Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

marketas1
18. črc 2011

@kajka_37 😉 😀 a země se zachvěla... 😀

kajka_37
18. črc 2011

@marketas1 cožeeee? 😀

marketas1
18. črc 2011

@kajka_37 no ta tvoje přesvědčovací technika,ne?! 😀

kajka_37
18. črc 2011

@marketas1 jo tak... tohle ani není potřeba 😀 mu stačí že může na golf třeba 😀

kajka_37
18. črc 2011

@marketas1 sme furt o něco handlovali když sme stavěli....😀 někdo nechtěl tohle...tak řekl ok.. ale tohle bude po mým 😀

marketas1
18. črc 2011

@kajka_37 😀 jo ták 😀

marketas1
18. črc 2011

holky, loučím se,papa

kajka_37
18. črc 2011

páčko, my prý jedem do špuntíku 🙂
zítra s OGTT na vás budu myslet 😉

kajka_37
18. črc 2011

tak sme něco málo nakoupili... nechali sme tam asi dva litry (fusak emitex 3v1), deku, hřebínek, lahvičku.aaa už ani nevím... chtěla sem i hrací deku ale žádná se mi nelíbila.... mno a objednali sme kočár než si rozmyslím barvu.... muž zrovna tyrkysovou moc nemusí ale nechal to na mě.... sporťák sem vzala ale už černý 🙂

lipetra
19. črc 2011

@kajka_37 @cell Ja uz jsem si ten voucher koupila a jdu pristi patek🙂))

lipetra
19. črc 2011

@marketas1 dobre ranko

cell
19. črc 2011

dobré ránko, já jsem to sem hodila jen kdyby to někoho zaujalo - našemu šíšovi se ultrazvuk nelíbí a vlastně ani po 3D nijak netoužím

kaji, mohla bys sem hodit odkaz na ten fusak? a gratuluju k objednání kočárku 🙂

cell
19. črc 2011

mně se totiž strašlivě líbí tento fusáček, ale netuším, jak moc je to praktický, ještě jsem nesháněla info:
http://www.eshopbaby.cz/katalog/bunker-basic-fu...

kajka_37
19. črc 2011

@lipetra jak dlouho dopředu se mám objednávat? nevíš?

@cell fusáček hezký, ale stli není zbytečně drahý.... já šla do toho emitexu (jé já se zapoměla zeptat co to doma už mám, to mi dala švagrová)
http://www.emitex.cz/k-zimni-pytel-combi.php

lipetra
19. črc 2011

@kajka_37 Vis co zkus si tam zavolat, oni jsou moc ochotny, ale ty mas jeste i cas. Ono je to nejlepsi mezi 20.-27. týdnem ten ultrazvuk.

cell
19. črc 2011

@kajka_37 : joo, mně taky přijde drahý .... já hlavně najký fusaky mám od tý kamarádky, už ty pytle musím z garáže přinést a porozhlídnout se, co v tom je

kajka_37
19. črc 2011

@lipetra no já už volala včera, ale paní neměla čas, vzala si číslo a že cinkne sama... tož dávám čas do 10 a volám znova... 😉

@cell jj to se kukni 😉 ať něco nemáš zbytečně dvojmo 🙂
jinak mě ke kočárku dají osušku, deku a nějaký chránič na matraci...

kajka_37
19. črc 2011

uvažuju zda risknout to kafe když nemusím mlíko... bude lepší si dát tu sypkou smetanu? co myslíte?

kajka_37
19. črc 2011

jinak ze špuntíka objednávám už jen po netu,... na krámě to mají dražší.... pak sem si doma na účtence všimla že 20% sleva nikde... :-/

lipetra
19. črc 2011

@kajka_37 Me se pani vcera ozvala skoro hned. A jsem objednana na pristi patek v 9.00.. Ale slibila, ze kdyz otevrou vic terminu tak se ozve ve ctvrtek, tak tam ve ctvrtek rano hned zavolam🙂 Sichr je sichr.
Ty jsi vcera ve Spuntiku byla? Ja tam pujdu zitra s mamkou cestou od doktora. Tak jsem zvedava zda tam neco koupime. Maji tam jeste vubec neco nebo jste to tam vykoupili? 🙂

kajka_37
19. črc 2011

@lipetra neboj nevykoupili....čekala sem nátřesk a byli sme tam max 4 🙂 ale nasrali mě že sleva žádná... brala sem to že to je automaticky na vše, ale podle FB ty si na pokladně o slevu máš říct... stli chceš internetovou cenu nebo slevu 20%, což mě teda nasrali ☹((
některé položky kočárku taky dražší než na netu.... takže já nevím stli ve špuntíku budu ještě něco brát ☹

lipetra
19. črc 2011

@kajka_37 No me rikala kamoska jak je to super obchod a teda me to tak taky neprislo. To kdyz jsem byla v Babe star nebo ve Sluneti, tak tam byla moc ochotna pani a rikala, ze to co nemaji na sklade tak nam to objedna a za internetove ceny. Tak pokud budeme kupovat kocarek, tak jedine tam.
Tak mi volali znovu z ultrazvuku, ze maji jeste dva terminy, ale oba vecer v 18.45, v patek a ve stredu.

kajka_37
19. črc 2011

@lipetra jako příjemní lidi to jo, na ty sme měli štěstí pokaždý....ale ty ceny krám vs net vs slevy, to je jakési pochybné.... jako u nás jde o 100 pač sme toho moc nenakoupili....ale stejně... ☹

kajka_37
19. črc 2011

@lipetra kde je to slůně?

kajka_37
19. črc 2011

už sem si to našla 😉

kajka_37
19. črc 2011

tak 1.9. jdeme na 3D, už paní volala 🙂

lipetra
19. črc 2011

@kajka_37 no me ma pani jeste volat ohledne dalsich terminu, mozna sestricky kvuli me prijdou driv 😀 😀 😀

lipetra
19. črc 2011

@kajka_37 no u nas jak kdy...treba v Baby parku se na nas vrhly hned vsechny prodavacky co chceme a to cloveka totalne otravi

kajka_37
19. črc 2011

@lipetra babypark je ten na čerňáku? tam nás ujala slečna asi po 10 minutách a furt se všemu tlemila jak sjetá...ale pak se srovnala
tjo takováhle protekce jo?.... no já si čas mohla vybrat, heč :D

lipetra
19. črc 2011

@kajka_37 to se mas, ja tam jdu na posledni chvili...🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru