Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

marketas1
18. črc 2011

@ami33 hm,tak to wenge teda fakt neriskuj, je to fakt hnědá,i když tmavá...

ami33
18. črc 2011

@marketas1 no takže zase abych něco hledala ☹

marketas1
18. črc 2011

@ami33 jj, jasně, chápu 🙂

marketas1
18. črc 2011

@lipetra Peťo, kamarádka mi půjčila úplně tu stejnou kombinézku, jako jsi objednala ty a s tím, že je úplně na ho*no ☹ Prej ten rukávek je strašně úzkej a dítku tak zlomit ručičku, když ho oblečený rveš do toho rukávku ☹ ☹ ☹

kajka_37
18. črc 2011

tjo svět je malej... švagrová kolegyně má tyrkys teutonii a není to tak zlý, co myslíte???

lipetra
18. črc 2011

@marketas1 Ja mam rozepinaci i rukavky🙂

cell
18. črc 2011

@kajka_37 : barvička krásná .... ale ta trojkolka, to vííš, nic pro mě

marketas1
18. črc 2011

@lipetra tak to jo, tak to je super!
@kajka_37 vždyť jsem říkal,že ta tyrkysová je bžííííííííííí

lipetra
18. črc 2011

@marketas1 a jakou kombinezku myslis? tu kostkovanou (modrobilou) nebo tu jen svetle modrou?

marketas1
18. črc 2011

@lipetra tu kostkovanou. Já myslela, že máš jen jednu..? 😕

lipetra
18. črc 2011

@marketas1 Ja mam dve, tu druhou mam od kamosky.

kajka_37
18. črc 2011

@cell šak já necu 3kolku.... to jen foto.... já byla zmatená z toho vzorníku, že tam to bylo nic moc... takhle na tý fotce to není špatný... za chvíli mi pošle prý i foto sporťáku

@marketas1 😉

cell
18. črc 2011

@kajka_37 : mně se ty barvy teutonek taky moc nelíbily dle vzorníku, lae tahle je fakt pěkná .... akorát spíš pro kluka mi přijde

kajka_37
18. črc 2011

@cell no já ze vzorníku byla taky nešťatsná, prot osem zvažovala tu černou či šedou....ale teď jak to vidím.... dám asi korbu tyrkys...ale sporťák už černej... zas ta tyrkysová by se mohla brzo okoukat...

marketas1
18. črc 2011

@kajka_37 ta tyrkysová je parádní - je to taková neutrální - hodí se pro holku i kluka.... 😉
@lipetra ahá 🙂

kajka_37
18. črc 2011

@cell já myslím že tyrkys je pro oba... kámoška má pro holku taky tyrkys... no ale ona je stejně nemocná po modré jako já 😀

kajka_37
18. črc 2011

@marketas1 viď, taky si myslím.... uvidíme co na to muž 🙂

cell
18. črc 2011

@kajka_37 : tak to jo 🙂 ..... budem hezky ladit, ty tyrkys, já hnědá - kombinace, kterou mám ráda 😵

marketas1
18. črc 2011

@kajka_37 jj, je fakt krásná, nenech se odradit! 🙂

kajka_37
18. črc 2011

@cell 🙂)) j jto je hezká kombinace.... samotnou hnedou nemusím ale s tyrkys jojooo 🙂
@marketas1 nenechám, já to kdyžtak zas nějak doma vyobchoduju 😀

cell
18. črc 2011

@kajka_37 : a kam pro něj půjdeš? teutonie prodávají hodně, možná bys v různých obchodech vyhandlovala zajímavý slevy 😉

kajka_37
18. črc 2011

@cell já to asi čoveče nechám do toho špuntíku... mě se líbí že v případě opravy ti půjčí jiný ... kámoška si pochvalovala jak se jí vyplatilo objednávat to v německu... no nevím...

marketas1
18. črc 2011

@kajka_37 jj, věřím, že máš ověřené přesvěčovací techniky 😉

marketas1
18. črc 2011

@kajka_37 já taky budu kupovat v takovém obchodě, kde mi v případě reklamace půjčí nový kočárek, je to opravdu výhodné!

kajka_37
18. črc 2011

@marketas1 jj nikdy nevíš co se stane... raději mít něco v záloze.... spíš plánuju doplňky kupovat v bazaru atd

cell
18. črc 2011

@kajka_37 : právě, kámoška má gessleina z německa, obchod 150 km od Prahy, ale německy neumím ani fň, majitelka prý umí anglicky, ale nedovedu si představit, že bych anglicky někomu vysvětlovala, že se mi ulomila ten a ten čudlík. Takže jsme si holt připlatili tady v Čechách

marketas1
18. črc 2011

@kajka_37 jj, přesně tak! 🙂

cell
18. črc 2011
kajka_37
18. črc 2011

@cell
@marketas1 jj přesně...

kajka_37
18. črc 2011

@cell ty sis kupovala ten voucher?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru