Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

ami33
30. čer 2011

@marketas1 Ahoj...ten pokojík za těch 9 000Kč jak jsi ukazovala? Já dnes nakoupila hafol zeleniny a ovoce a najíždím zase na trochu zdravou stravu, sem se v poslední době nějak rozjela, sem si řekla váha je stejná, tak sem žroutila a ejhle hned dvě kila nahoře, takže zase začínám chvíli jíst jako člověk,ale jako poci%tuju fakt návaly hladu někdy a to se najím a furt mám hlad, musím to utnout nebo se neunesu.

ami33
30. čer 2011

@marketas1 my máme taky výsuvnou pod skříňkou, to bude asi ta samá, já se v tom taky prd vyznám.

ami33
30. čer 2011

@marketas1 Hele a na tu cukrovku jdeš kdy teeda? mě řekla sestřička, že mě objedná příště, což je 13.7.
A taky jsem na minulé poradně zjistila že dr. mi počítá 22+5 třeba a hlásí 22 týden, oni to berou ti doktoři prej až ukončený týdny, takže já si někdy říkám že jsem 24 a ona 22 tak na ni hledím.

marketas1
30. čer 2011

@ami33 jj, ten za 9tisíc, on je teď v akci za 5tisíc, ale jako né, ani za ty peníze. Sice musím šetřit, ale tohle se mi teda fakt nelíbí,základní chudoba,ble! Na cukrovku mám jít 24-28tt. A já tu stravu už fakt neřeším 🙂

kajka_37
30. čer 2011

@marketas1 Ahojky MArkét... pokojík hrůza? oujéé ☹

já si včera dala chleba ve vajíčku... vím žádná zdravé jídlo ale chuť byla nooooo 😎

ami33
30. čer 2011

@marketas1 no já ji právě řeším hubou,ale pak do sebe nervu ledacos, takže vlastně taky neřeším.
Uvidíš najdeš nějakej nábytek co se ti bude líbit.

ami33
30. čer 2011

@kajka_37 no tak chleba ve vajíčku miluje,ale dlouho jsem ho neměla, normoš já nevím co ten můj prcek , on po mě chce furt jen párky a hovádko jako je chce studený z lednice s kečupem a jím to teda bez chleba nebo to bych se fakt neunesla. 😀 😀

marketas1
30. čer 2011

@kajka_37 no,pokojík jako fakt odpovídal kvalitou ceně, zajedeme do té IKEI do Brna. A chleba ve vajíčku mňam, ale ty langoše taky byly výborný, muž mi na to čřekl, že jsem šikovnej pionýr a že si mě ještě chvilku nechá 😀
@ami33 já jím všechno na co mám chuť a prdím na to. Dnes ráno na váze 67kg,takže +10,5 - a prcek prej má 480gramů - se mi to zdá strašně moc...Před týdnem měl 404gramů

ami33
30. čer 2011

@marketas1 no tam mě nikdo váhu neříká, mě řekli jen jednou na tom velkém utz a to mi řekl dr. 390 gramů a to bylo myslím 20 týden nebo dřív? já už nevím

kajka_37
30. čer 2011

@marketas1 si tě ještě chvíli nechá? no hodneeeeej 😀

marketas1
30. čer 2011

@ami33 mě jo, vždycky 🙂

@kajka_37 😀 jj, jsem mu taky říkal, že abych si nechala já jeho 😀

kajka_37
30. čer 2011

@marketas1 to muži občas taky říkám když zlobí 😀 a on na to.. sim těě, kde bys takovýho hodnýho jako já hledala 😀

marketas1
30. čer 2011

@kajka_37 všichni stejní, Káji 😀

kajka_37
30. čer 2011

@marketas1 viď 😀

mannadela
30. čer 2011

@marketas1 Jupí 🙂, máme langošový týden 😉

marketas1
30. čer 2011

tak čtu pokyny k té cukrovce - 10 hodin před testemnejíst, ráno se můžeš napít neslazeného nápoje. Dostaneš 600ml tekutiny v níž je obsaženo 75g glukózy a musí se to vypít do 10 minut. Pak zůstat v klidu, sedět, nejíst, nekouřit....

marketas1
30. čer 2011

@mannadela jj, a já mám těsto 250ml mléka,kvasnice, spetka cukru a soli - nechat vzejít kvácek, pak jedno vajíčko a 1/2 kila hl. mouky. Ale mouky jsem musela dát víc,strašně se to lepilo....

mannadela
30. čer 2011

@marketas1 Tybláho, já pořád nechápu, kde Ty můžeš mít těch 10 kilo 😨 😨 😨 Ty jsi snad spolkla nějaké malé desetikilové závaží, jinak nevím... s tím Tvým malým bříškem...

ami33
30. čer 2011

@mannadela tak jsem snědla rýži s masem, zeleninou a arašídama...sem bezedná vorváňka ☹

mannadela
30. čer 2011

@ami33 Já měla rejži s omajdou a plátkem masa... mňam, mňam, mňam... bylo toho nějak málo 😀

ami33
30. čer 2011

@mannadela na víkend mi přijede švagrová s holkama, poraď co mám zase vařit

marketas1
30. čer 2011

@mannadela no, bříško mám normální, ale strašně jsem přibrala nohy,boky a prdel a taky v prsou mám číslo....
@ami33 já velký 2 rohlíky s almette a zeleninou,banán a te´d se cpu čokoládou

marketas1
30. čer 2011

@ami33 děti milujou těstoviny, co já vím....

mannadela
30. čer 2011

@ami33 No, kdybys vařila pro mě 😀 , tak bych Ti řekla, abys udělala halušky s brynzou. Na ty bych měla děěěěěěěsnou chuť . Ale nevím, jak by se to líbilo dětem 😖 . Těm bych udělala ovocný knedlíky 🙂

ami33
30. čer 2011

@mannadela no tak nevím jak holky,ale švagrová je nesnáší, na dovče na Slovensku sem jí furt říkala ať to ochutná a teda moc jí to nejelo a sladký já skoro nevařím. Jeden den budou kuřecí kousky na žampiónech s rýží, polévka kuřecí na 2 dny a jeden den nevím,asi bude půst 😀DDD

marketas1
30. čer 2011

@mannadela já chci taky ovocný knedlíky!

mannadela
30. čer 2011

@ami33 půst je taky dobrej nápad 😀 😀 😀 ... a švagrová s dětma už nikdy nepřijede 😀 ....
@marketas1 já chciiiiiiiii halušky 😀 ....

marketas1
30. čer 2011

@mannadela já mám ráda halušky se zelím a všelijak, ale s brynzou moc ne... 😀
@ami33 tak udělej špagety 🙂 😉

ami33
30. čer 2011

@marketas1 špagety bych mohla, ale mě ty moje moc nechutnají 😀

ami33
30. čer 2011

jo a holky mají špagety rády...leda teda najít nějakej solidní recept

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru