Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

ckaty
21. čer 2011

@marketas...tak to ti jen muzu drzet pesti at te to conejdriv prestane bolet.. ☹ ..a uvidis zejtra budes mit krasnej den...uvidis miminko..a zbavis se bolesti... 😉

marketas1
21. čer 2011

@ckaty ty jseš hodná!!!!!!!!!!!! A já pádím do lékárny, teta mi poradila wobenzym,abych se vyhla antibiotikům

ckaty
21. čer 2011

@marketas1 tak utikeja snad to pomuze...ja bezim pro dceeru do druziny

kajka_37
21. čer 2011

@marketas1 myslím na tebe kočko, teď pádím, ať sem taky krásná 🙂 vy už to máte za sebou 🙂))

marketas1
21. čer 2011

tak papa,holky, mějte se krásně!

lipetra
22. čer 2011

@marketas1 Dobre rano Market, tak doufam, ze uz je to s tim zubem v norme a ze jsi se vyspala. At ti dopadne ten ultrazvuk a u zubare moc dlouho necekas a je ti lip 🙂

cell
22. čer 2011

ahoj kočky, tak jsme zpátky 😵

lipetra
22. čer 2011

Tak dnesni super nakup 🙂

lipetra
22. čer 2011

@cell Ahoooj tak te vitame zpet a jak bylo?

cell
22. čer 2011

@lipetra : bylo báječně, šíša je po nás - poznali jsme celý jih Španělska ve 40 st C a zvládl to báječně, jen občas mi pnulo břicho - roste mi teď snad každým dnem ...
gratuluju k nákupu - kdeže se kupujou takový krásy? na něco podobného mám taky zálusk
🙂

kajka_37
22. čer 2011

bréráááno 🙂 už sem zase krásná ostříhaná, můžu mezi lidi 🙂))
@cell hoooj, vítej dovolenkářko 🙂
@lipetra hezký úlovky 😉

kajka_37
22. čer 2011

sem si omylem koupila mazací sýr od pribiny s hermelínovou příchutí, doufám, že to s prckem přežijem :-P

lipetra
22. čer 2011

@cell Ja to koupila z druhe ruky od znameho z Podebrad 😀
Jeee to jste meli paradni, u nas se letos dovolena bohuzel nekona, dostavujeme ☹

lipetra
22. čer 2011

@kajka_37 No obcas se po ranu zadari 🙂

mannadela
22. čer 2011

Ahoj holčiny 🙂
@cell vítám po slunné dovolené 😉
@lipetra jojo, přidávám se s dotazem, kdeže's koupila tu hezkou hrazdičku? Není z Malvíka? Taky něco takového sháním

kajka_37
22. čer 2011

@lipetra no hnuš, nechutííí, šli sme si pro klasiku 😀

mannadela
22. čer 2011

@lipetra Aha, tak už nic... koukám, že než jsem to napsala, odpověď už byla tady 😀

cell
22. čer 2011

hodlám pokouknout po bazarech .... nové jsou zbytečně drahé a prý to ty děti zas moc dlouho nebaví ... já zatím hledám na netu ohebnou hadici k luxu, kterou mužík urval při posledním luxování 🙂

lipetra
22. čer 2011

@mannadela Koupila jsem to od kamaradky kamarada, super cena lehatko i hrazdicka za 800 Kc dohromady...myslim ze je to od Chicco vse 🙂

lipetra
22. čer 2011

@kajka_37 Ja snidala jogurt s bananem a bebe dobre rano, to nam chutna 😀

lipetra
22. čer 2011

@mannadela Nejlepsi je fakt kupovat tyhle veci pouzite, jinak je to zbytecne drahe, souhlas s cell 🙂

lipetra
22. čer 2011

@cell Tak nejak to delam taky, bazary to jisti...

mannadela
22. čer 2011

@lipetra To souhlasím, bazary jsou supr věc. Jen jsem tam zatím nějakou hezkou hrazdičku neobjevila ☹

kajka_37
22. čer 2011

já počkám co donese švagrová a kaamrádka a pak se bude shopingovat a mimibazarovat 🙂

kajka_37
22. čer 2011

píše Markétka 🙂 na velkém UTZ vše v pořádku a je to kluk jako buk - Tonda s velkým T 😀 a má už 404g a teď už čeká co jí provedou se zoubkem...

cell
22. čer 2011

jsem prolítla poslední stránky a pochopila jsem, že Markét má trápení se zubiskem ... tak doufám, že se to brzy bezbolestně vyřeší

já číhám na telefonát od mužíka - má za úkol dneska zajistit ultrazvuk, abychom se pokochali a třeba zjistili, co to znamenají ty tři čárky mezi nožičkama

ami33
22. čer 2011

Hojte holky 😀 tak jsem doma z poradny, nic extra normoš poradna, moč, tlak atd. prej teda jestli neomdlívám se mě ptala dr že sem měla tlak 105/55,ale já mám furt nízkej, takže tělo je zvyklý.
@lipetra fakt pěkný nákupy, já byla dnes v bazárku co mám kousek od domu apěkný věci, některý bych řekla i nový,ale v 56 málo věcí,ale určo tam něco koupím.
@mannadela čus mamino, jak je?
@cell jé španělsko...nádhera...určo se tam ještě ěkdy vrátím
@kajka_37 no né Tonda a já ji to furt říkala, že to bude kluk...tak Toníček

ckaty
22. čer 2011

ahoj holky a kluci! 🙂

ckaty
22. čer 2011

@lipetra super nakupek za super cenu 🙂

ami33
22. čer 2011

@cell no hele já když řekla že budeme mít kluka a brácha prej jen aby, mu říkám, já to viděla na utz, tam byl prostě pipísek a on prej jestli to nebyli vytahaný pysky, no nezabila bys ho? 😀DDDD

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru