Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

kajka_37
19. kvě 2011

@lipetra a kde máte baráček (klidně do IP) 🙂 my bydlíme v baráčku od září 🙂

lipetra
19. kvě 2011

@beisis My jsme sli z Prahy jednak kvuli pejskovi a taky kvuli tomu ze jsme planovali rodinu, tak rekonstruujeme 🙂

lipetra
19. kvě 2011

@kajka_37 Kousek od Nymburka 😀

beisis
19. kvě 2011

Holky nejvíc vám ho závidim až se mimčo narodí, že ho můžete nechat spinkat v kočárku venku. To teprve oceníte. Stejně jako až poleze žádný doma hezky venku bude si moct hrát a všechno. Takhle já když chci s malym ven tak na úkor uklidu v bytě, protože musíme daleko a těžko pustím ročního syna samožného ven.

beisis
19. kvě 2011

@lipetra Taky bych rekonstruovala. Ale přítel se do toho nehrne. Prý až déle teď ne. No tak uvidíme za pár let. Snad se toho baráčku taky dočkáme.

lipetra
19. kvě 2011

@ami33 To mi povidej, jsem si zkousela tehotensky obleceni a vypadala jsem v nem jak velryba 😀 Tak nosim normalni veci zatim, dokud to jde. Sukne mam na gumu, jak nejaka babca 😀 😀 😀

kajka_37
19. kvě 2011

@lipetra ahaaa tak to my sme směr Říčany...

lipetra
19. kvě 2011

@beisis Trpelivost ruze prinasi 🙂 Ono my jsme to meli jednodussi ze pritel to tam meli jako chatu, tak jsem cekala nejaky drevenou chajdu a on tam stal barak jak hrom, tak jsme se rozhodli jit do hypoteky a do rekonstrukce

lipetra
19. kvě 2011

@kajka_37 To mate bliz nez my 🙂

beisis
19. kvě 2011

Tak to já bydlim mezi vámi. Újezd nad lesy 🙂
@lipetra No ona naše tchýně taky do toho kecá my přece barák nepotřebujeme k čemu by nám byl.

lipetra
19. kvě 2011

@beisis Tak to ja mam super tchyni, musim zaklepat 😀
Tak to je fakt mezi 😀

beisis
19. kvě 2011

@lipetra no ta moje je dobrá jak v čem. Mají všechno, ale ostatní nemaj mít nic.

kajka_37
19. kvě 2011

tak to se ženy někdy slezem nééé? :D

beisis
19. kvě 2011

To by jsme klidně mohli.

monulkab
19. kvě 2011

@ami33 zkus se mrknout na mimibazar na ty rifle z nextu, jsou fakt super, jedny jsem si koupila s gumou, ale takovou tou krátkou kolem pasu, a druhý mají tu gumu všitou jen na bocích, jakoby nad předníma kapsama, takže ani není poznat že jsou těhotenský....

mannadela
20. kvě 2011

Zdar holčiny, tak jsem byla včera na kontrole... to vám byl zas jednou zážitek. Vytuhla jsem tam 3 a půl hodiny. Když jsem přišla na řadu a vlezla do svlíkací kabinky, tak si paní doktorka usmyslela, že si zapne klimatizaci. Zapla jí, vylítly pojistky, a když je šla nahodit, začly z toho lítat jiskry 😀 . Takže se volal elektrikář a ten dorazil za dvě hodiny 😎 . Když jsem pak vylezla od doktorky, měla jsem furt blbej pocit, že něco nemám, že jsem na něco zapomněla. Ale na to, co mi chybí, jsem nepřišla. Sednu teda do auta a vyrazím do práce. No, a v půlce cesty mi dojde, že nemám pro šéfovou potvrzenku od doktorky, že jsem tam byla. No, prostě roura 😕 . Takže jsem se otočila a jela zpátky. Fakt bezva pracovní den 😀 .
Jináč mimčo je zdravé, čilé. Zas se tam pěkně vrtělo a šahalo si na hlavu. Paní doktorka mi tu jeho hlavičku změřila a vyfotila (já chtěla celý profil ☹ ). No, celá rodina se smála, že vypadá jak E.T. mimozemšťan 😠 . Trochu maj pravdu. Podle velikosti hlavy by měl být náš šmudla velký 25 cm.

ami33
20. kvě 2011

@monulkab no když já těhu rifle mám+další dvoje těhu kalhoty,ale sehnat na sebe sukni nebo 3/4 je problém,ale mám těhu pláťáky světlé krásné od kámošky a jsou trochu kratší, když je dvakrát ohnu tak jsou z toho super 3/4 kalhoty a dokonce v nich nevypadám jak Matylda hehe.

@mannadela.... ahojík Adélko, tak to sis to teda užila, hlavně že je miminko zdravé, jako já byla jednou u dr. a taky horor, tam dovedli policajti v eskortě nějakou maminu na prohlídku a ona tam byla hodinu uvnitř. Jinak už pracuji zase...sice z domu,ale už v plném záběru...aspoň mi to více utíká, než se naděju, tak budu na porodním hehe.

marketas1
20. kvě 2011

@beisis @lipetra takže výhradní dovozce CAM Cortina mi odepsal:
Dobrý den,

bohužel nafukovací kola nejsou momentálně dostupná a v nejbližší době nebudou.

Lucie Veselá
prodejní oddělení
takže smůla

marketas1
20. kvě 2011

jinak s těma neschopenkama při těhu bacha. kamarádce přišli v době vycházek a musela jim pak posílat okopírovanou neschopenku, že opravdu ty vycházky měla....

lipetra
20. kvě 2011

@marketas1 Ahojky, tak to je blby. No pripadne koupim nejaka bazarova. 🙂

ami33
20. kvě 2011

@marketas1 přece nebudem celý léto trčet doma ☹

marketas1
20. kvě 2011

@ami33 no jen v době vycházek, hjinak bych to fakt neriskovala ☹
@lipetra no, já přemýšlím, jestli do toho kočárku vůbec půjdu, právě kvůli těm kolečkám ☹

ami33
20. kvě 2011

@marketas1 no to já nedám, já třeba jedu i na tři dny pryč jako, majn got to bude léto.

marketas1
20. kvě 2011

@ami33 tak to riskni, ale možná pak budeš bez penízek... ☹

lipetra
20. kvě 2011

@marketas1 My se zitra jdeme s pritelem juknout na kocarky. Dokonce to sam navrhl 😀 Tak uvidim co nám tam nabídnou a pak se rozhodneme. Mě dokonce psali z toho jednoho obchodu, že tahle barevná kombinace je momentalne nedostupna, tak ja budu mit problem s kolecky a i s barvou asi. Mno uvidime.

lipetra
20. kvě 2011

@kajka_37 To by jsme mohly🙂

marketas1
20. kvě 2011

@lipetra ☹ se nám to zase nějak pokakalo s tím kočárkem, co? ☹

ami33
20. kvě 2011

@marketas1 no to je taky na houby,ale na druhou stranu, zase když to nebude každej měsíc, tak sestřička by mi razítko dala, že jsem tam byla.

marketas1
20. kvě 2011

@ami33 no leda tak, ale když ti přijdou na kontrolu, tak to musíš doložit nejak do druhého dne, myslím,ne? A kdybys byla 3 dny pryč, tak to nestihneš... ☹

ami33
20. kvě 2011

@marketas1 no já většinou jezdím víkendy a to bych jim stejně něco poštou těžko posílala a za druhé stejně nechodím do schránky každej den, kolikrát i za tři dny.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru