Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

marketas1
12. kvě 2011

@lipetra držím moc pěsti, ať to klapne! Já taky mám výbornou práci, která mě baví, ale bohužel...A co děláš?

ami33
12. kvě 2011

@kajka_37 no jo u nás už jsou lidi na to jinak zvyklí, to je fakt.
@mannadela hele krevety mám kilo teď na mrazáku, ty velký obří, uděláme si floridskej večer, jo ale to teplíčko tam a plážovej volejbal, pak hospůdku a denně plná vana písku z pláže, jo to byli časy. A kde si přesně byla?

monulkab
12. kvě 2011

Hoky k tomu kyblíku, já bych si ho chtěla pořídit. Jinak k tomu koupání v něm, podle mě si stejně musíte mimčo přidržovat, to že na té reklamní fotce mimčo v kyblíku sedělo je spíš jen věc propagace, určitě se mu musí nějak podepírat zádíčka nebo něco, a potom bych si koupila lehátko, vaničku bych určo nechtěla.

ami33
12. kvě 2011

@monulkab Jo i v kyblíku musíš přidržovat, sem se to dočetla a lehátko jako bez vaničky jo? se většinou kupuje právě do té vaničky, bys jako lehátko dala do vany a koupala tam?

monulkab
12. kvě 2011

už jsem si přečetla ten článek, přesně tak jsem si to nějak představovala, že jednou rukou chytnete pod zadečkem a zároveň podepíráte zádíčka a hlavu, a druhou se mimčo meje...

mannadela
12. kvě 2011

@ami33 strejda bydlí na Florida keys na Marathonu, takže tam - kousek od letiště 🙂. Tys byla kde? A cos tam dělala za práci? taky návrhy domků?

mannadela
12. kvě 2011

Já bych právě chtěla taky lehátko bez vaničky 🙂

monulkab
12. kvě 2011

jojo, lehátko a dát je rovnou do vany, třeba něco takovýho http://store.bejby.cz/good.php?goodId:751|Koupa...

ami33
12. kvě 2011

@mannadela já byla nejdýl v Saint Augustine, pak u Miami, i na druhém pobřeží u mexickýho zálivu, pak i ve státě Georgia asi rok. My jsme tam dělali na hotelích, restauracích, v golfových klubech obsluhu různých akcí třeba svatby pro 500 lidí a tak, mynžel vařil na hotelu...a to jako nikdy před tím nevařil hehe, byla sranda, se musel učit, on má jinak v česku ekonomku.

mannadela
12. kvě 2011

@ami33 Tyjo, tak to máte bohaté zkušenosti a spoustu jste toho procestovali a viděli. Fakt krása 🙂.

marketas1
12. kvě 2011

@monulkab tak to jsme ani nevěděla, že se něco takového dělá. Jsem myslela, že jsou látková lehátka jako kdysi 😀

monulkab
12. kvě 2011

@marketas1 🙂 myslím že pro děti už není nic jako kdysi, i nočníky vypadají jinak, jak jsem viděla na dětském veletrhu 🙂

ami33
12. kvě 2011

@mannadela Jo Floridu máme projetou celou a pak západní pobřeží, nás spíš bere příroda, takže východ jako NY a tam ty veliký města nás nebrali. Jako být mi znovu 20, tak zase sbalím kufry a přijedu až ve třiceti.

ami33
12. kvě 2011

@monulkab no jen u toho budeš furt zohlá, ty lehátka se dávají do vaniček,ale můžeš i do vany, jen je to na záda tvoje blbé.

@mannadela jo látkový lehátko taky běžně koupíš za pár korun.

ami33
12. kvě 2011

Nic holky já teď mizím, od rána jsem nic neudělala, za chvilku dovezou oběd, musím se načančat, jít na poštu, do lékarny a do obchodu, pak ještě žehlení a to jsem chtěla ještě péct buchtu z rebarbory. Tak mám co dělat. Mějte se pápá

mannadela
12. kvě 2011

@ami33 Papa 🙂

marketas1
12. kvě 2011

@ami33 papa
@monulkab asi ne, jen mě to zase překvapilo 😀

monulkab
12. kvě 2011

@ami33 to jo, ale my máme celkem velkou vanu, takže teoreticky bych si mohla dřepnout přímo do vany k lehátku víš.

kajka_37
12. kvě 2011

@ami33 tak tu buchtu bych si dala taky jééé, nebo aspoň kompot, jéééé 😵 tak pa 🙂
holky já dneska nějak nemůžu zajíst ty nevolnosti... mi chvíli pomáhala kola a banány, ale už i toho mi přijde že mám po krk :((( help... a bojím se jít na oběd... že mě prcek zas pěkně potrápí... vám závidím že už to máte za sebou :(

marketas1
12. kvě 2011

@kajka_37 Káji, jejda, už zase zlobí nevolnosti? Mě nepomáhalo nic, trochu ten zázvorový čaj ještě a ta kola taky trochu, ale jinak prostě musíš vydržet ☹

kajka_37
12. kvě 2011

@marketas1 Markét pořád :( jen dneska nějak víc... ze zázvorových lízátek mi bylo ještě hůř, zázvorový čaj mi přišlo že nepomohl... ble... si radši dám dneska jen polívku...

monulkab
12. kvě 2011

@kajka_37 důležitý je jíst opravdu jen to na co máš chuť, já jsem nevolnosti v podstatě neměla, a to jsem se na ně tak těšila po těch letech snažení, ale bývalo mi blbě k večeru, ne na zvracení, ale prostě mi nebylo dobře, a je fakt že pomáhá se na to najíst, ale jen opravdu toho, co ti zrovna nevadí. Jinak doktorka mi doporučovala colu, ale opravdu ledově vychlazenou.

marketas1
12. kvě 2011

@kajka_37 Káji, takže asi budeš muset vydržet, když nic nepomáhá ☹ Mě dneska příšerně třeští hlava, ale fakt strašně ☹

kajka_37
12. kvě 2011

@monulkab já se snažím jíst furt, cokoliv co vím co mi nedělá problémy, pač když se nenajím je mi blbě.... dneska ale nepomáhá vůbec nic... :( kolu piju na radu MArkétky.. .ledovou a po douškách...
dopolko mi bývá většinou dobře, že mi stačí snídaně + banán... hůř bývá po obědě...dneska je ouvej už od rána a nic nezabírá.... nemáte zkušenosti s homeopatikama cocculine?

marketas1
12. kvě 2011

@kajka_37 Káji a je ti jako na zvracení a zle nebo tě tlačí žaludek a je ti zle takhle?

kajka_37
12. kvě 2011

jo a je těžký u mě jíst na co mám chuť... krom nevolností mám i nechutenství...
jediný na čem sem si včera pošmákla po dlouhý době, byly jahody....

kajka_37
12. kvě 2011

@marketas1 no sem tam se mi natáhne jako by se mi chtělo zvracet, ale ven nejde nic.... ve finale si max zakašlu a dobrý.... je mi zle od žaludku, divná pachuť k puse (možná po té kole)...

marketas1
12. kvě 2011

@kajka_37 jejky, vydrž, Káji. Mě bývalo zle po obědě, že jsem byla najezená. Dopoledne mi bývalo zle a odpoledne strašně těžko. Ale už je to good, vydrž ještě, třeba to přejde. Mrzí mě to ☹ A ta pachuť v puse, to vím o čem mluvíš.
A mě pořád ještě trochu vadí mentol, hlavně ta zubní pasta.....

kajka_37
12. kvě 2011

no, co mi zbývá že jo.... 🙂

marketas1
12. kvě 2011

ono to za ty nevolnosti stojí! 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru