Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

mannadela
9. kvě 2011

@marketas1 Já byla taky 🙂. Ale teď už jsme něco koupili, tak budu jen čekat, jak to mimču sedne. Snad to bude dobré. Taky jsem se v tom pěkně dlouho plácala.

ami33
9. kvě 2011

@marketas1 já jdu teda do čtyřkolky, čtu dizkuse, že ty 3kolky mohou být nestabilní, ale to samozřejmě záleží kočár od kočáru,ale pokud ti to někdo přímo nedoporučí, tak je to loterka. Barvy se nám líbí pro kluka modrá, pak ta fialovo, šedá i pro kluka nebo i holku a líbila se nám ta světle zelená a kámoška říkala že ji měla a že jí na to dost lítali mušky a že jí to sralo. Pak se mi líbí i ty světlé odstíny, ale viděla jsem to naživo a jsou fakt světlé, jak začneš čistit jednou kočár a to že začnem všechny tak to bude hned jak čuně.

ami33
9. kvě 2011

Ha holky sory, machruju s výbavičkou a odkaz nidke 😀 mě jebne,...fakt nejsem blbá, jsem jenom šťastně těhotná hehe.
http://diskuze.deticky.cz/vybavicka-pro-miminko...

marketas1
9. kvě 2011

@ami33 mě se ta šedofialová líbí taky a pak teda ta úplně světloučká 🙂
@mannadela jsem fakt zvědavá, co nakonec koupíme 🙂

ami33
9. kvě 2011

@mannadela hele ten odkaz na ten kočár je super, a zrovna 4 kolka s nafukovacíma kolama, nebýt černej, tak ho snad beru

mannadela
9. kvě 2011

@ami33 😀 my to chápem. Aspoň já teda jo, páč mám pocit, že trpím těhotenskou demencí 🙂... manžel by mohl vyprávět moje úlety od doby, co jsem těhotná 🙂

ami33
9. kvě 2011

@marketas1 Hele ten sporťák u X-landeru je extrémně prostornej, proto se ti jinej může zdát malej,ale třeba pro maminu co ví že bude jezdit často MHD s tím x-landerem si myslím že se nemusí vejít do každých dveří autobusu.

marketas1
9. kvě 2011

@ami33 díky za odkázek. A mě se teda líbí moc i ten černej 🙂

ami33
9. kvě 2011

Holka a taky jsou vaši chlapi těhotný s Váma? ten můj je teda víc než já, jako od tý doby co jsem těhu tak mu furt něco je, záda, plíce, střeva, jako furt kňučí, mě z něho odvezou hehe. Sem mu říkala, že jako ho to přejde až já porodím...jo a ještě se mu do toho přidala nespavost, tož je toto normální???

marketas1
9. kvě 2011

@ami33 ale jo, to bych se nebála, autobusy mají velký dveře 😀

cell
9. kvě 2011

ahoj holky, taky intenzívně řeším kočárek. X lander mě nikdy nijak nezaujal, ale teď jsem se sporťákem kamarádky drandila po Průhonickém parku a opravdu super, nedrncá, stabilní ..... uvažuji o něm velmi 🙂

ami33
9. kvě 2011

@marketas1 No oni teď dělají dost tmavý kočárky s nějakou kombinací, mě se právě moc líbí ale na léto pak černej kočár bych asi nechtěla radši.

marketas1
9. kvě 2011

@ami33 můj muž teda zatím těhotnej není 😀

marketas1
9. kvě 2011

@ami33 mě se na tom černým líbí, že se ti k němu hodí všechny barvy, že je fakt univerzální, ale vadí mi, že těch černých kočárů je příšerně moc....

ami33
9. kvě 2011

@cell Tak to ráda slyším, protože já jsem stršná váha váhavá a než se pro něco s konečnou platností rozhodnu, mi fakt někdy trvá. Včera jsem manželovi slibovala, že už kočárky neřeším, že to bude x-lander a dnes zase kolem kočárů na netu jsem strávila celý dopoledne hehe.

marketas1
9. kvě 2011

@cell taky asi do toho X-landeru půjdu, i když můj muž neí 2x pro!

ami33
9. kvě 2011

@marketas1 Tak si vem fialovej x.lander....hele ale té fialové tam mohli dát víc, z venku je vlastně celej šedej a korbička tady šedá, takže pak máš skoro šedej kočár.

ami33
9. kvě 2011

@marketas1 No ten bílej je nádhernej, ale jak dlouho tak vydrží. Hele taky jsi to pochopila tak, že ten fusak pak slouží jako nánožník na ten sporťák?

marketas1
9. kvě 2011

@ami33 jj, koukala jsem na něho, ale zatím u mě ten světlej vede 🙂, ale hned za ním je ten šedofialovej. Ještě ukecat manžela....

marketas1
9. kvě 2011

@ami33 no, nevím, možná vydrží čistej, to neumím posoudit....🙂 Kamarádka má krémovej a po 3 měsících pořád jako novej 🙂A zase tak jsme to nepročítala, ale fusak jako nánožník? Nebude v tom moc vedro?

mannadela
9. kvě 2011

@ami33 @marketas1 Holčiny, našla jsem ten casualplay sporťák se stříškou 🙂. Tak tohle máme, jen krapet jináč barevné.
Mimochodem, můj muž byl těhotný dávno přede mnou... ale to beru jen podle břicha 😀. Teď se předháníme, kdo ho má větší. Zatím myslím, že vede on 😀 😀 😀

ami33
9. kvě 2011

@marketas1 Mě říkala prodavčka u těch x-landerů,ale to asi platí na nšechny kočáry, že nečistit jen ten flek ale celou plochu,aby to nebylo flekatý a vnitřní vložka barevná ve sporťáku je pratelná. A víš o té vychytávce na boudě sporťáku, to je bomba. No mě to taky přijde divný s tím fusakem ale nánožník nikde není vyfocenej,ale v obchodě ho tam určo měli, sem se měla podívat.

ami33
9. kvě 2011

@mannadela a odkaz by nebyl hehe?
Jo tak manžel s pupendem taky zatím vede, ale prej do porodu zhubne 10 kilo...už má 5 kilo dole a ještě nezačal ani sportovat a já kynu.

marketas1
9. kvě 2011

@ami33 o jaké vychytávce?

marketas1
9. kvě 2011

@mannadela odkázek 🙂

cell
9. kvě 2011

no ta moje kamarádka má černej a říká, že si pak udělá doplňky v barvě jaký chce, což je asi pravda. Ten světlý je krásný, ale bála bych se, že se moc zaprasí. Budu kočárkovat s velkým psem a v zimě (tzn. bláto v Praze) nevím nevím. O fialovém uvažuju taky ... hlavně chci si kočárek nechat i pro druhé mimi, tak to chce nějakou univerzální barvičku 🙂

marketas1
9. kvě 2011

@cell no, já právě taky tak uvažuju, ten bílej je nádhernej, no uvidíme 🙂

marketas1
9. kvě 2011

Holky, já se pro dnešek loučím, tak toho moc nenakecejte,a´t Vás zítra stihnu dočíst. papa a mějte se krásně 🙂

mannadela
9. kvě 2011

@ami33 Nějaká vtipná, poslyš 😀 😀 😀 . http://deti.bazos.cz/inzerat/10066693/Casualpla...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru