Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

ada80
23. kvě 2011

ami33 díky.já kočárek a ostatní věci řešila v prvním těhhu a pak jsem musela na měsíc a půl do nemocnice a manžel koupil kočárek beze mě a úplně jinej,tak si myslím,že na tom zas tak nezáleží

marketas1
23. kvě 2011

@ami33 jo a víš co mi řekl manžel - se kukal na ulici, jak Pepan prodal ten kočárek a říkal, že je to dobrej nápad,že to udělá stejně 😀 vtipálek můj

ada80
23. kvě 2011

marketas1.díky.

cell
23. kvě 2011

@ada80 : gratuluju

já jsem dostala mraky věciček od kamarádky, co má dvojčátka - klučíka a slečnu ..... takže teď čekáme, až co to bude, abych to mohla roztřídit. Jinak moc věcí v plánu nakupovat nemám, jistě kočárek, postýlku ... a pak se uvidí. Počítám, že se stejně neudržím, ale spoustu věcí dostanu a nejsem typ, co by musel mít všechno nové

beisis
23. kvě 2011

Holky já akorát plánuju objednat kojící polštář a to lehátko pro mimčo.

ami33
23. kvě 2011

@marketas1 no s tou sedačkou máš pravdu, ještě uvidím, bylo by to ušetřených i dost peněz. Jé ulici jsem už dlouho neviděla, co tam Pepan vyved?

ami33
23. kvě 2011

@beisis kojící polštář budu mít od švagrové,a ty lehátka jsem taky koukala jsou super,ale drahé, koupím určitě přes bazar to lehátko,jen čekám na pohlaví.

ada80
23. kvě 2011

cell:díky já mám taky postýlku po malé,jen nějáké to oblečení protože klučičího nemám nic,ale myslím,že ségra určitě něco nakoupí 😀

marketas1
23. kvě 2011

@ami33 no právě, to fakt nevyužiješ, když máš možnost si půjčit, jdi do toho. Stejně je to na chvilinku. A Pepan prodal té svojí, když byla v porodnici, nový kočárek a koupil někde v bazaru starou rozhrkanou Libertu, či co to je. Vrže naprosto luxusně 😀

ami33
23. kvě 2011

@marketas1 tak to je mazec, bych chlapa zabila, teda můj chlap by mě to neudělal.

marketas1
23. kvě 2011

@ami33 no, já myslím, že žádnej normální chlap by to neudělal, tohle zvládne jen Pepan 😀

ami33
23. kvě 2011

@marketas1 teď jsem si četla seznam věcí co mám a tam píšou sterilizátor na láhve, dá se to sterilizovat i jinak? Sem to teda ani u jedné švagrové neviděla.

ami33
23. kvě 2011

Tak jestli to chápu dobře, tak pokud budu kojit půl roku a dýl, tak pak už není sterilizace tak nutná.
http://www.novakuchyne.cz/2008/11/16/sterilizac...

marketas1
23. kvě 2011

@ami33 no to stačí vyvařit,ne? To zase jako nebudu přehánět, za nás nic takového nebylo!

marketas1
23. kvě 2011

@ami33 já si myslím, že tahají jen z lidí peníze. Já, pokud b byl problém a nemohla bych kojit, tak to budu jen vyvařovat...

ami33
23. kvě 2011

@marketas1 no tak píšou, že ať to deláš v mikrovlnce nebo v hrnci, tak do 3 hodin použít, pak sterilizovat znovu,ale pokud budem kojit aspoň toho půl roku, tak se nás to netýká, sem tam něco převaříme v hrnci, rozhodně se to nevyplatí kupovat předem.

marketas1
23. kvě 2011

@ami33 jj, přesně tak! navíc mě dojímá, jka v jednom článku čteš, jak mikrovlny jsou nezdravé a nebezpečné a ve druhém ti napíšou, ať sterilizuješ v mikrovlnce... 😀

dajdda
23. kvě 2011

Ahoj holky,můžu se přidat miminko čekáme v listopadu 🙂

beisis
23. kvě 2011

Holky já sterilizátor měla, protože Šimon trpěl v těch horkách na průjem a já nemohla kojit, ale měla jsem ten obyčejný do mikrovlnky za stovku. A stačil. Ale jinak jsem vyvařovala stačilo to. Ale když ten sterilizátor mám, tak ho ještě využiju. Ale je třeba lepší, když si koupíte ty tablety na sterilizaci a jednou za týden všechno vysterilizujete normálně v míse, kde to necháte rozpustit. Ty mám ještě taky ty tablety. A stačili ty obyč. z tesca.

ami33
23. kvě 2011

Holky a jaký budete nakupvat bodyčka na zimu, to jen s dlouhým rukávem ne? Na to pak dupačky nebo polodupačky, kabátek. Já jen abych toho prcka blbě neoblíkala 😀
Jako mimo jiné mě nasral tchán o víkendu, furt otravovali jestli už máme jména vybraná a my jsme se nechytali, když to tchýně zmínila asi po třetí a furt nic, tak začla že jako bude říkat jména a jestli tam bude nějaké které se nám líbí, samé hrůzy a pak řekla Sofie, říkám nene to je jak Žofka a můj se začal tlemit a že sofie se mi líbí a tchán jako že sofie je cigánské bulharské jméno a že je to hrozný ☹ tchýni se teda líbilo, sem řekla mojemu, že na téma jména se s níkým už v rodině nebavím, i s našima to bylo furt tohle jméno je ruské, tohle židovské, všcihni chytří jak rádia.

marketas1
23. kvě 2011

@beisis a kde to v Tesku najdu? Ve kterém regále?
@dajdda ahojky, vítej .-)

ada80
23. kvě 2011

dajdda ahoj 🙂

ami33
23. kvě 2011

@dajdda ahojky jen se přidej, to máš fajn, my jsme tu většinou všichno napřed, tak aspoň budeš mít dost informací, které se jakej kočár dřív rozpad a tak. 😀

marketas1
23. kvě 2011

@ami33 jméno si vberu s manželem a nikdo jinej nám do toho mluvit nebude!

ami33
23. kvě 2011

@beisis no to jsem četla o té studené sterilizaci,ale jak slyším tablety, tak mě přijde, že to musí být nějaká chemie a to bych asi nedala do pusy ani já.

marketas1
23. kvě 2011

@ami33 nekeneke, já mám taky termín v listopadu! 😀

ada80
23. kvě 2011

holky já mám Marečka vybranýho už dávno a ostatní ať mi vlezou na záda

marketas1
23. kvě 2011

@ada80 přesně, když se Vám něco líbí, tak ostatní si můýžou říkat co chtějí...A závidím,my čekáme na pohlaví apak začneme vybírat jména!

marketas1
23. kvě 2011

@ami33 jo a s oblečením nevím, se uvidí 🙂

ami33
23. kvě 2011

@marketas1 jo já to říkala mojemu taky, že se s nikým o tom nemíním bavit,ale když tchýně byla tak otravná a ptala se už potřetí, tak asi nevydržela, já ji napodruhý řekla dám příklad...Novák...Nováková 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru