Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

marketas1
11. kvě 2011

@lipetra už to bylo vidět, jo? U mě ještě ne ☹, ale ty máš termín o měsíc dřív než já, tak možná proto....

mimys
11. kvě 2011

@ada80 No na podobný datum to taky směřuju 🙂 Já mám sice termín 30.9., ale oba předešlí kluci byli dřív, tak si myslím, že až do konce září nevydržím... Mladší kluk byl 24.9., tak by byla legrace, kdybych mu brášku dala k narozeninám 🙂.

lipetra
11. kvě 2011

@marketas1 Ja jsem byla v 18. tydnu na ultrazvuku u gynekolozky a pletla se nam tam pupecnikova snura, ale dr rikala, ze tam vidi pindika, ze to nemuze potvrdit na 100%, ale na 90% ano, tak uvidíme 27.5. jdeme na velky ultrazvuk, tak se nam tam snad ukaze 🙂
Uz mas brisko?

ada80
11. kvě 2011

mimys:já taky myslím,že to bude dřív s vandou jsem měla termín 10.8. a narodila se 26.července tak uvidíme co bude teď.

marketas1
11. kvě 2011

@lipetra jj, mám, hlavně večer, to mám pupek,ne bříško 😀 Ale normálně to vypadá spíš jako špek než bříško zatím ☹
Já jdu na utz taky v 18tt, tak to už taky snad bude vidět 🙂

lipetra
11. kvě 2011

@marketas1 Tak to jsme natom podobně, taky to vypadá spíš jak špek než bříško 😀 Chodím cvičit a tam všechny mají bříška a já vypadá jak kdybych se tam ocitla omylem 😉
My uvidíme na velkém ultrazvuku ve 21. týdnu.

marketas1
11. kvě 2011

@lipetra a to jseš už v 5.měsíci, to já počítám, že ten "špek" už tam nebude a bude to bříško a budu se moct vystavovat. zatím si připadám jako tlustá, ne těhotná ☹ A já chci taky chodit cvičit. na co chodíš?

lipetra
11. kvě 2011

@marketas1 No budu začínát 5. měsíc za chvíli 🙂 Já jsem vysoká a ono prý u každého je to individuální. Tak uvidíme kdy i já budu mít bříško. Já si přijdu jak děsně nafouklá zatím. ☹
Chodím cvičit na míče a na pilates. Oboje super.

marketas1
11. kvě 2011

@lipetra já chci taky na pilates, už bych měla začít 🙂
A čekáš první mimi?

lipetra
11. kvě 2011

@marketas1 Cekam prvni mimi a moc se tesim 🙂 A pritel taky 🙂
Pilates je vyborny a i to cviceni na micich, muzu jen doporucit. Ale reknu ti, ze kdyz jsem hledala nejake cviceni, tak jsem se divila jak je toho treba zrovna v Praze malo nebo na internetu nic skoro neni ☹

misssutko
11. kvě 2011

@hanysek5
Mě doktorka řekla, že se to dělá ve 12.-13. tt

marketas1
11. kvě 2011

@lipetra taky pro těhotný je cvičení jen dopoledne, to jsem v práci, ale kamarádka chodí na pilates na soukromou a ta její cvičitelka na těch skupinovkách bere i těhulky a radí co můžou a co ne.

lipetra
11. kvě 2011

@marketas1 Tak to ja jsem nastesti nasla pilates v odpolednich hodinach primo v centru Prahy a chodim tam uz mesic a velka spokojenost a ty mice taky, zatim se drzim 2x tydne ze chodim.

marketas1
11. kvě 2011

@lipetra tak Praha asi lepší než Olomouc, taky je to fakt marný ☹

lipetra
11. kvě 2011

@marketas1 Já bydlím v Nymburce, ale jinak jsem z Prahy a i tady pracuji a přítel taky. My se tam přestěhovali nedávno do baráčku, tak až nato dojíždění je to fajn.

marketas1
11. kvě 2011

@lipetra V Nymburce jsem byla v listopadu, měli jsme tam sportovní den v tom Vašem areálu 🙂

lipetra
11. kvě 2011

@marketas1 Tak kousek odtamtud bydlime 🙂
My jsme oba prazaci, tak stejne jsme v Praze peceny vareny a mame tu i rodinu, tak je to takove pul napul. V Nymburce taky toho cviceni moc neni krome posiloven a bazenu a snad i pilates, ale ne pro tehotne. Tak mi vyhovuje ta Praha. Stesti ze je to jak kdyby jsi kamenem dohodila po dalnici.

marketas1
11. kvě 2011

@lipetra jj, tak když ti dojíždění neva, tak dobrý 🙂

lipetra
11. kvě 2011

@marketas1 Rano jezdim s mamkou a odpoledne s pritelem autem, tak je to v pohode. Ale vlakem to je hruza 🙂

marketas1
11. kvě 2011

@lipetra jsem nepostřehla, chodíš do práce?

ami33
11. kvě 2011

@marketas1 Ahoj fanynko x.landeru hehe, s tím polohováním opěrky ve sporťáku jsem to slyšela,prej to ty starší modely mají. Ty nové nevím ,v sobotu se zajedu podívat do prodejny a zjistím. Četla jsem diskuzy na tohleté téma a maminy tam psali, že je tam jeden zbytečnej steh, který stačí povolit a jde to až do lehu,ale mrknu na to v reále u těch modelů 2010.

ami33
11. kvě 2011

Hojte holky, tak jsem dnes byla v poradně, konečně mi poprvé v těhu vzali krev na všechno, dr. se mě jen zeptala jestli mám nějaké problémy a pak jako že je to všechno. Tak jsem si vyškemrala aspoň utz,ale prej na pohlaví je to ještě brzo, že některé maminy to neví celé těhu, no tak uvidime zase za 3 tydny. Ale ukázala mi mimi ve 3D a nechala mě se pokochat, mimisek se krasně hejbal a měl atletické kreace, jednu nožku pomalu až u hlavičky.

lipetra
11. kvě 2011

@marketas1 Chodim do prace a v pohode to zatim zvladam a jsem exot, protoze v praci to zatim nevedi 🙂 Dneska cekam na vhodnou chvilku, kdy proklouznu k sefovi a reknu mu to a zitra to musim rict druhemu, ufff.

marketas1
11. kvě 2011

@ami33 ahojky, jsem ráda, že jsi tady taky, fanynko x-landeru 🙂 Já taky o víkendu půjdu do obchodu a prověřím to 😀
Brzo na pohlaví, všude na netu píšou, že je vidět s dobrým UTZ už od 15.týdne!

lipetra
11. kvě 2011

@ami33 Tobe rekla doktorka ze je to brzy a jsi v 18. tydnu? Ono je pravda, ze nekomu se neukaze cele tehotenstvi, ale ted uz jsou pohlavni organy vyvinuty. Me to rekla v 18. tydnu na 90%, kdyby tam nebyla ta pupecnikova snura, tak to vime na 100% 🙂

marketas1
11. kvě 2011

@lipetra v práci to neví? já to řekla šéfovi už v 7.týdnu, protože jsme byli domluvení, že mu to řeknu co nejřív. Ale s tím, že si to nechá pro sebe.

lipetra
11. kvě 2011

@marketas1 A ty chodis do prace? No tady to nevi vubec nikdo, chci to prvni rict sefovi, prijde mi to ferove, tak jen cekam dnes na vhodnou chvilku.

marketas1
11. kvě 2011

@lipetra jj, chodím do práce. Já jsem to řekla šéfovi taky jako prvnímu. A pak klukům co jsou vedle v kanclu, ale naši mechanici to taky ještě neví

lipetra
11. kvě 2011

@marketas1 No ja mu to po obede reknu, to uz tam snad bude sam 🙂 A budes chodit na predporodni kurzy? A manzel bude u porodu?

ami33
11. kvě 2011

@marketas1 jé čtu že jsi olomoučanda, já z tama pocházím, jen se se vdala na Valašsko.

S tím pohlavím...někomu to řeknou hodně brzy,ale znám zase hodně případů, že jim to řekli špatně
S těma mejma týdnama já nevím....dr. mi podle ms dnes psala 16+5 , mě vychazí podle netu podle oplodnění vajíček 17+2. tak fakt nevím kterej jsem týden. Sem myslela že 16+5 je konec 17 týdne a obvoďačka mi dnes psala 16 týden, 4 měsíc těhu a já už říkám asi týden že jsem v 5 měsíci.Mám v tom trochu chaos.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru