Začínající těhotenství, prosím o vaše rady a odkazy

pavlina05
14. kvě 2007

Ahoj holky!!!
Ještě nedávno, vlastně minulý týden jsem patřila mezi snažilky. 🙂 Ale po sobotním testu, který ukázal // a krvi, budu patřit mezi vás. Mám sice ještě nízkou hladinu HCG (123,9), ale snad se zvýší a já budu opravdová těhule. Lékařka mi zatím řekla, že je to těhotenství v počátku.
Jsem tady poprvé, prosím o nějaké rady, odkazy na stránky o těhotenství a třebas doporučenou literaturu.
Díky moc
😀 Pavča 🙂

pajca
24. led 2008

to doufám.Já mám divny bolesti v podbrisku, někdy to střílí až ke konečníku. Nevíte jestli je to normální?

ada80
24. led 2008

Neboj, já myslím , že to je v pohodě.dokud nekrvácíš,nebo nemáš křeče tak si myslím, že to je v pohodě. 😉

pajca
24. led 2008

asi se moc pozoruji.Mám pořád strach.Dneska jsem četla že potratem do desáteho týdne koncí 30%těhotenství.

meni
24. led 2008

pajca, ne že bych ti to přála, ale pravděpodobně tě nevolnosti čekají taky 😝
Jinak já se raději nepozoruju, pže by mě z toho pak šiblo, stejně tak raději nečtu tyhle statistiky, prostě jen doufám, že já zrovna do týhle statistiky nezapadnu 😅 😕

pajca
24. led 2008

Moc ti děkuji memi 😠 🙂 Asi mš pravdu. Jen me znervóznuji ty bolesti ☹ Jinak ty máš termín taky v září vid?

meni
24. led 2008

přesně ještě nevím, podle koníka posledního srpna, ale od doktora ještě termín nemám, myslím si, že mi nějaký první termín řekne na příští kontrole za 14 dní, spíš bych to viděla na ten srpen, no, uvidíme 😎

pajca
24. led 2008

jak si to našla na koníkovi?

meni
25. led 2008

Tytam máš 25 září, je to napsané u tebe v pasu 😉 podle toho, kdy jsi měla poslední MS a jakou délku MS máš 🙂

ada80
25. led 2008

Ahojky meni jak se dneska máš?je ti dobře?

meni
25. led 2008

ahojky Ado 😉 Dneska zatím ano, taky jsem vstávala před chvilkou, tak uvidím, jak to bude pokračovat dál, a co ty? 🙂

ada80
25. led 2008

mě jako obvykle po ránu nic moc tak doufám,ýe to zase brzo odezní.nezkoušela jsi ty lízatka proti nevolnosti?

meni
25. led 2008

nee, ale po včerejšku jsem si po ně už chtěla zajít, asi se poptám, zatím si to všichni chválili, co je vyzkoušeli. Když jsem doma před manželem řekla, že si asi koupím ty "gravi lízátka", tak se děsně začal smát 😀

ada80
25. led 2008

Mě je včera manžel koupil, ale ještě jsem je nerozdělala tak uvidíme.Co děláš?Doma je to dlouhý,vid?Ty máš aspon vycházky, ale já nic,takže koukám na dvd.

pajca
25. led 2008

Ahoj holky, tak jste mi to privolali, mám žaludek jak na vode a ještě k tomu průjem 😒 Doufám, že to není nějaká střevní chřipka. Jak se jinak máte?Je to dlouhy!!!Já jdu aspon dneska na Muzikál, tak mám nějaké rozptýlení. 🙂

ada80
25. led 2008

Ahojky Pajco to ti teda nezávidím.Ale zase Ti docela závidím ten muzikál já nikam nesmím a to je teprve dlouhý.Na co jdeš?

pajca
25. led 2008

Jack Rozparovač.Doufám, že ho neprosedím na toaletě? 😀 To budeš takhle doma celé těhotenství?

meni
25. led 2008

Ty jo, na muzikál bych šla taky, jenže u nás v Pardubicích toho moc není, loni bylo takových akcí,a letos, když mám poslední příležitost chodit za kulturou, tak zatím nic 😠
Doma je to dlouhý, od půlky prosince jsem doma, kdy jsem si vybírala dovolenou, ale ty vycházky jsou super, většinou se těším na 11, až budu moct jít ven, ale třeba DVD mě už vůbec nebaví, pže jsme koukali na filmy pořád o vánocích a už jsem toho nějak překoukaná 😝

ada80
25. led 2008

Doufám,že celou dobu doma nebudu,uvidím co doktor.zatím musím být doma o dodržovat klidový režim. Pořád ještě beru utrogestan.

ada80
25. led 2008

Meni, to si piš, že už mě to koukání na na DVD už nebaví, ale co mám dělat, když nikam nesmím.do kdy máš vycházky?já vám ty vycházky tak závidím 😉 🙂

meni
25. led 2008

Mám super vycházky, od 11do 17, ještěže ne ty co jsou na dvě hodiny, pak musíš na dvě hodiny domů a pak zas na dvě ven 😝 Tak mám jen zapnutou telku jako zvukovou kulisu, ale taky nic moc nedávaj, Perryho Masona 😖

ada80
25. led 2008

Ty se máš.A kdy jdeš k doktorovi?

pajca
25. led 2008

Já mám vycházky od 9 do 12 a pak od 13 do 18 tak ze super. Mě ale v práci řekli že na mě kontrolu nepošlou, tak nevím. Jinak jsem si nasla cviceni pro tehotne, tak jestli po tom 12.tydnu bude vše v pohode tak tam asi začnu chodit.

ada80
25. led 2008

Ty se taky máš, já když už mě nebaví ležet tak jsem tady na koníkovi.já myslím,že na těhotné kontroly nechodí,ale nevím to jistě.já s mojí rizikovkou nebudu chodit na nic.

pajca
25. led 2008

u mé kamarádky byli, ale prý záleží na zaměstnavateli jestli ti jí tam pošle, tak nevím. přemýšleli už jste o kočárku?

meni
25. led 2008

To vůbec ne ní pravda, na těhule kontroly chodí jako na netěhule, to mi věř 😉
Na kontrolu jdu až za 14 dní 😖
Zatím jsem si akorát našla plavání pro těhule, tak chci chodit v každém případě

meni
25. led 2008

jo, mám předběžně vybranej kočárek CAM Cortina, se třema kolečkama, myslím si, že na každém kočárku jsou pro a proti, zatím jsem u každého četla i nějaké zápory, ale tady se mi líbí i barvy... Bude to asi s největší pravděpodobností on...

ada80
25. led 2008

meni to je docela dlouho až za 14 dní.já ještě nemám vybraný vůbec nic.počkám si až budu mít výsledky z plodovky a otom,když bude vše OK tak teprve začnu vybírat.když jsem byla poprvé těhotná tak jsem měla předběžně vybraný kočárek a víte jak to dopadlo takže ted nic.

pajca
25. led 2008

Jasný, já jen koukám a ten od CAMU se mi líbí taky. Ted tady byl manža a řekl, že moc není vidět že jsem uklízela, přislo mi to líto a hned jsem se rozbrečela, je to hrozný jak je člověk labilni on si pritom delal srandu. Když měě videl, řekl, že se máme na co těšit! 🙂

ada80
25. led 2008

Ty máš manžela doma,on není v práci?Už je Ti líp, nebo máš pořád žaludek na vodě? 😝

pajca
25. led 2008

na chvíli přijel domu jen se oholit prý 🙂 Ne dneska má mít volno, ale jel jim jen vypomáhat do jesne z hospůdek na obedy.Je mi líp, ale furt řvu jsem hrozná.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru