Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

marketas1
7. črc 2011

@michaela_2 jak říkám, taky jezdím na kole 🙂

kajka_37
7. črc 2011

@cell ad teutonka... ještě koukám na BeYou, je skladnější 😀 nechám si ho taky ještě ukázat.... sice je to dalších 1500,- nebo kolik.... zvážím...

michaela_2
7. črc 2011

@marketas1 no já když poprvé šla k doktorce s tím, že se o miminko nesnažíme, ale nedostala jsem menstruaci, tak mi řekla, že to těhotenství pravděpodobně nebude 🙂 že na ultrazvuku nic není, ale poslala mě na krev - ten test vyšel pozitivní, ale když jsem jí volala řekla mi, že je ta hladina hodně nízká, takže to může také být mimoděložní - tím mě teda docela vystrašila...........pak jsem šla po víkendu na další kontrolu k ní a tam už to na ultrazvuku bylo vidět 🙂

cell
7. črc 2011

@kajka_37 : ta glykémie je hraniční (u nás norma do 5,5), ale nevím normy Vaší laborky ...
kočárek odsouvám na příští týden 😀 jak vstřícní byli v tom babyparku? 😉

kajka_37
7. črc 2011

@cell no chytla sem paní která se všemu chichotala ze začátku sem jí chtěla poslat kamsi..ale pak se srovnala 🙂
a na krvi sem byla na Karláku...

marketas1
7. črc 2011

@michaela_2 no, já to měla jasný, HCG nejdřív bylo vysoký a pak nerostlo tak jak by mělo a v děloze nic... ☹ Ale už je to pryč,sice nemám levý vejcovod, ale žiju 🙂

marketas1
7. črc 2011

@kajka_37 teb tvůj novej kočárek vůbec neznám....

kajka_37
7. črc 2011

@marketas1 MArkét to je taky teutonie, jen ještě další tip víš 😉 taky 4kolka, má vše co sem si vybrala, jen když se složí tak je poloviční... což je pro místo v kufru super, i když někam musím dát tu korbičku taky že...

marketas1
7. črc 2011

@kajka_37 ahá, takže ale pořád vede teutonka! To jsem fakt moc ráda!

cell
7. črc 2011

@marketas1 : a co máš ty za kočárek? 😉

kajka_37
7. črc 2011

@marketas1 jj, teď už jen barva... a páč barvy web vs realita je katastrofa, tyrkys to určo nebude...

kajka_37
7. črc 2011

@cell pozor ať nemáš další dilema 😀

cell
7. črc 2011

@kajka_37 : jsem se rozhodla, že se s tím nebudu trápit. Porovnám teutonku a mutsíka a pro jednoho z nich se prostě rozhodnu. Už ani s sebou nebudu brát mužíka a hotovo 😀

michaela_2
7. črc 2011

@marketas1 hm ☹ jedna známá si tímhle prošla také..........ale bohužel od té doby nemůže do jiného stavu přijít...........ale tak o něčem veselejším raději - máš vybranou porodnici? já zatím jenom tak koukala - a jako u všeho, na každou spousta názorů 🙂

marketas1
7. črc 2011

@cell já tady tenhle http://www.kocarkydavidek.cz/detail.php?zbozi=2...

@kajka_37 houby, fakt? Není tyrkysová jako tyrkysová?

marketas1
7. črc 2011

@michaela_2 já si to tak neberu, asi se to mělo stát, jen mě to prostě poučilo v tom, že si te´d těhotenství vážím 100x víc....A taky jsem otěhotněla s problémama,ale otěhotněla 🙂 A porodnici mám vybranou jednoduše - my máme v Olomouci jen jednu 😀

michaela_2
7. črc 2011

@marketas1 tak je to asi nejlepší 🙂) čim více má člověk na výběr, tak tím více problémů si sám hledá....

kajka_37
7. črc 2011

@cell a co se líbilo mužíkovi, neměl nějaké připomínky nebo tak k tomu? 🙂

@marketas1 no fakt hnuš.... vidím to na černou, šedou, mooožná červenou.... a mooožná s nějakou veselejší vložkou dovnitř... stli má kočárek vydržet na případného druhého potomka, tak ať je barva tak nějak pro oba...
tento rok se jim prý barvy moc nevyvedly, že vloni byly lepší...
mají ještě řadu trend, ale to když sem viděla sem se posunula do pravěku 😀

cell
7. črc 2011

@kajka_37 : tomu je to fuk, ten by vzal první kočár, který si odzkoušel a ktzerý se mu líbil vizuálně .... ale u mutsíka nás oba nadchla ta lehkost ovládání 😵

rradka
7. črc 2011

@michaela_2 Tak dokuď můžeš, tak je určitě lepší být venku na vzduchu...to těhotenský cvičení mi přišlo dost pomalý a spíš takový protahování. Ale možná budeš mít lepší výběr. Já jsem z Brna a našla jsem asi 3 centra a kámoška mi říkala, že je to všude skoro stejný. A porodnicii ještě nevybírám. Máme tu jen 3 porodnice a rozmýšlím se mezi dvouma, protože ta poslední je prý dost tragická. Ale nahlásit se máme asi až tak 2 měsíce před termínem, takže času dost. Počkám, co řeknou holky, co budopu rodit dřív. Ty už si vybíráš? Odkuď jsi? Jsem slyšela, že v Praze se musí už ve 4.měsíci těhotenství domlouvat porodnice. Tak to tady je to v pohodě 😉

michaela_2
7. črc 2011

@rradka já jsem z Prahy a právě s těma porodnicema je to různé, jak vypíšou termíny, ale na poslední kontrole mi sestřička říkala, že je určitě lepší ji mít vybranou dříve............ale zatím také jenom koukám 🙂

cell
7. črc 2011

@michaela_2 : pokud se chceš registrovat do některé z fakultních porodnic, tak máš nejvyšší čas 😉

rradka
7. črc 2011

@michaela_2 o tý Praze jsem slyšela...od nejlepší kámošky čeká ségra holčičku v říjnu a prý jí vzali až ve 4.nemocnici! A to už chodila ve 4.měsíci. To mi přijde šílený...tady je to fakt v klidu...asi málo maminek 🙂 možná se nakonec půjdu podívat do obou dvou pordonic a kde se mi to bude víc líbit. Anebo dám fakt na doporučení od holek 🙂

Valím na oběd, tak zatím!

marketas1
7. črc 2011

@rradka já na těhu cvíčo nechodím, chodím na normální pilates,tady je těhu cvíčo jen dopoledne a to jsme v právi....
@kajka_37 já bych taky brala perégo v černé nebo tmavě šedé, ale nemají ☹

kajka_37
7. črc 2011

@marketas1 nemají? škoda....

marketas1
7. črc 2011

@kajka_37 mají jen béžovej, pak ten co bude mít Peťa, červenej a zelenej ☹

ami33
7. črc 2011

Holky tak jsem objednala potah na jídelní židličku v PVC, paní na mimibazaru je šije pro jednotlivé značky židliček na zakázku. Tak jídelní židlička bude kompletní.

marketas1
7. črc 2011

@ami33 ty jseš šikovnáááááá

michaela_2
7. črc 2011

@rradka dobrou chuť 🙂

ami33
7. črc 2011

@marketas1 no to jsem,ale do práce jsem neudělala ani ň, kašlu na to, až příští týden. Volala jsem šéfovi a taky nedělá, ani telefon nebral, včera jsem ho viděla s tou jeho novomanželkou nastávající na Pustevnách , tak asi dovolenkují, takže co bych se já honila, že.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru