1 no ja si delam kukurici i doma na grilu a to je taky mnamka 🙂

marketas1
10. čer 2011

@lipetra já teda maso jím všechno, hovězí, vepřový i kuřecí 🙂
@ami33 a co jsi měla dnes dobrého?

ckaty
10. čer 2011

@ami33 to je tak hezky...hodnej manza 🙂 ..to mne minulej tejden pritel rekl vetu "tobe to tehotenstvi tak slusi" 🙂 sem byla uplne namekko a nejradsi bych s nim byla tehotna kazdej rok v ten moment 😀

ami33
10. čer 2011

@marketas1 no taky myslím že to tělo si dělá co chce a člověk zase až tak neovlivní. Manžel včera říkal, že si myslel, že jako jak budu těhu, že se budu ládovat zákuskama a chlebíčkama, mu říkám si upad ne, nejsem otesánek, jen těhule 😀

ckaty
10. čer 2011

@ami33 😀 😀 taky dobry 😀

ami33
10. čer 2011

@marketas1 dnes polívka pórková, maso vepřová na paprice s těstovinou. Na zítra vařím špenát, k tomu upeču krkovici na česneku a brambory do trouby. V neděli ty krevety s čenekem a citronem, nikdy nevím co za přílohu, tak dělám kaši.

ami33
10. čer 2011

@ckaty no tak manžel si mě teď jenom pochvaluje jak rostu protože on moc nemusí hubené holky, takže ten by si mě takhle nechal na furt,ale mu říkám zapomeň, já nechci bejt vorvaňka na stálo 😀DD

lipetra
10. čer 2011

@ckaty @ami33 no me rikalo lidi ze se budu desne cpat az budu tehotna a ze budu placat sladke s kyselym atd., ale ja jim normalne jako predtim 5x denne jak jsem zvykla a staci mi to a prckovi taky 🙂

ami33
10. čer 2011

a malej kope mi říká asi mámo nech už těch básniček o jídle, budeme tlustí hehe

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru