Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

lipetra
19. kvě 2011

@beisis Chcete parecek co? 🙂 To je jasny 🙂

lipetra
19. kvě 2011

Dobre ranko vsem 🙂

ckaty
19. kvě 2011

dobre rano 🙂

marketas1
19. kvě 2011

Ahoj holky, dobré ráno 🙂

lipetra
19. kvě 2011
marketas1
19. kvě 2011

@lipetra Ahojky, tak ten první mám vybraný já, jen přemýšlím, jestli černej nebo béžovej. Ten druhý je stejná značka, jen tu barevnou kombinaci jsme nikde neviděla a ten třetí má opravdu šíleně malinkatý sporťák!

lipetra
19. kvě 2011

@marketas1 No me se libi taky ten 1. i 2. 🙂 kocarek, jen mi vadi, ze je to trojkolka, jinak je supeeer i ty barvy.

marketas1
19. kvě 2011

@lipetra a ta 4kolka, co jsi posíla včera je úplně stejnej, akorát má 4 kola 🙂

lipetra
19. kvě 2011

@marketas1 Fakt?Ja uz ti vtom mam zmatek.Ach jo.

lipetra
19. kvě 2011

@marketas1 Tak uz jsem ho nasla, tenhle: http://www.letajicisen.cz/www-letajicisen-cz/es...
Ale ma hrozna ta kolecka☹

marketas1
19. kvě 2011

@lipetra taky jsem ti ho teď našla a chtěla sem ten odkaz hodit 🙂

lipetra
19. kvě 2011

@marketas1 Dekuji. Vis co kazdy radi tu Teutonii, ale ona vyjde se vsim vsudy na 25 tisic. A to mi prijde fakt moc penez. To se mi fakt libi vic ta Cortina CAM, ta cernobila, sice je to starsi model, ale nadhera.

marketas1
19. kvě 2011

@lipetra jo? Mě nepřijde....Asi bych to chtěla vidět ve skutečnosti, ale nepřijde mi. Ata 3kolka je fakt stabilní hodně, psala o tom beisis, jak ji zkoušela s dítětem i psem....

marketas1
19. kvě 2011

@lipetra teutonia se mi taky líbí, ale nechci ji kvůli ceně, to je fakt strašná pálka.....☹

lipetra
19. kvě 2011

@marketas1 A ty ji jdes o vikendu zkusit? Tak mi pak rekni jaka je. Asi pujdu do ni, az jsem byla proti trikolkam, ale proste zatim jsem na ni neslysela nejak velkou kritiku. Spis zadnou. Teutonia je fakt moc predrazena, verim, ze kvalita je velka, ale proste si rikam, ze je to fakt moc penez.

marketas1
19. kvě 2011

@lipetra jj, jdu ten kočárek prubnout. To víš, že napíšu. A kukni sem, to je video od beisis
http://aablueone.vltava2000.cz/store/goods-cort...

marketas1
19. kvě 2011

@lipetra ježiš,promiň, blbej odkaz...

ami33
19. kvě 2011

Hojte baby, koukám zase u kočárků.
@lipetra ten k očár maxi cosi je pěknej,ale jak píše marketas, ten sporťák fakt malej a ta ochranná věcička na sporťáku...to si jako dělaj kozy ne?

lipetra
19. kvě 2011

@marketas1 Ja koukala jak blazen, kde to jsem 😀

lipetra
19. kvě 2011

@marketas1 Akorat si k tomu koupime nafukovaci kola 🙂

marketas1
19. kvě 2011

@lipetra tam jsou nafukovací kola,brouku! 🙂

marketas1
19. kvě 2011

@ami33 myslíš to madlovepředu? To je takovej sprostej kus plastu a v pohodě ho vytáhneš, ale zase nemáš zabezpečený dítko....

lipetra
19. kvě 2011

@ami33 Uz zacinam menit nazor a asi pujdu do trikolky. Ta Teutonie vede, ale zas je moc draha. A ta Cortina CAM cernobila, tak to je presne ono a libi se i priteli 😀 Jen chci nafukovaci kola.

lipetra
19. kvě 2011

@marketas1 Fakt? Tak to je super. Ale me se libi ta cernobila kombinace, to je laska na druhy pohled 😀

ami33
19. kvě 2011

@marketas1 no to je děsný, to je jak na tříkolku a né do sporťáku

ami33
19. kvě 2011

@lipetra já chci taky na fukovací kola,ale zatím zůstávám u 4 kolky. Včera jsme byli s manžou po partku chodit a na kurtech a kočárů všude hafol, tak jsem ráda, že jsem některé viděla na živo.

lipetra
19. kvě 2011

@ami33 Taky sleduji kocarky ostrizim zrakem. Taky jsem chtela ctyrkolku, ale necetla jsem zrovna dobre recenze na ten kocarek, jak jsem chtela a plno kamaradek trikolky ma a jsou spokojene.

marketas1
19. kvě 2011

@lipetra zkus napsat ještě IP besis, ona to tady někde pár stránek dopředu psala, že je CAM 3kolka hodně stabilní, že s ní dělali psí kusy a pohodička.....A nafukovací kola má 🙂
@ami33 jsme včera viděla kočenu s x-landerem 3kolkou a manévrovala s ní jendou rukou a to už měla sporťák a dítko docela velký,akorát je ten kočár dost širokej - že asi fakt v některých dveřích a výtazích by mohl být problém....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru