Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

kajka_37
15. črc 2011

já se tu koukám na grep a sbírám odvahu stli ho risknout nebo ne.... před těhu sem ho milovala, teď se bojím co se mnou udělá 😀

cell
15. črc 2011

vy jste treperendy .... já jsem dostala čokošku Studentská pečeť - hořkou s černým rybízem ... a je výýýborná 🙂

Kaji, jsem moc ráda, že to dopadlo výborně! 😵

kajka_37
15. črc 2011

@cell jůůů to já můžu tu mléčkou s višněma, jajajaaaaaaaaaaaaj 😵
taky mám obr radost 😉
zas mi začlo chutnat jídlo 🙂

marketas1
15. črc 2011

@kajka_37 tak ten grep riskni, za zkoušku nic nedáš 🙂
A já mám bonboniéru, co jsem dostala k svátku - s lískovýma oříškama, mňam!

kajka_37
15. črc 2011

@marketas1 jj já se doma můžu konečně vrhnout do těch svých 🙂

ami33
15. črc 2011

Tak holky ještě jsem vás stihla a jak tak koukám všechny se ládujem sladkýma to jsem ještě před chvílí psala, jak sladký nejím a proto jsem si na městě v pekárně koupila ke svačině 3 koblížky a už nejsou, kafe ještě h orký a koblihy v bříšku. 🙂)

marketas1
15. črc 2011

@ami33 já mám sladký ráda 🙂 A o víiendu upeču margot buchtu,mňam!

kajka_37
15. črc 2011

já uvažuju stli zase nezkusit kafe.. po 4 měsících...ale když mi nejede pribiňak a kuba nanuk, tam je mlíko.. stli to mám pokoušet...

marketas1
15. črc 2011

@kajka_37 já bych to zkusila, když tak ho vyleješ 🙂

ami33
15. črc 2011

@marketas1 nekecej tu neznám...ale už koukám na netu na recept,ale dělat ji nebudu, to mám zakázaný i od manžela, to je pro dva strašně moc ten plech, ale upeču ji jak mi švagrová doveze po dovči zase holky na hlídání, tak to ji udělám. Kolik se tam té margotky dává?

ami33
15. črc 2011

@kajka_37 já taky přestala na dlouho pít kafe, pila jsem kakao každý ráno a po dlouhé době jsem se vrátila ke kávě bezkofeinové.

marketas1
15. črc 2011

@ami33 já dělám tuhle:
http://www.recepty.cz/recept/tvarohova-buchta-s...
a my jsme na ni taky 2 🙂

marketas1
15. črc 2011

já piju kafe normálně kofeinové 🙂 Jednu denně

ami33
15. črc 2011

@marketas1 no jenže manžel to mám rád,ale nechce to, taky kvůli kilům navíc,leda prej bych upekla 4 kousky tak po obědě ke kávě, mě to pak nedá a musela bych sníst sama, když přijde návštěva tak je to ok nebo když jedeme ke tchánovcům na celý víkend, tak upeču plech a jsme na to 4 lidi na celý víkend to už se dá.

kajka_37
15. črc 2011

@ami33 tak o bezkofeinové sem četla že je chemická... prý lepší pít normální....

@marketas1 což o to... ochutnat dobrý... třeba na chuť bude dobrý..ale co to udělá vevnitř, toď otázka 😀
jinak grep nám zatím jede 🙂

ami33
15. črc 2011

@marketas1 jojo taky si sem tak kofeinový dám, píšou, že jedna denně nevadí, když je s mlíkem a nejde černá do žaludku tak to ničemu neva, zrovna teď jsem si uvařila poslední bezkofeinovou, takže zítra jdu taky do kofeinu.

ami33
15. črc 2011

@kajka_37 jo? to já nevím....piju nescafe buď kofein nebo bez a nebo někde presso, u nás máme kavárnu a tak ti udělají cokoliv bezkofeinový třeba vídeň, latté a tak.

marketas1
15. črc 2011

@ami33 tak já nevím, my ji většinou máme na snídani a pak přes den taky zobneme a na víkend jako pohoda jazz to sníme....A kdybys ji někdy dělala, já dávám 4 tvarohy, ne 3
@kajka_37 já taky piju normální kafe 🙂

marketas1
15. črc 2011

@kajka_37 to riskni a uvidíš 🙂

ami33
15. črc 2011

@marketas1 tak ten tvůj recept vypadá fakt luxusně, to ta buchta co jsem našla já, vypadala nějak suše...hned si ho uložím a už se těším až přijedou neteře, ji hned zkusím.

marketas1
15. črc 2011

@ami33 nebo proč neupečeš 1/2 dávku na nějaký menší pekáček?

marketas1
15. črc 2011

@ami33 je výborná, nic tak dobrýho jsem dlouho nejedla!

marketas1
15. črc 2011

@ami33 a ta,co jis našla ty,tu myslím taky znám, maminka ji délávala byla taky výborná!

ami33
15. črc 2011

@marketas1 no to bych taky mohla, to je fakt...tu poloviční dávku,aby mě pak nebylo líto, že je toho málo 🙂) já sem teď furt nedojezená hehe 😀DD..mě se líbí ten tvůj recept já hodně dám i na ty obrázky co jsou k otmu a ten vypadá očově fakt super.

ami33
15. črc 2011

jé holky mě chodí z vykupto na mejl nabídka na pexeso z vlastních fotografií za 174 Kč, to je tak pěkné, to tak nechat udělat něco pro neteře.

marketas1
15. črc 2011

@ami33 já jsme chtěla nějakou dobrou tvarohovou buchtu a tuhle jsem na netu našla asi před rokem a miluje ji každej, kdo ji ochutná 🙂

ami33
15. črc 2011

@marketas1 no já tyhle buchty taky zbožňuju a znáš tu tvarohovou litou?? a pka je tvarohová strouhaná, ta je taky dobrá.

marketas1
15. črc 2011

@ami33 strouhanou znám,litou asi ne,znám tu ze 4 tvarohů a hrubé krupice...Si vyměnime recepty v pondělí,ju? Já dneska mizím,pááááá

Krásný víkend,holky!

ami33
15. črc 2011

@marketas1 Hezký víkend...pampalááám

kajka_37
15. črc 2011

@marketas1 pááá krásný vík 🙂

no já když na začátku těhu četla články co a jak, v nějakým sem to našla... radši kvalitní kafe než bezkofeinovou chemii, ale to je o názoru... já si bez kafe být zvykla celkem rychle... 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru