Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

cell
29. čer 2011

@marketas1 : já o tom četla články od pediatrů a ani oni to moc nedoporučují. To je hrozný s tím miminkem, ale je jisté, žo to bylo udušení zvratkama??

marketas1
29. čer 2011

@cell jj,deělali tomu miminku pitvu ☹

kajka_37
29. čer 2011

no stli ho nedali spát dřív než si pořádně odříhnul... ☹
a někde sem taky četla že by se mimi mělo ukládat lehce na bok... kdybych ale já tak věděla kde a co to bylo za článek.... ☹

marketas1
29. čer 2011

@cell víš co, já si říkám, že lepší 10 falešných poplachů než mrtvé miminko

marketas1
29. čer 2011

@kajka_37 to já nevím, proč se to stalo,každopádně, kdyby měli monitor dechu, tak jim to začne pípat a mimi mohlo žít

cell
29. čer 2011

@marketas1 : to jo, ale zas normálně se miminka zvratkama nedusí .... já to ještě proberu s dětskařema (moje kamarádka je neonatoložka), co si o tom myslí

kajka_37
29. čer 2011

@cell pak dej vědět....
já hodila dotaz mezi kámošky maminy.... dvě mají tohle a prý to "nepanikaří" AngelCare AC401

lipetra
29. čer 2011

@marketas1 jejda tak to je hrozny, ja prave uvazuji ze si to na pul roku pujcim, nekdo mi to doporucuje a nekdo zas ne, ale jako prevence asi urcite dobry

cell
29. čer 2011

@lipetra : s náma taky pes občas spí - a to má 32 kg

😀

marketas1
29. čer 2011

@lipetra já to odkoupím od kamarádky. Jsem zvažovala, že chůvičky třeba nepotřebuju, ale monitor prostě chci na 100%. Možná jsme magor,ale nevím, je to taková trochu větší jistota.
@kajka_37 Kamarádka má a taky nepanikaří,ale nevím, jakej má...Jen jednou pípal a to se jim malá fakt posunula úplně mimo tu podložku.Říkala, že tak rychle u postýlky s mužem nikdy nebyli...A naštěstí vše o.k.

lipetra
29. čer 2011

@cell ten nas ma 37 kg 😀

ami33
29. čer 2011

chrrrrrrrrrrrrrrrrrrr heheeeeeeeeeeeeee

lipetra
29. čer 2011

@marketas1 no ja si ho asi jen pujcim v te pujcovne

ami33
29. čer 2011

já mám takové tušení že u nás to půjčuje doktorka. Viděla jsem u sestřičky hafol krabic a jednou si pro topřišla i nějaká maminka, myslím, že to půjčují, musím zjistit, jestli mi podložku nedoveze švagrová.

marketas1
29. čer 2011

@ami33 zjisti 🙂
@lipetra jj, určitě,pokud to jde, půjč!

marketas1
29. čer 2011

@lipetra já bych si ho taky půjčila, ale tady to nikdo nepůjčuje....Je to jen do půl roku věku, tak to úplně stačí půjčit

kajka_37
29. čer 2011

stli ho chcete, tak sem koukala na ebay a vyjde o dost levněji...

lipetra
29. čer 2011

@marketas1 me prijde zbytecny kupovat novy, to si ho radsi pujcim, kamoska to tak udelala a je moc spokojena🙂
Jo dneska mi psala ta kamoska s tim oblecenim, ze jede k mame s klukama, ze tam probere ty veci a priveze to k sobe 😀

marketas1
29. čer 2011

@kajka_37 a na kolik, Káji?

marketas1
29. čer 2011

@lipetra no vidíš a ty jsi ji tak podcenila...Budete mít věciček pro Juráška.... 😉

lipetra
29. čer 2011

@cell Ten s tim sirsim obojkem jen nas Akym, ten druhy je jeho braska Rocky 🙂

mannadela
29. čer 2011

@marketas1 @lipetra Tak jsem vám to napsala blbě s tím nábytkem - mají tam dětské kusy i normální. každopádně my budem kupovat jen to normální - komodu, skříň... http://www.ikea.com/cz/cs/search/?query=leksvik

lipetra
29. čer 2011

@marketas1 no i fusaky budu mit 🙂 tak uplne male oblecky uz nechci, spis ty vetsi od pul roku vys 🙂 a asi jeste jednu kombinezku...

lipetra
29. čer 2011

@mannadela to jsou pekne veci, ty jo to jeste jukneme taky do Ikei... 🙂

mannadela
29. čer 2011

@lipetra Jůůů, pěkní psíci 🙂. Ten náš pesan je labrojed 😀- kříženec labradora a sibiřského samojeda

mannadela
29. čer 2011

@lipetra jojo, a maj celkem slušné ceny - aspoň u tohohle

cell
29. čer 2011

@lipetra : ty jsou krásní, já jsem prostě psová 😵 😵
my máme labradora - čistýho - teda někdy 😀

lipetra
29. čer 2011

@mannadela @cell taky vas lidi otravuji s dotazy, co ted budete delat, kdyz se vam narodi mimi se psem?
🙂

lipetra
29. čer 2011

@mannadela no maji slusne ceny, to mas pravdu, to tam musime juknout...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru