Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

ami33
11. črc 2011

čaute holky, tak odpočáte, tak šup šup do práce hehe...jinak jsem zase nafasovala plno věcí od druhé švagrové, další 2 zavinovačky, super teplej fusak s beránkem co šila tchýně, postýlku, dokonce i tu přebalovací podložku, takže my fakt koupíme už jen ten kočár, vaničku, lehátko a dýchací podložku a finito.

lipetra
11. črc 2011

@ami33 Ahoooj jeee ty se mas 🙂

ami33
11. črc 2011

@lipetra Ahoj, no teď ještě udělat pořádek ve skříních a trochu to roztřídit podle velikostí, a pak že po třech neteřích nemůže přijít kluk, těch oblečků měli obě švagrové víc neutrálních než růžových.

kajka_37
11. črc 2011

já jak měla u sebe v sobotu kamarádku, tak mi nabídla po sobě nějaké oblečení a nějaké věci i po jejím malém, tak sem happy 😵

lipetra
11. črc 2011

@ami33 Ja cekam ze se kamoska rozhoupe a konecne dovali obleceni po klukach a ty zimni fusak 🙂 Ale ted to vypada, ze je zas na dovolene 😒

@kajka_37 @ami33 takze velka zavist holky 🙂

ami33
11. črc 2011

@kajka_37 no tak to ber všechno, sem si dělala starosti kolik toho musím nakoupit a ještě, že jsem tak dlouho čekala, teď se schází něco i vícekrát.
@lipetra no to kámošku pak bombarduj, oo je to fakt velká úspora.

kajka_37
11. črc 2011

jj hlavně si musím vyfotit a napsat kdo mi co půjčil ať vím co komu vracet 😀

lipetra
11. črc 2011

@ami33 no vsak to delam furt, ma zpravu na mobilu, na emailu i na FB 😀 😀 😀

ami33
11. črc 2011

@kajka_37 no ten problém mám taky, ale vracet bduu jen jedné švagrové, protože plánuje druhé, tak musím dnes udělat seznam co jsme všechno dovezli.

ami33
11. črc 2011

@lipetra no tak po dovolence se třeba rozhoupe....ten čas ale letí co? já koukám, že už jsi 28 týden...to je masakr...fakt pár týdnů a jdeme rodit...strašně to letí.

ami33
11. črc 2011

Tak nic holky, konečně jsem po týdnu chytla architekta, tak rychle za ním než mi zase uteče...pápá

marketas1
11. črc 2011

tak já jdu ještě zítra k jedné kamarádce pro věcičky po malém 🙂 už se těším!!!!!!!

lipetra
11. črc 2011

@marketas1 @ami33 ja doufam, ze se mi zadari taky neco od kamosky preci jenom dostat, uz za tu trpelivost a za to otravovani bych si to zaslouzila 😎

marketas1
11. črc 2011

@lipetra no to by sis teda zasloužila, hlavně za tu trpělivost!

lipetra
11. črc 2011

@marketas1 no to jo, ja prave cekam jak se rozhoupe kamoska a dle toho budu kupovat fusak nebo ne, my jsme nasli jiny obchod, kde je k tomu kompletu kocarku darek za 1500 Kc dle vlastniho vyberu, tak to vyuzijeme na tu zakladnu do auta na autosedacku 🙂

marketas1
11. črc 2011

@lipetra aha, tak to jo. Já furt řeším tu barvu. Teď buď celej černej nebo ten béžovej, ale ten s emi moc nelíbí... ☹

lipetra
11. črc 2011

@marketas1 Cernou nic nezkazis...To me taky ceka reseni barvy 🙂

marketas1
11. črc 2011

@lipetra jj, akorát jak je ten fusak celej černej, tak si říkám, jestli to není moc pohřební...chjo,jsme fakt hrozná!

kajka_37
11. črc 2011

@marketas1 tak na fusak hodíš barevnou deku a je to 😉

marketas1
11. črc 2011

@kajka_37 tak deku koupím světlunko modrou, už jsem se dívala a v KIKA mají moc hezkou teplou,ale jako 650kč ☹

lipetra
11. črc 2011

@marketas1 no to jo, je takovy smutny

marketas1
11. črc 2011

@lipetra jsem chtěla ten černo-modrý,ale zase, kdyby jsme třeba měli časem holčičku... ☹ Chjo ☹ Ale zase je asi ten černý nejpraktičtější....

kajka_37
11. črc 2011

na fusak se dává i taková ta "deka" či jak to nazvat od kočárku ne? takže fusaku moc stejně vidět nebude...

marketas1
11. črc 2011

@kajka_37 jj, dává se na něj deka 🙂 Bude černej! 🙂

kajka_37
11. črc 2011

@marketas1 vyřešeno 🙂))

marketas1
11. črc 2011

@kajka_37 no, pořád si nejsem 100% jistá,ale asi jo 🙂

ami33
11. črc 2011

Holky moje, zase pracantuju jenom já nebo jak to bude, tenhle tejden mě čeká fakt zápřah, zejtra jedu do práce aspoň na půl dne a jinak makando makando, sem se teď furt nějak flákala.

marketas1
11. črc 2011

@kajka_37 Káji, neměla jsi mít dnes výsledky toho cukru?

lipetra
11. črc 2011

@marketas1 no to vis, ze je ta cerna nejlepsi, muzes to pak vyuzit treba pro holcicku...a kdyz se dobre zkombinuje, tak smutna nebude 🙂

marketas1
11. črc 2011

@lipetra no právě, bude mi k tomu ladit jakákoli barva čepičky a všechno 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru