Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

mannadela
16. čer 2011

@ami33 Tyjo, Ty se máš, taky bych chtěla mít na dnešek program jak Ty 🙂. Úplně bych si to užívala. Já jdu na kontrolu s těma močovejma cestama. Ale říkám tomu velkej ultrazvuk, protože jdu na stejné místo 😀

marketas1
16. čer 2011

@mannadela 😀 teda, ty máš sny, ale to bych se teda taky probudila. Mě se zdálo jen jednou o tom, že jsem porodila dvojčata, neměla jsem pro ně nic nachystané, ani kočárek,oblečení,nic.....A UTZ bude super! Závidím, já už chci taky!
@ami33 a nemají i internetový obchod? Že bych mrkla

ami33
16. čer 2011

@mannadela no to bude všechno v pohodě, jen Viktorka je exhibicionistka a chce se ti furt ukazovat hehe 😀
@marketas1 e-shop nemají, oni to mají otevřené chvíli, mě bylo divné, že tu máme takový obchod a žádná kámoška nic nříkala,ale fakt super, budu tam kupovat všechno do postýlky, vaničku, přebalovák, všechno, no ono toho už moc není...a koupila jsem super teplomět s tím ohebným koncem, ještě to slečna měla levější než v lékarně.

marketas1
16. čer 2011

@ami33 s ohebným koncem? Ty jo, já jsem úplně mimo ohledně těch mimi věciček ☹

ami33
16. čer 2011

@marketas1 no já taky nevěděla,až sem to viděla včera, te konec teploměru co sae strká do prcinky je ohebnej, což je super, je to pro nejmenší miminka, pak kdyby bylo třeba, tak bych koupila ten do ouška a na čelíčko,ale oni nejsou moc přesné, měřili s něma v nemocnici a když se jim to nezdálo, tak mi stejně vždycky dali rtuťovej. Myslím že tohle na začátek stačí stojí to pár kaček. Zkusím ho najít na netu.

ami33
16. čer 2011

to je on a ještě levnější, podle mě to na začátek stačí
http://www.lekarna.cz/teplomer-digi-microlife-m...

marketas1
16. čer 2011

@ami33 díky moc, zkusím se zeptat u nás v lékárně. Tady to objednávat nebudu,120kč je poštovné... ☹DÍKY

mannadela
16. čer 2011

@ami33 Copak mně... kdyby se Viktorka chtěla ukazovat mě, tak je to v pohodě... ale panu doktorovi??? A s takovouhle věcí... to začíná holka brzo 😀 😀 😀

ami33
16. čer 2011

@marketas1 no přesně, mě stál asi 150, to do 200 seženeš v lékarně.
@mannadela no čeče ta se jednou neztratí 😀

mannadela
16. čer 2011

@ami33 Haha, nestraš 😀

ami33
16. čer 2011

@mannadela @marketas1 tak nic ženský, já jdu na ty domácí práce, ať mám odpoledne klid,ale sem tam nakouknu, páček zatím.

mannadela
16. čer 2011

@ami33 Tak si to hezky užij 🙂.... fakt záááávidíííím

mannadela
16. čer 2011

já běžím za pár minut do nemocnice, takže se taky na nějakou dobu loučím

marketas1
16. čer 2011

tak já jsem tady zůstala sama ☹

mannadela
16. čer 2011

Tak je vše OK 🙂... Viktorka je zdravá jak řípa. Jupíííí

kajka_37
16. čer 2011

bréránoooooooooo 😀

mannadela
16. čer 2011

Já Ti dám bréráno 😀 . Sis pěkně pospala, co???

kajka_37
16. čer 2011

no moc ne, já poslouchala rádio co se děje, pak sme chvíli vegetili s mužem... odjel do práce a já jdu snídat 😀

mannadela
16. čer 2011

@kajka_37 Jsem Ti skoukla bříško 🙂... tyjo, krásný šaty na tý fotce, kdes je koupila?

kajka_37
16. čer 2011

@mannadela děkuji, na mimibazaru 🙂 měli i jiné barvy myslím...

mannadela
16. čer 2011

@kajka_37 No, jsou fakt úúúúžasné 🙂

marketas1
16. čer 2011

@mannadela gratuluju, spadl ti šutr ze srdce,co?
@kajka_37 ty šaty jsou fakt krásný! A bříško taky, už jsme ti psala 🙂 A já už se chystám pomalu na obídek a ty teprve jdeš snídat... 😀

kajka_37
16. čer 2011

@mannadela
@marketas1 stály 250,- no nekupte to 😀

marketas1
16. čer 2011

@kajka_37 fakt moc hezký, sluší ti to!

kajka_37
16. čer 2011

@marketas1 díky 🙂
tjo ženy, já se k tý paní šla mrknout a už tam mám zas něco vybranýho 😀 to mi nedělejte ._D

mannadela
16. čer 2011

@marketas1 Čoveče, já se ani nějak nebála. Pan doktor mi před těma 3 týdnama říkal, ať se nenervuju, že je to běžné a že se to samo upravuje. Jen je to potřeba překontrolovat. Tak jsem tam šla s tím, že už se to upravilo 🙂

mannadela
16. čer 2011

@kajka_37 Nahraj nám jí takýýýý 😀

marketas1
16. čer 2011

@mannadela tak to je suúer, že jsi byla klidná a a asi to fakt á něco do sebe, že i ta psychika léčí. Jelepší je, že je Viktorka v pořádku!
@kajka_37 jj, přesně, ukaž nám,co paní má!

kajka_37
16. čer 2011

copak bylo s Viktorkou?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru