Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

lipetra
1. srp 2011

@ami33 Ja ho mela jeden den otoceneho hlavickou nahoru a druhy den dolu, je to divoch 😀

kajka_37
1. srp 2011

@ami33
@marketas1 co vlastně vaše cukrovky? jak ste dopadly? vše ok?

ami33
1. srp 2011

@lipetra no jsem to četla i na netu, že se točí rychle, když mají místo, že se ti fakt může točit furt...jen aby zůstal na porod dolů hlavičkou.
@kajka_37 jo cukrovka OK...sice to byl hnus...bylo mi horko jak po panáku vodky,ale dalo se to...hlavně jak výsledky jsou ok.

kajka_37
1. srp 2011

@ami33 tak to je dobře 🙂

marketas1
1. srp 2011

tak já se loučím, ta nová tady bude už dnes ☹

ami33
1. srp 2011

@marketas1 jí dej dovolenou...chjoooooooooo

kajka_37
1. srp 2011

@marketas1 ty už tam máš náhradu? 😕

boudovka
1. srp 2011

Pediatričku mám domluvenou od 22.tt, ale sestřička mi jenom řekla, že nás vezmou . Paní doktorka je jprý nejlepší široko daleko, tak si nás v září snad budou pamatovat.

kajka_37
1. srp 2011

ještě jedna historka z dovči....jak nás rozváželi z letiště na hotely, delegátka snáma nebyla, nechala nám jen řidiče... vysadil nás u Aquamarine... jenže ne hotel ale kdoví co... nikde nikdo, zamčeno... sme si říkali, hm to to dobře začíná... snažili sme se dozvonit (v 6 ráno) na někoh oale spíš sme budili hosty 😀 asi po 10 minutách kdosi prošel kolem a ukázal nám, že musíme vedle o pár metrů... jenže sme si nevšimli že to není hotel ale apartmány (v názvu)... kde nás zjebali že sme tam brzo a co že si vymýšlíme s check in early, že to u nich nevedou a kdesi cosi a že ať čekáma jako všichni do 14.00 - to už sme nasratí volali delegátku.... mezitím zjistili že patříme pod hotel a že musíme ještě o dalších x metrů vedle, to už sme se trefili 😀

ami33
1. srp 2011

@kajka_37 no tak aspoň je na co vzpomínat 😀DD mě se zase stalo, že jak jsme letěli z Malorky, tak jsem měla odbavené zavazadlo a zjistila jsem že v příručním zavazadle u sebe mám láhev vína , co jsem koupila šéfovi, jsme si ji nechala u sebe aby se nerozbila a vůbec jsem si neuvědomila, že to nesmí být, tak jsem lítala v řadě kolem lidí co ještě nebyli odbavení,ale jako nikdo neměl místo...až jedni mlaďoši nám to vzali, pak mi došlo, že je to celkem riziko někomu něco brát do zavazadla, sem si mohla nechat převézt dorgy 😀D

lipetra
1. srp 2011

@ami33 No ja jsem zvedava co v patek, zda bude hlavicka nahoru nebo dolu, my mame ze 4D ultrazvuku fotky obliceje a pindika, pac pritel chtel na 100% vedet, ze je to kluk 😀 😀 😀

kajka_37
1. srp 2011

@ami33 taky pěkný 😀

ami33
1. srp 2011

@lipetra já viděla na minulém utz jak pije plodovou vodu, jako nádhera...fakt jak tu pusinku otvírá a loká.
Jinak furt nevím jak jako vypadá to tvrdnutí břicha, jestli už bych to měla občas mít nebo co,ale beru magnézko, tak asi mě to míjí, někdy se mi zdá, že mám břicho tvrdší,ale třeba jen na jedné straně, jako by se prcek opíral o břišní stěnu....dr. mi říkala, že to určitě poznám,ale co já vím, to ani nebolí, není nějaký tlak, takže si toho všimnout jedině po náhodě.

ami33
1. srp 2011

@kajka_37 a o odoletu z usa ani nemluvím, tam si nás odchytla imigrační a to bylo na dlouho, samozřejmě nám nevěřili ani slovo z těch našich pohádek,ale co, pustit nás stejně museli šmejdi 😀DD

kajka_37
1. srp 2011

@ami33 mě pobavilo když se kluci vraceli z Egypta z potápění a kluci si foťáky a blesky berou sebou... no a hlídce se nelíbila baterka, tak se hádali a ve finále že jí dají pilotovi do kabiny... jako logika... být to bomba tak prdne pilotovi pod nohama místo pár metrlů za ním... fakt vtipný 😀

ami33
1. srp 2011

@kajka_37 no tak to je mazec...v tom logiku fakt moc nehledat 🙂) brácha byl loni se potápět v Egyptě...první rok a ukazoval videa a fakt nádhera...letos byl jenom v Chorvatsku a v lednu jede do Mexika potápět se do nějakých jeskyní či co...v těch jeskyních je tma a není tam skoro nic vidět mi přijde,ale ten Egypt se mi líbil moc.

kajka_37
1. srp 2011

@ami33 Egypt je na potápko parádní... sice za těch pět let co sme jezdili bylo poznat, že se tam potápí až moc lidí, že to je na přírodě znát... ale pohádka.... známý byl v mexiku a na filipínách a prý ještě lepší.... já měla slíbený maledivy jako svatebku, ale to sme jaksi nestihli... :-P v chorvatsku sme s epotápěli taky a to se nedá srovnat...

cell
1. srp 2011

@ami33 : mně občas jako ztuhne podbřišek, není to teda moc příjemný, ale hned to povolí .. jsem to říkala minule doktorce a říkala, ať zatím piju magnesii, ale když ta mě úplně strašlivě nechutná. Teď na dovče to docela přešlo 🙂

ami33
1. srp 2011

@kajka_37 no to já bych se pod vodu asi bála,ale ty videa zt oho jsou pěkný.

ami33
1. srp 2011

@cell a je to jako takovej tlak nebo co? mě to taky přijde jako že ztuhne,ale prej je to normální už v mojem týdnu, jen se to musí počítat...já beru magnézko 3x1 tak proto asi mi nějak netvrdne.

ami33
1. srp 2011

@cell Jinak já magnésii můžu i pít, mě přijde stejná jako ostatní vody,ale nekupuji si ji zatím

cell
1. srp 2011

@ami33 : no něco takovýho .... mám to už asi 3 týdny, od toho mýho slavnýho víkendu, kdy jsem myla mraky oken 😠 ..... na magnézku se domluvím příští týden na kontrole, jestli teda jo, nebo ne

jiank jsem si koupila rybí olej v kapslích - při njlepší vůli ty ryby prostě nedám, za celý těhotenství jsem je měla asi 3x, jsem ostuda ☹

kajka_37
1. srp 2011

@ami33 já měla prvně taky strach, kor když sem měla pod sebou propast a věděla co se může stát.. ale když člověk dodržuje pravidla, a kochá se... je to nádhera 🙂

cell
1. srp 2011

@kajka_37 : já potápko nikdy nezkoušela, asi bych taky měla bobky ... ale třeba jednou ....

kajka_37
1. srp 2011

jak tady teď zas ujídám grep... sem si na dovči vypěstovala pěknou závislot na nich 😀 ste mě měly vidět po návratu, doma ještě nenakoupeno.... pak přijedeme odpoledne z nákupu... takový prase ste ještě neviděly... sežrat během minuty dva grepy... nekecám 😀 😀 😀

marketas1
1. srp 2011

@kajka_37 jj, vás už nestihnu dočíst a psát taky nemůžu ☹

ami33
1. srp 2011

@kajka_37 no mě to stačí na videu, mě nebaví ani šnorchlování už mi vadí když tam vidím ty chaluhy a řasy na těch kamenech a už se bojím jen dál nohu na dno...já radši čistej píseček...sice na Floridě zase kousali krabi do noh,ale to se dalo vydržet, se člověk spíš lekl a někdy tekla i krev 😀

ami33
1. srp 2011

@kajka_37 no to ti začíná, já tomu jídlu moc nedala,ale konec druhýho trimestru jsem fakt měla furt hlad, někdy i těď mám žravou, ale mám štěstí, že furt přibírám nějak tak v normě.

kajka_37
1. srp 2011

@ami33 tak chaluhy taky nemusím... ale korály a tak, klása 🙂

kajka_37
1. srp 2011

@marketas1 bude mi smutno... na skajpíku taky nebudeš co? ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru