Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

ami33
24. čer 2011

@ckaty jééé tak to vleiká gratulace, další holčička mezi námi, hlavně jak je všechno v pořádku. 😀

ckaty
24. čer 2011

tak ja zase bezim balit..zejtra sou tu stehovaci a huraa na Sumaaafku 🙂

ckaty
24. čer 2011

@ami33 dík🙂 ja sem strasne stastna..z toho,ze je zdrava..i z toho,ze uz vim,ze to je Kristinka 🙂

kajka_37
24. čer 2011

@ckaty tak t oje krásnýýýý, gtarulaceeeee 🙂 Krásný jméno 😉

lipetra
24. čer 2011

Ahojky tak mam tu cukrovku za sebou, no zas tak hrozny to nebylo, vypit se to dalo, jen jak me brala krev 3x ze stejne zily, tak to bylo neprijemne... 🙂 Tak jsem si za odmenu koupila bile kalhoty, džíny a 3/4 džíny 🙂

marketas1
24. čer 2011

@ckaty moc moc gratuluju a tu holčičku fakt závidím - MOC
@ami33 no asi nenadělají nic, dostaneš hadr a uklidíš si to po sobě 😀

marketas1
24. čer 2011

@lipetra týjo, tak moc jsi nakupovala?

kajka_37
24. čer 2011

@lipetra jj dárek za odměnu, to musí být 😉

ami33
24. čer 2011

@marketas1 no to snad né, to bych vrhla znovu hehe 😀 😀

lipetra
24. čer 2011

@marketas1 @kajka_37 no musela jsem se odmenit 😀 😀 😀 a jeste se chystam ve Sterboholich koupit nejaka tricka 😉 Pokud teda pritel nebude moc hudrovat 😀

ami33
24. čer 2011

@lipetra a výsledky ti řeknou hned na místě? já si furt říkám, že to nebude tak strašný, vydržela jsem horší věci a co je to proti samotnýmu porodu, že jo.

lipetra
24. čer 2011

@ami33 @marketas1 to vysetreni je nalacno, vezmou vam krev a moc pri prichodu, pak vypijete ten sladky hnus, za hodinu vam vezmou zas krev a moc a za dalsi hodinu znovu, nesmite mezitim nic pit ani jist, no maly kopal jak o zivot a dozadoval se sveho jidla, ale musel vydrzet, tak jsem mu pak doprala strudl a latte a k obidku kukurici a strips v KFC 😀 😀 😀

lipetra
24. čer 2011

@ami33 ne ja je budu vedet az za tyden, posilala to nekam kde to zpracovavaji...a jelikoz jdu za tyden na kontrolu k dr. tak se to asi i dozvim...neni to tak hrozny, ono je to sladky, ale ochuceny kapko citronu, tak se to da, i pro me, ktera neji sladke, ani nic nesladi 😀

marketas1
24. čer 2011

@lipetra ty nejíš vůbec sladký?
@ami33 to zvládnem 😉

kajka_37
24. čer 2011

@lipetra pěknej obídek :D
koukám že s jídle ma pitím to mají všude jinak...někde to maj povolený.... a kdes byla?

ami33
24. čer 2011

@marketas1 to víš že jo, pro prcky co bysme nevydrželi 😀

marketas1
24. čer 2011

@ami33 jj, ale už aby to bylo za mnou a bylo to negativní!

ami33
24. čer 2011

Nic holky, jdu nakupivat, mám vybrakovanou lednici na víkend. Pampalám a pěkný víkend 😀

lipetra
24. čer 2011

@marketas1 no nejim, jen fakt vyjimecne, kdyz treba citim ze jsem hodne unavena, tak si dam nejakou sladkost a pak dlouho ne, to ja radsi si dam ovoce nebo zeleninu, to je moje zavislost 🙂

lipetra
24. čer 2011

@kajka_37 v KFC na Narodni 🙂

kajka_37
24. čer 2011

@lipetra na testech kdes byla 😀

lipetra
24. čer 2011

@ami33 Taky hezky vikend 🙂

lipetra
24. čer 2011

@kajka_37 ja si to myslela, ze se ptas nato 😀 asi jsem fakt blondata 😀 byla jsem na poliklinice na Namesti Republiky 😉

kajka_37
24. čer 2011

@lipetra v pohooooo, já občas taky perlííím 😀 třeba ráno... místo abych šefovi odnesla papíry tak mu nesu svůj vlašák 😀

cell
24. čer 2011

já vás ale vůůbec nestíhám ... včera jsme vybrali dětské závěsy s uličnickýma žirafkama a záclonu a od pondělka se vrhnem na ty kočárky 🙂

kajka_37
24. čer 2011

@cell hooooj 🙂 a kam máte v plánu jít?

lipetra
24. čer 2011

@mannadela Jeee vy mate taky psika a brisko mas moc pekne... 🙂

lipetra
24. čer 2011

@kajka_37 taky pekny 😀

lipetra
24. čer 2011

@cell A kde budete koukat?

cell
24. čer 2011

do špuntíka na opatově a do eshopbaby někde na hájích 🙂 .... zatím ... pak se uvidí 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru