Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

mannadela
9. kvě 2011

@marketas1 Ahojka, hezký zbytek dne.

ami33
9. kvě 2011

@marketas1 je tam na boudě zip a když začne pršet hodně nebo foukat , tak ho rozepneš a ona se o dost prodlouží a spadne dolů, to ty starší typy ještě neměli. Kámoška třeba co má sporťák tak měla tak krátkou boudu, že si tam nechala ještě našít kšilt kvůli slunku. Ale abych řekla pravdu taky vím o chybách x-landeru. Deštník prej o ničem, bys to pořád musela polohovat podle slunka, lepší prej koupit obyč clonu co se prodávají universál, pumpička co k tomu je, tak tu prej rovnou jak ti to dojde domů můžeš vyhodil, je nepoužitelná, kámoška říkala že používali kompresor, tchán má naštěstí něco v garáži, jinak kompresor na benzínce ne-ne říkala paní prodavačka. Ta originální pláštěnka je pěkně drahá a roztrhá se ti stejně rychle jako na neoriginální za 200. Takže určo jen tu levnou. Pláštěnka moskitiéra je tam jenom na korbičku v té sadě.

marketas1
9. kvě 2011

@mannadela je fakt moc hezkej! tak pááááááá

ami33
9. kvě 2011

@mannadela vypadá pěkně, u nás jich jezdí fakt hodně.

marketas1
9. kvě 2011

@ami33 si to musím přeposlat!

mannadela
9. kvě 2011

@ami33 @marketas1 http://deti.bazos.cz/inzerat/10007903/x-lander-... ...a tady na tomhle odkazu je vidět ten nánožník a fusak dohromady. Snad je to ono 🙂 Nevypadá to vůbec špatně

ami33
9. kvě 2011

@marketas1 Ale stejně do něho asi půjdu, Nic mizím, už sem dneska vybrala tapety a ještěmusím nábytek do předsíně. Ještě by to chtělo bytové dveře, chlap z firmy nám nacenil bezpečnostní dveře na 30.000Kč, se asi zbláznil jako, to si rovnou můžu dát dveře do trezoru ne?

mannadela
9. kvě 2011

@ami33 My je máme taky za 30000 🙂... ty dveře. Měj se hezky, já běžím dom za 5 min.

ami33
9. kvě 2011

Jo tak sem to říkala dobře,že je to zároveň nánožník, mě bylo divný, že by to neměli vyfocený. Nánožník používáš stejně jen v zimě,ale když bude prcek v botičkách tak ten fusak bude jako prase zevnitř.

ami33
9. kvě 2011

@mannadela vy taky bydlíte v trezoru 😀 hehe...ne kecám,ale je to drahota.

mannadela
9. kvě 2011

@ami33 Jo, skoro v něm bydlíme 🙂. V srpnu týden před svatbou nás totiž vykradli. Takže jsme to začli nějak řešit.

mimys
9. kvě 2011

@ami33 Ano i autosedačka je k tomu a dá se nacvaknout. http://www.kocarky-autosedacky-hracky.cz/kocark...

ami33
9. kvě 2011

@mannadela ty wado, tak já myslela, že dnes se už nekrade, teda z toho s manželem strach nemáme, jen jsme chtěli dát ty staré hrůzy pryč.

mimys
9. kvě 2011

@mannadela 😀 těhotenská demence 😀 to je dobrá diagnosa !! 🙂 to mám asi taky 😀

mimys
9. kvě 2011

@ami33 tady je lepsí fotka i se sporťákem http://www.detskacesta.cz/kocarky/sportovni/koc...

Ještě se mi na něm taky líbí, že je lehoučkej.

ada80
9. kvě 2011

monulkab:ne ne já už byla těhotná třikrát a poprvé právě z plodovky zjistili,že miminko mí vrozemou vadu neslučitelnou se životem a musela jsem ho v pátém měsíci porodit mrtvé ☹ ,pak když jsem čekala dceru no a protože už jsem jako riziková tak jsem teď byla znovu takže potřetí

monulkab
9. kvě 2011

aha, tak ale screening v 1.trimestru máš snad dobrý ne? tam by se mělo odahlit případný riziko některých vad ne???držím pěsti ať je vše ok! Ještě se zeptám, při tom prvním těhotenství tomu že něco není ok nasvědčoval třeba UTZ nebo jsi šla na tu plodovku v uvozovkách "jen pro jistotu" ?

bublina88
9. kvě 2011

Ahoj holky, nakoukla jsem k vám do diskuze, protože koncem listopadu čekáme druhé děťátko. Všimla jsem si, že uvažujete o kočárku X-Lander. Z vlastní zkušenosti doporučuji zkusit jestli jde sedačka dát do úplného sedu a lehu a jakým způsobem se to provádí. Vím, že dříve se to provádělo pomocí pásku a bohužel dost blbým způsobem. Možná už to výrobce vychytal 🙂. Každopádně je fajn, když mimčo může v kočárku pohodlně ležet a sedět a ne být v pololehu.

marketas1
10. kvě 2011

@mimys prosím, je někde popis toho spor´táku i kočárku? je tam do detailu popsaný click system,a le ke kočárku nic..... ☹

marketas1
10. kvě 2011

@bublina88 díky moc za upozornění, to vyzkouším. Dříve to nešlo?

mannadela
10. kvě 2011

@marketas1 Ahojka, koukám, že jsi ranní ptáče 🙂. Jsi v práci???

marketas1
10. kvě 2011

@mannadela ahojky, jj, od 5:00 na nohou a už makám 😀 A Ty?

mimys
10. kvě 2011

@marketas1 no nikde jsem lepsi popis bohužel nenašla :-/ Já to prostě riskla..... 😕 Jen jsem našla asi 15 kladných ohlasu na ten kočár, nikdo si nestežuje krom snad jedne, ale pro mne nevyznamne veci... že by radsi chteli nafuk. kola, že to vic drncá.
Nafuk. já nechci, tak jsem to neřešila. Pry ve starsich modelech mel ten kočar nafuk. kola, ale ze od toho upustili a vratili se k nenafuk.
Ještě jezdi CAM cortina, vlastne od stejne znacky. Ta je podobna a asi častější , ale je větší a prý je problem se s ni dostat do menšiho výtahu, že to treti kolecko prekáží. Tohle reverso je kompaktnejsi a lehci. Jo a jeste jsem se v tom obchode ptala na vnitřní velikost te korbičky a ostatní podrobnosti.
Odpověděli :Korbička je 75 cm dlouhá. Kočár skládá z hluboké korby (velmi prostorná, má střešní okénko, polohování zádiček, madlo ke snadnému přenášení), sportovní sedačky (prostorná - dlouhé lůžko, lze sklopit až do lehu, má hrazdičku, nánožník, jde otočit po i proti směru jízdy) a autosedačky (0-13kg, odepínací stříška, vložka na hlavičku pro novorozence, 2 úložné prostory, upíná se pásy) Podvozek je ze silného rámu z matného hliníku . Kola jsou ve předu zdvojená, otočná z aretací Rukojeť je výškově nastavitelná. Ke kočárku je i taška na rukojeť v barvě.
... jak říkám, my jsmem to riskli 🙂 dneska mi volali, že ho doveze kurýr .... Přivezou ho k našim, aby nepřinesl smůlu, ale o víkendu se na nej pojedu určitě podívat a pak dám když tak vědět, jestli je to opravdu takový zázrak, jak píšou 🙂

marketas1
10. kvě 2011

@mimys díky za vyčerpávající popis .-)

mimys
10. kvě 2011

marketas1 joo a ještě jsem ted nasla nekdo ho prodává starší, tak se mrkni... Má i větrání na kobičce, což jsem ani nevěděla 😕 🙂 http://kombinovane-kocarky.sbazar.cz/nadherna-z...

marketas1
10. kvě 2011

@mimys kují 🙂 ale já bych asi šla do nového kočárku, abych si vybrala přesně ten, jaký já chci 🙂

mimys
10. kvě 2011

No to já taky kupovala nový, poslala jsem to jen proto, že jsou tam vidět fotky te konstrukce a ostatniho v praxi 🙂 v tech eshopech toho moc vidět není....

marketas1
10. kvě 2011

@mimys jsi moc hodná. Já bych možná i do staršího šla, ale musel by to být přesně takový, jaký chci - i barevně 😀 A zatím netuším, co chci 😀

mimys
10. kvě 2011

@marketas1 😀 no to já netušila taky, ale vždycky jsem lovila na netu značky kočárků a vždycky jsem to tomu mýmu ukazovala.... a vecer takhle ukazu tenhle a on rika, no ten je docela dobrej, no... a druhej den jsem mu ukazovala jinej a on říká... nevim, proč uz zase koukas po kočarech, kdyz jsem rikal, ze ten co jsi ukazovala včera je dobrej ....A ja na to no porovnavam co je lepsi .... a on na to .... ztrata času .. ja ho objednal 😀 uz je zaplacenej... :-d

S mým chlapem se nenudím, nechápe, ze zenská se kochá už tím výběrem a chce se o to podělit.... když jednou rekne, jo to je dobry... tak to bere jako DOMLUVENO 😀 Musím si sakra rozmýšlet, co mu řeknu, protože když nahodou souhlasí, tak to prostě PLATÍ 😀

marketas1
10. kvě 2011

@mimys 😀DDDDDDDDDDDDDDDDDD to je teda gól. Ani jste ho v obchodě nevyzkoušeli?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru