Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

lipetra
17. kvě 2011

DOBRE RANO

lipetra
17. kvě 2011

@marketas1 Maso je maso, to mas recht 🙂

lipetra
17. kvě 2011

@misssutko Pak napis, jak jsi dopadla 🙂

lipetra
17. kvě 2011

@marketas1 Vcera jsem se bavila na cviceni s holkou, co rikala, ze ma doma Xlander kocarek, ze rozmysleli mezi nim a Teutonia kocarkem a vybrali Xlander, pac rozhodla cena 🙂

kajka_37
17. kvě 2011

bré ránko 🙂
sem si to včera fakt zakřikla... včera sem myslela že snad nedojedu dom :-P
dneska sem si koupila hruškový džus... tak snad bude prckovi chutit 🙂

cell
17. kvě 2011

jé a kam chodíte cvičit? chodila bych taky, pohyb mi dost chybí 🙂

holky nevíte, kde bych sehnala chlazeného lososa? my ty ryby doma moc nejíme a měli bychom, hodlám začít lososem, ale včera ty vymrzliny v Bille mě nějak odradily, chlazený by byl lepší - Praha 😉

marketas1
17. kvě 2011

@lipetra Ajoj 🙂 Já jsme našla ještě tenhle kočárek http://www.kocarkydavidek.cz/detail.php?zbozi=2... - nevypadá špatně, ale není tam váha ☹
@kajka_37 hojky,chuďátko moje ☹ Jak já bych ti chtěla pomoct! Jsem včera fotila, asi to hodím na fcb, tak koukni a chci kritiku!

kajka_37
17. kvě 2011

@marketas1 nj projít si tím musí asi každá.. teda skoro každá... :-P
to víš že mrknu ;)

marketas1
17. kvě 2011

@kajka_37 kují 🙂

lipetra
17. kvě 2011

@kajka_37 Jejda, tak snad to bude zas dobry. Asi chce zas svuj pridel jahudek 🙂

lipetra
17. kvě 2011

@marketas1 Tak ten kocarek je moc pekny. Tak tam zkus napsat jakou ma vahu, treba ti odpovi nebo jukni jinde, zda tam nebude. Ja porad koukam po kocarkach, prijdu si obcas jak uchyl 😀

lipetra
17. kvě 2011

@cell V centru Prahy je cviceni, jmenuje se to Studio pro zeny, tak tam chodim na pilates. A pak jeste chodim na Jirak na balony. 🙂
V rybarne by jsi to sehnala urcite chlazeneho lososa nebo v Tescu, tam jsem jednou kupovala cestveho lososa 😉

kajka_37
17. kvě 2011

@marketas1 a cos fotila? já naposledy fgotila tak před třemi týdny v zoo ale nějak se nemám k úpravě... 😖

@lipetra nevím čoveče... buď sem se jich včera přejedla nebo mi vadil doušek čaje z lednice..apč sem pak letěla... 🤐 takže dneska zatím bez jahod...

lipetra
17. kvě 2011

@kajka_37 to bude tim cajem, jak se rika zaludek na vode, tak to bude asi tim 😀
Tak at je ti brzy lepe nebo spis at ti to prejde uz total 😉

mannadela
17. kvě 2011

@cell A ještě jsou stopro v Makru, jestli máš možnost zajít tam. Tam mají pokaždý tak nádherný rybky, že bych jim je všechny vyjedla 🙂

kajka_37
17. kvě 2011

@lipetra
@marketas1 kují holky, už aby to bylo 🙂
těm co bylo ouvej, kdy se vám ulevilo? kolem toho 12tt?

marketas1
17. kvě 2011

@kajka_37 Káji, mě od 13 týdne v poho 🙂 A fotila jsem kytičky, už jsem to zmenšila a šupnu to na fcb, to zase bude ostuda.....
@lipetra já se tam zajdu v sobotu podívat i s mužem, tak projedeme X-lander i tenhle a uvidíme. Sice je to 3 kolka, ale třeba bude fajn 🙂 A která barva,co myslíš?

lipetra
17. kvě 2011

@kajka_37 Kamaradka rikala kolem 12tt, ale nekomu to pry trva i cele tehu ☹ Ale neboj, to ty urcite nebudes.

marketas1
17. kvě 2011

@kajka_37 si představ, že mi psala těhulka z Opavy, že viděla moje fotky, a že chce ode mě vyfotit 😀

lipetra
17. kvě 2011

@marketas1 Vis co ono je to vzdy individualni, kazdemu sedne neco jineho, nejlepsi je to ozkouset, nechat si ten kocarek vysvetlit, vyhody, nevyhody oproti tomu druhemu a barvicku bych volila asi tu bezovou nebo tu cernou 🙂

cell
17. kvě 2011

@lipetra : díky ... a Ty chodíš v kolik hodin? že bych třeba mohla s Tebou, samotnou mě to moc nebaví.

Makro mám z ruky a Tesco u nás na Novodvorský je takový mizerný, ale kouknu tady na Národní, děkuju 🙂

kajka_37
17. kvě 2011

@marketas1 já tříkolku nechci, prý není moc stabilní.... navíc já potřebuju něco i do terénu, nejen do města....

tak šup, ty fotky už tam hoď 🙂

ada80
17. kvě 2011

Ahoj holky 🙂 já si včera dala svůj oblíbený pomeranč,to je děs kolik jsem jich za tu chvíli spráskala

kajka_37
17. kvě 2011

@lipetra no, snad.. 🙂

@marketas1 no vidíííš, to je supeeeer 🙂

mimys
17. kvě 2011

@mannadela tak dneska razím na ulrazvuk ... už se těším, jak mimíse zase uvidím.... Kdy jdeš na velký UZ ty?
Já nevím, jestli mi dneska ten genetic.ultrazvuk dneska udělají, jsem objednaná na ultrazvuk po amnio... ale protože se to shoduje týdnem kdy se má chodit na velký UZ, tak jsem to brala jako že to udělají najednou. Ted ale nevim, nekde jsem cetla, ze na ten velký UZ musí dát gyndař žádanku.... :-/ Tak ted nevim, snad jsem něco nezvorala ...

monulkab
17. kvě 2011

ahojte, já se teď vrátila z vyšetření na alergologii - byla jsem tam prosím pěkně 3 hodiny!!!!!!!!!!!

monulkab
17. kvě 2011

@mimys já dostala žádanku....

mimys
17. kvě 2011

@monulkab no to znám, to je na dlouhé lokte... ale posledne jsem tam byla škemrat o nějaké prášky, ktere můžu v těhu a byla jsem venku za vteřinu, že mi nic nedá 🙂

mimys
17. kvě 2011

@monulkab no tak to vypadá, že budu muset do liberce ještě jednou :-/
do poradny jdu až ve čtvrtek, snad pro mne najdou nějaký termín.... do ktereho tydne se dělá ten velký UZ?

monulkab
17. kvě 2011

@mimys to je bohužel způsobeno nezájmem alergologů zjišťovat si nejnovější informace o lécích. Já byla přímo v nemocnici na oddělení pro těhotné astmatičky a alergičky, u MUDr. Novotné, která se této problematice u těhotných věnuje od roku 96, a dostala jsem spoustu info. Na alergii můžeš antihystaminika starší generace jako je Claritine. Jsou to léky který jsou odzkoušený. A do nosu jsem dostala Runocor nebo jak se to jmenuje. Já tam šla hlavně kvůli podezření na astma, keterý je v těhotenství - a hlavně pro porod trochu problém, ale tak zatím je to v normě. Rodit mám v říjnu tak to snad ani žádný alergeny nebudou.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru