Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

kajka_37
27. čer 2011

tak konec paniky, to je výraz pro horm. změny... tjo co t ona mě zkouší...latinu 😀

ami33
27. čer 2011

@lipetra Adioooos

marketas1
27. čer 2011

@ami33 tak to nevím, mě vlasy teda nehoustnou a že se porodem může zhoršit zrak,to vím
@lipetra páááá

ami33
27. čer 2011

@marketas1 no já bych řekla že mi vlasy houstnou, nehty rostou jako divé,ale ty jsme měla vždy kvalitní a pleť kvalitní jako nikdy, až se to zase vrátí po porodu do normálu budu opelichaná a ještě mi dají brejle bééééééé😀DD

marketas1
27. čer 2011

@ami33 tak já vlasy furt stejný, nehty teda horší než před těhu a zrak mám špatnej, tak snad se moc nezhorší!

marketas1
27. čer 2011

@ami33 jo a pleť jsem teda měla špatnou a teď se rapidně zlepšila!

ami33
27. čer 2011

@marketas1 vidíš má to i nějaké výhody, škoda, že jen dočasné

ami33
27. čer 2011

Nic já mizím, nakoupit pečivo a už mě od pc bolí zadek auuuu, tak páčko zítra...adiooos

marketas1
27. čer 2011

@ami33 papapap,já taky pádím - na cvíčo

kajka_37
27. čer 2011

tak pááá

kajka_37
27. čer 2011

ad zrak... já už teď mám 4 dioptrie tak to sem zvědavá co ze mě za slepce bude...

adinaa21
27. čer 2011

Ahojky 🙂 já jsem ve 14tt 🙂 moc se těšíme...termín mám 24.prosince 😀 Tak budeme mít Veselé Vánoce 😀

misssutko
27. čer 2011

Ahojky holky. Tak už se konečně miminko před třemi dny ozvalo.Ty mini kopanečky jsou vážně úžasné 🙂 .

cell
27. čer 2011

@misssutko : tak gratuluju. Já si to užívám od pátku a je srandovní, jak se stěhuje po břiše 😵

Kaji, jsem netrpělivá na Tvé postřehy ze špuntíka. Já mám toho plnou hlávku 😖

kajka_37
27. čer 2011

@adinaa21 ahojky, tak to máme velmi podobný termín 🙂

@cell povídej přeháněj....

cell
27. čer 2011

@kajka_37 : tak úplně největší favorit byl mutsy, lehoučkej, docela slušná korbička, ale našla jsem na něm dvě mouchy u sporťáku: nejde do úplnýho sedu, ale do slušnýho sedu jo a pak má takovej hůř ovladatelnej čudl na polohování.
No a pak Teutonka, to je asi zlatá klasika, ale když já si furt nemůžu vybrat barvu.
Inglesinu jsem vyřadila: jako hlubokej kočárek je megaluxus, pěkně prostorný, ale nejde do kombinace a já nechci mít víc kočárků, náš panelový byt holt není nafukovací

jo a vybrali jsme tam postýlku, ale na tu je fakt hodně času.
Půjdem tu Teutonku okouknout ještě jednou

🙂

cell
27. čer 2011

@kajka_37 : a vy jste dneska byli?? 😉

marketas1
28. čer 2011

ahoj ženy 🙂
tak mě se zase udělal pod nosem luxusní opar, zase mi byla o víkendu zima atakhle to dopadá ☹ 😖
@adinaa21 ahoj, vítej 🙂
@cell takže teutonka vede?
@misssutko ahojky, moje mimiško taky kopká 🙂hurááááááááááááá

lipetra
28. čer 2011

Dobre ranko, jak je? Ja prave snidam jahudky s jogurtem a bebe dobre rano 🙂

lipetra
28. čer 2011

@marketas1 Jeee uz citis taky pohyby, tak to je parada 🙂

marketas1
28. čer 2011

@lipetra já právě snídám musli s jogurtem,mňam 🙂A pohyby cítím už od 18tt,ale velice nepravidelně, ale už to začíná být intenzivnější 🙂 😵

lipetra
28. čer 2011

@marketas1 Ja ze zacatku citila ty pohyby taky nepravidelne, ale zato ted je to pravidelny skoro jak hodinky🙂 Tenhle tyden uz snad konecne pojedeme juknout na ten Perego a pak ho objedname🙂
Vcera jsem nemela k snidani jogurt a muzu ti rict, ze jsem mela jogurtovy deficit. 🙂

marketas1
28. čer 2011

@lipetra já taky, jak nemám jogurt přes týden, tak jsem nesvá....Ale o víkendu jogurt nemívám a vůbec mi to nepřijde 😀My budeme objednávat kočárek asi v září.

lipetra
28. čer 2011

@marketas1 tak to mame stejne, v tydnu jim jogurt kazdy den a o vikendu skoro vubec...ale zvyk je zelezna kosile🙂
My ho prave objedname uz ted. Teda doufam, ze je porad tak akce i s tim fusakem, nekoukala jsem nato dlouho 🙂

marketas1
28. čer 2011

@lipetra tak jasně, taky jseš o nějaký ten týden přede mnou 🙂 Já myslím, že máme na kočárek zatím čas,nejdřív musíme udělat pokojíček 🙂

lipetra
28. čer 2011

@marketas1 no bude hezky zaparkovany u nasich na balkone pod plachtou🙂

marketas1
28. čer 2011

@lipetra 😉 a já si jdu objednat fusak od 0-3 let, rukávník ke kočárku a sluneční clonu 🙂 Našla jsem super ceny 🙂

lipetra
28. čer 2011

@marketas1 kdeee?
a co zavinovačku jakou máš nebo budeš kupovat?

marketas1
28. čer 2011

@lipetra zavinovačku jsem koupila bílou,klasika. pak mi ještě 2 kamarádky půjčily bílou ..Ale to máš na šestinedělí, pak už to většinou nepoužiješ....a koukni sem :http://www.e-broucek.cz - fusak je emitex, pak rukávník ke kočárku taky emitex a sluneční clona dooky.....Jen přemýšlím nad barvou toho fusaku....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru