Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

ami33
21. črc 2011

@mannadela Teda já čumím, ty seš taková akční mamina? v 31 týdnu, hele trochu se šetři....my malovali a já nebyla vysokej týden a u všeho jsem funěla, manžel dělal skoro všechno sám. Někdy nám musíš ukázat ty svoje výtvory, jsem zvědavá. Já se vždycky těšila na mateřskou, že jako co všechno budu moci dělat na co normálně nemám čas a prdlačky, teď jsem dodělala jeden projekt domečku a další dva mám rozdělané a všichni spěchají jako vždycky do vánoc chce každej bydlet, a když jim řeknu, to tak příští vánoce tak na mě hledí a stejnak bydlí až za rok.

lipetra
21. črc 2011

@kajka_37 Tak ted jsem si musela pripomenout o cem ta Diva Bara vubec byla: Nebála se bouřky, uměla plavat a měla obrovskou sílu, byla opálená od sluníčka i ošlehaná od větru, ráda chodila bosa 😀 😀 😀

lipetra
21. črc 2011

@marketas1 Super, posli mi pls na pani email. Dekuji moc.

marketas1
21. črc 2011

@lipetra fajn 🙂

lipetra
21. črc 2011

@marketas1 Tak uz jsem ji napsala🙂

kajka_37
21. črc 2011

@marketas1 nj vidíš... kurz focení... clony, Iso, a WB že? něco sepíšu 🙂
@lipetra no vidíš jaká šikovná si 🙂))

marketas1
21. črc 2011

@lipetra je moc šikovná 🙂 pak ukaž,co si necháš udělat 🙂 Jsem si říkala, že jsme koza, že jswm si měla nechat celou bílou jednu,ale další teď už háčkovat nenechám, když tak na příští zimu,ať toho nemám moc.

marketas1
21. črc 2011

@kajka_37 jj, přesně! 🙂

lipetra
21. črc 2011

@kajka_37 To vis ja vzdycky 😎

lipetra
21. črc 2011

@marketas1 asi si necham udelat bilou, to je takovy univerzal a k tomu i rukavicky, je to fakt pekny i jako darek treba 🙂

marketas1
21. črc 2011

@lipetra jj, ta bílá bude krásná! A hodí se ke všemu 🙂 A děšlá i teplé papučky, ale já mě půjčila papučky kamarádka asi 5 párů,co jí pletla maminka, tak ty už jsme si dělat nenechala.

kajka_37
21. črc 2011

@lipetra mě literatuuuuuuura nebavila, já opisovala čtenářský deníky 😀 😎

@marketas1 myslím na tebe.... pokusím se jasně stručně a azž se uvidíme tak názorně 🙂

cell
21. črc 2011

dobré ránko 🙂 ... tak jsem včera byla na výzvědách na sociálce a mám radost, měla bych dostat mateřsko součtem platů od obou svých zaměstnavatelů (ještě do dubna jsem chodila sloužit do jiného špitálu). Jinak leje furt jak z konve ..... Káji, báječně jste si tu dovču naplánovali, tady to na léto v dohledné době nevypadá ☹

marketas1
21. črc 2011

@kajka_37 o.k.,já mám jako parádní knížku,ale nemám čas ji číst....☹

lipetra
21. črc 2011

@marketas1 jeee to jsem nato zvedava az se pani ozve, zkusim vybrat neco z jeji vyroby nebo juknu nekde na internetu na nejaky tip

lipetra
21. črc 2011

@kajka_37 Ja rada ctu, ale ne povinnou literaturu, ta me nikdy nebavila, nudaaa.

cell
21. črc 2011

@lipetra : já čtu furt .... a povinná mě bavila taky. Za Kříž u potoka jsem na střední vyhrála češtinářskou olympiádu 🙂 . Akorát mě naštvalo, že u maturit jsem měla suverénně nejdelší seznam literatury (chtěla jsem tehdá jít studovat češtinu) a češtinářka se mě zeptala na My děti ze stanice zoo, co tam měl skoro každý 😒

kajka_37
21. črc 2011

@cell ahoooj, tak se sociálkou super 😉
za tu dovču sem radši a radši.... doufám že se vrátíme a tady bude zpátky krásně.....
@marketas1 nevíš jakou?
@lipetra já když už čtu tak spíš na dovolený a jen jednoho autora, toho prostě můžu... letos budu mít dilema stli jeho nebo o mimi 😀

ami33
21. črc 2011

@cell no to čučím, já tohle zjišťovala a prý se to bere vždy podle poslední smlouvy i kdyby jsi na ni dělala třeba jen týden.

mannadela
21. črc 2011

@ami33 No jo, lidi jsou celkem nedočkaví, všechno chtěj hned... a já se jim nedivím... taky bych chtěla mávnout proutkem a mít vymalováno, poklizíno a připraveno na zařizování 😀 😀 😀. A Ty děláš z domova nebo jsi v práci? A jak se máš jináč? No, s tím šéfem jsi mě pobavila 😀... pořád se chce po té hádce ženit, ještě ho to nepustilo???

mannadela
21. črc 2011

@ami33 no, já doufám, že to tak s tou smlouvou je... hodlám to tak totiž provést ☹

mannadela
21. črc 2011

@kajka_37 A co vůbec Ty a to Tvoje pití? Už se to upravilo, začalo Ti zase chutnat?

marketas1
21. črc 2011

@lipetra já čtu hrozně ráda 🙂 Všechno,co se mi líbí 🙂 Klidně i povinnou 🙂

ami33
21. črc 2011

@mannadela no dělám z domu a když je potřeba jedu do kanclu....spíš tisknout výkresy a nebo když je schůzka s klientem, jinak čmárám doma. No svatba ho ještě nepustila, ale prej se uvidí po dovolené, dneska vyráží ajede jich 10, protože on má 5 dětí , tak ona asi 2. Tak prej pokud přežijou dovolenou, tak už všechno.No ale nevím dneska mají vyjíždět a včera ještě neměl technickou na autě...masakr s ním. 😀DDD bych s ním nejela ani za humna 😀DDD

marketas1
21. črc 2011

@kajka_37 no to víš že vím, mistrovství práce s DSLR 🙂

ami33
21. črc 2011

@mannadela hele ověřoval to šéfko,ale nechtěla jsem to nechávat náhodě, tak jsem sama volala na sociálku a řekli , že stačí na novou smlouvu odpracovat jeden den a mateřská se počítá z toho, já už tu novou smlouvu mám a šéfkovi jsem přispěla na odvody 5000Kč, tak snad to klapne...sakra se těším na královskou mateřskou, by mě nasralo, kdyby ne.

kajka_37
21. črc 2011

@mannadela čoveče jednoho dne přijely kámošky na grilovačku s multivitamínem a to prtěti chutnalo... druhýden sem zkusila pomerančový a gooood 🙂 včera teda začal pyskovat a chutnal mu zas grep... sranda.... a teď testuju kafe 🙂)) sem tady řešila i cukrovku cos tady nebyla...ale naštěstí dobrý... sem se lekla že sotva sem začla pít budu to muset zase zkrouhnout 🙂

kajka_37
21. črc 2011

@marketas1 velká čtvercová kniha s nějakým domorodcem?

cell
21. črc 2011

@ami33 : nee, od ukončení posledního prac. poměru nesmí uplynout víc jak 180 dnů. Úplně přesně to nevím, někde jsem to vyčetla, a tak jsem se šla na to přeptat - paní mi říkala, že by mi měli sečíst plat stávajícího zaměstnavatele na 1,0 )vazek + tu dohodu předtím a z toho mi vypočtou mateřskou. Jsem ráda, protože z tý dohody jsem platila sociální pojištění jak mourovatá .... tak aspoň z toho budu chvilku něco mít 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru