Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

ami33
1. čer 2011

@lipetra nene my jsme v klidu,ale taky si stále říkám zatím v půlce no, nic jdu na toho nanuka hehe

Adiooos all

loretana
1. čer 2011

@fatin
@marketas1
@lipetra tak jsem volala do CARu a říkali, že je to normální, pouze, kdyby to přetrvávalo ty křeče (a já je měla jen ráno), nebo byl byla bolest intezivnější, tak jet na pohotovost.... uklidnili mě, akorát teď se v jednom kuse pozoruju, jestli náhodou není tohle píchnutí v břiše a trošku silnější, než to předním a tak🙂

monulkab
1. čer 2011

holky koukám že píšete o zmrzlině, já se jí teda snažím co nejvíc omezovat kvůli případné salmonele, když zmrzku tak kupuju ledňáky, z kopečkové mám zatím strach a vím že točená by se neměla 100% vůbec, kvůli tomu že je vyráběná za vyšší teploty...

lipetra
1. čer 2011

@ckaty Ja chci komplet, autosedacku, hluboky i sportak 🙂

lipetra
1. čer 2011

@loretana ja jsem ze zacatku myslela, ze je to mimodelozni tehotenstvi, pac jsem prisla k doktorce moc brzo a jeste nebylo nic videt a ona rikala, ze mozne to je a tak jsem mela desne nervy a sledovala jsem se, ale zbytecne, vse je v cajku a cekame chlapika 🙂

lipetra
1. čer 2011

@ami33 No jeste to muze prijit a budeme kulicky 🙂

lipetra
1. čer 2011

@marketas1 Presne tak🙂

ckaty
1. čer 2011

@monulkab ja se teda kopeckovy a toceny taky bojim kvuli salmonele... nejbezpecnejsi bude asi balena..

ckaty
1. čer 2011

@lipetra tak vono to urcite vypada lip,kdyz to neni kazdej pes jina ves 🙂 ale ten jejich sportak me jeste porad nepresvedcil. no hlavne ,ze uz mate vybrano..to ja vim urco jen ten hlubokej perego 🙂

lipetra
1. čer 2011

@ckaty Me se libi sportak i hluboky, ale ono je to fakt vec nazoru. Kamoska ma treba Quinny a moc si ho chvali a me teda vubec nesedl 🙂

marketas1
1. čer 2011

@monulkab tak vidíš a já žiju jen na kopečkové 😀
@loretana to je moc dobře 😉
@lipetra já ,vzhledem k tomu, že jsme první těhu měla mimoděložní a píšou, že druhé by mohlo být o to pravděpúodobněji zase mimo dělohu, tak jsme byla na nervy šíleně!
@ckaty mě se strašně líbí i sporťák i hluboká, jdu do peréga 🙂

lipetra
1. čer 2011

@marketas1 no prave kamoska v tu dobu mela mimodelozni, tak me celkem vystrasila a je hned videla vsechny priznaky co mela ona a nakonec zbytecne, ale kdyz clovek nevi, tak nic moc pocit

marketas1
1. čer 2011

@lipetra já neměla příznaky žádné, jen v děloze nic nebylo a pak až v nemocnici, den před operací, mě začalo bolet břicho, ale jen při vyšetření...

lipetra
1. čer 2011

@marketas1 Tak to bud rada, ze ti to zjistili vcas, kamaradka to mela fakt jen tak tak...

marketas1
1. čer 2011

@lipetra no, zjistilo se to v 6tt

marketas1
1. čer 2011

holky, loučím se, jdu na poštu a zítra ráno na tu kontrolu 🙂papa

lipetra
1. čer 2011

@marketas1 Kamaradce az v 8tt...chuderka moje ☹ Ale uz je OK. Hodne krvacela, tak se z toho dostavala dlouho.
Tak at ti to zitra na kotrole dopadne OK, hezky zbytek dne pa pa

ckaty
1. čer 2011

@marketas1 ahoj a at je vse ok a ti to zejtra uz reknou..drzim palce 🙂

ami33
1. čer 2011

@marketas1 tak sem dojedla po cestě z obchodu maliny v čokošce, jako zázrak to vyrobili,ale jinak taky sem si říkala že jen nanuky a tak a nakonec jedu normoš i kopečkovou, prostě neodolám ani za nic.

lipetra
2. čer 2011

dobré ránko všem 🙂

kajka_37
2. čer 2011

bréééééééééééééé 🙂

marketas1
2. čer 2011

Ahoj holky, tak hlásím, že jsme v pořádku, triply testy negativní, akorát "Tonda" je tajnůstkář a prostě neukáže, jestli je holčička nebo chlapeček ☹ tak snad za 3 týdny na genetice. Hlavně, že je v pořádku 😵

kajka_37
2. čer 2011

@marketas1 Markét lumpík jeden... vás napínáááááá :(

cell
2. čer 2011

dobré ránko, máme vymalováno a je to krásné a hlavně čisté. U nás je rozhodnuto, jestli kluk - bude to Šimon 😵

cell
2. čer 2011

@marketas1 : tak to bude holčička, hezky stydlivka hned od začátku 🙂

lipetra
2. čer 2011

@marketas1 Na genetice se ukaze zda je to holcicka nebo chlapecek 🙂 Trpelivost 😉 Ten nas se nam taky neukazal hned, jen naznacil 😀

lipetra
2. čer 2011

@cell A holcicka?

lipetra
2. čer 2011

@kajka_37 Tak cooo jak je? Uz je po nevolnostech?

kajka_37
2. čer 2011

@lipetra ahojky, no zrovna dneska se mi ráno natáhlo... tak sem na sebe všude otevřela okna :D

marketas1
2. čer 2011

@lipetra myslíš, že se ukáže? Já se bojím, že ne ☹ To by bylo v prčicích teda...Já už fakt chci něco prďolkovi koupit.....Ale hlavně, že je v pořádku!
@kajka_37 jj, je to lumpík.Musím mu domluvit!
@cell no to nevím, na to bych nespoléhala 😀

Se mi dnes v noci zdál sen, přivezli jsme si z porodnice dvojčátka, holčičky. bylo to asi nějaké nečekané, neměli jsme ani postýlku, ani kočárek ani oblečky. V porodnici nevím jak jsme byli, ale neuměla jsme ani kojit. Ale nakonec to šlo a fakt jsem v tom snu i kojila. No mazec jako....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru