Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

lipetra
31. kvě 2011

@ami33 Me za chvili dorazi konzultant z Heliosu a budeme tam tahat data na mzdy, tak uz od rana jsem v jednom kole 😒

marketas1
31. kvě 2011

@lipetra tak to jako dobrý ceny! A kŕaťasy a sukně jaký?

lipetra
31. kvě 2011

@marketas1 Kratasy pod kolena cerny a sukne modra s kytkami 🙂

ami33
31. kvě 2011

@lipetra No toto, nás těhule chtějí sedřít 😀

lipetra
31. kvě 2011

@ami33 Presne tak az do posledni kapicky krve 😀

marketas1
31. kvě 2011

@lipetra jsem včera viděla Perégo a té tvé barvě a moc hezký! Jsme si zase málem vykroutila hlavu, jak jsem se furt otáčela... 😀
jo, není to od nich hezký, že musíme tak dřít... 😀

spaghi
31. kvě 2011

vidím, že řešíte oblečení 🙂 tak jsem docela ráda, že začalo teplé počasí, konečně jsem vytáhla šatičky, co jsem si kdysi dávno koupila, jsou netěhu z Time Out, ale na těhu břichu vypadají ještě lépe 😀

lipetra
31. kvě 2011

@marketas1 Ja se na nej chci jit podivat nekam, jen me stve, ze s tou autosedackou je to tak drahy, doufam, ze kamoska bude mit nejakou slevu vtom obchode svych znamych a ze to vezmu pres ne. Nebo koupime holt autosedacku z druhe ruky, jen kdyby byla ve stejne barve no ☹

lipetra
31. kvě 2011

@spaghi No jednu vyhodu to ma, byt tehule pres leto, pac se clovek nemusi tolik oblekat 🙂

spaghi
31. kvě 2011

@lipetra přesně 🙂 mě říkala kamarádka, ať si z toho hlavu nedělám, stejně pořád pak budu nosit žabky, tílka a vlastně nepotřebuju žádný speciální těhu oblečení, protože se teď stejně všechno nosí volný, takže taky jak jsi psala, vlítla jsem do obchodu a nakoupila pár normálních triček, včera jsem ještě oblékla svoje normální 3/4 letní kalhoty a jednu tuniku, co jsem doma už měla asi dva roky 🙂

marketas1
31. kvě 2011

@spaghi já taky ještě obleču pár věcí, které mi byly velký a teď jsou akorát, ale kraťasy už třeba v pase nezapnu, takže gumičkuju 😀 A jinak mám volnější trika....
@lipetra a neptala jsi se jí, jestli bude mít slevu? Tak leda tu autosedačku fakt dokoupit. bez ní to ale stejně vychází na 18tis ☹

spaghi
31. kvě 2011

@marketas1 jak "gumičkuješ"? já jsem viděla od Mothercare takovou jakoby gumičku s knoflíkem, která se navléká na knoflík od kalhot a pak je tam takový pružící pásek - nebo domácí výroba? 🙂

marketas1
31. kvě 2011

@spaghi tý jo, taková vychytávka, to jsme nevěděla, že existuje... 😀 Já si vezmu normální gumičku, provlíknu ji dírkou a zaháknu za knoflík 😀 Přes to hodím delší triko a už ani zip nezapínám, to nejde... 😀

monulkab
31. kvě 2011

@lipetra já mám známýho co distribuuje značku Baby dan, a říkal mi že sedačku do auta z druhé ruky určitě nebrat, nevíš jak dlouho jí používali, jakou váhou byla zatěžována atd adt...

marketas1
31. kvě 2011

@monulkab @lipetra tak zase, pokud by ji sehnala od někoho známého.....Tu sedačku myslím....

lipetra
31. kvě 2011

@spaghi Tak to mame podobne 🙂

lipetra
31. kvě 2011

@marketas1 no ona to sama nevi, jsou to jeji kamaradi pry a ma tam slevu, tak uvidime co napisou

lipetra
31. kvě 2011

@marketas1 @monulkab no kamaradky takhle koupily sedacky z druhe ruky a v pohode 🙂

marketas1
31. kvě 2011

@lipetra tak držím pěsti, aby ta sleva byla cítit!

marketas1
31. kvě 2011

@lipetra určitě se dají na tom ušetřit alespoň nějaké peníze!

lipetra
31. kvě 2011

@marketas1 Tak z jednoho mi napsali, ze s cenou nelze hnout.

marketas1
31. kvě 2011

@lipetra tak ale to není ten obchod známých, ne?

spaghi
31. kvě 2011

@marketas1 no vidíš, tak to je řešení zadarmo, protože ta vychytávka od Mothercare bude určitě stát nejmíň dvě tři kilča 🙂

lipetra
31. kvě 2011

@marketas1 No je, ale asi mi odpovedela jen nejaka prodavacka a ne ta jeji kamoska. Musim ji to rict.

marketas1
31. kvě 2011

@spaghi no řešení to je, ale musíš mít fakt volný triko, protože jinak je to vidět,no....
@lipetra já myslela, že se ti zeptá přímo ta kamarádka, víš....

lipetra
31. kvě 2011

@marketas1 To ja jsem taky puvodne myslela, ale poslala mi na ne jen email. Tak i ta autosedacka z bazaru je pryc, no skoda no.

marketas1
31. kvě 2011

@lipetra ☹ tak to je teda blbý ☹ A odvolala jsi se aspoň na tu kamarádku?

lipetra
31. kvě 2011

@marketas1 jj, ale asi to tak dobry znamy nebudou

marketas1
31. kvě 2011

@lipetra to asi ne ☹ To mě mrzí ☹ Tak co teď budeš dělat? Budeš hledat jiný kočárek?

lipetra
31. kvě 2011

@marketas1 Jupiii tak uz mi prisla ta dzinova sukynka, je to vel. 36 a sedi mi pekne, jen je hodne kratoucka, tak pres leginy bude dobra 🙂 A jeste cekam dziny vel. 36. 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru