• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhotenství, prosím o vaše rady a odkazy

12. června 2013 
jo a termin porodu mam na 9.8.2008 tak jsem zvedava jak to dopadne :grinning:
26. led 2008 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Si myslím, že bych se ten první termín porodu mohla dozvědět na téhle kontrole, žádnej oficiální ještě nemám, jen ten podle koníka :grinning: , třeba nám to vyjde na výročí svatby :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Je pravda, že se mi vždycky uleví, ale jen tak na chvíli, nic extra to taky není :unamused:
Do kolika jsi v práci, baví tě to tam ještě? :wink:
26. led 2008 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
do 19:00, nebaví, ale mam klid, najdu si co potrebuju na netu a tak ... neni to tak hrozny :wink: :grinning:
Kdy mate vyroci?? my 4.8., taky by to bylo bezva nebo 8.8.2008 je super ale domluv se s tim prckem nejak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. led 2008 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
18.8. :grinning: , ale i tak je srpen měsícem, kdy maj obě mamky svátky a tchýně i narozky, těch datumů je hodně :wink:
A co děláš, jestli to teda není tajný? :sweat_smile: :confused:
26. led 2008 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
recepcní v hotelu... počítám ze tak do dubna to zvladnu :wink: pak uz bude venku hezky, tak to se zabavim..
no my máme taky sprpen zakletej, ja mam nerozky 4.8. a to mame i vyroci - rok letos, manza narozky 23.8. a jeste prcek ted... to bude mazec :grinning: :sweat_smile: jeste stesti ze nemuzu pit, Radkovi je uz ted spatne z toho :sunglasses:
26. led 2008 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Se nedivim, hlavně to zapití prcka, co? To bude... Vím, jak to slavili kolegové u Mirka v práci, když se někomu narodilo mimčo, někteří ani netrefili domů :grinning: Ještě že my to neuvidíme, co? :wink:
26. led 2008 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co manzel chce k porodu?? my to docela diskutujeme ted :wink:
26. led 2008 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, že by tam musel... Ale půjde, to teda jo! :grinning: MInulý týden jsme koukali na dokument na čt2, bylo to z roku 88, kdy začínali chodit v Praze tatínkové k porodu, no, tak tam byl jeden okamžik, kterej ho docela odradil, ale věřím, že to zvládne. Sama tam teda neudu :grinning:

Jinak máte pěkněj kočárek vybranej, mě se líbil moc ten v černé kombinaci, dost jsem o něm taky uvažovala, ale nakonecjsme vybrali jinej. Já se bojím, že by byl za chvilku zasranej... :sweat_smile:
26. led 2008 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to neresim, umatlanej bude kazdej a taky v podstate kazdej se da dneska vyprat, proste stahnes ten potah a hodis ho do pracky nebo to vezmu houbičkou se saponatem...
tomu se nyhnes, hlavne jak deti matlaj rohliky pak a susenky...
no Radek prave jit nechce, je cita, strasne spatne snassi kdyz mi neco je a nechci ho nutit, kamarad mu vypravel
jak prestrihaval pupecni snuru a stacilo to :grinning: :grinning: a to je chlap jak hora..
26. led 2008 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
je ń mi prijde ten cernej na leto moc .... pritahuje slunicko a nerada bych mimko upekla :grinning:
ale je taky peknej to jo..
26. led 2008 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
On se třeba ještě zmátoří, Mirek se taky bojí, že tam sebou sekne, ae i kdyby přímo na sál jít nakonec neměl, tak v té fázi, než bych porodila, bych v každém případě chtěla, aby byl semnou...
26. led 2008 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to asi jo no...
26. led 2008 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky, tak jsem se právě vrátila z pohotovosti, začala jsem špinit, zatím snad všechno v pořádku, ale mám Utrogestan, tak snad to pomůže.
26. led 2008 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak bud hlavne ´v klidu a nech se opatrovat manzelem... neboj bude to v pohode jinak by te domu urcite neposlali...odpocivej, dej si dobry cajik a pohodovy program Tv nebo knizku :wink:
26. led 2008 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
pajco, ja beru taky utrogestan, protoze spinim,ale pokud to nesili ale slabne,tak to bude dobry. Musime verit. Mne se to jednou uz nepovedlo.
26. led 2008 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
do závěru mi napsal hrozící potrat. Je to normální
26. led 2008 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
sorry tak s tim ti neporadim, urcite bych ale sla hned v pondeli ke svy doktorce..
26. led 2008 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
pajca: tohle mam bohuzel za sebou utrogestan beru od zacatku taky, zacala jsem spinit tak zhruba v 5tt a celou tu dobu ho beru a taky askorutin proti krvaceni. Hele a o tom potratu mi rekli hned v tom patem tydnu taky byla jsem pekne vyplasena a pak mi prave objevili na ultrazvuku hematom. Delalii ti ultrazvuk??? Duveruj sama sobe ok? Protoze to je fakt dulezity...pokud je to jen spineni, tak to chce klid a fakt klid, lez a tak.... ja to uplne prvne 100 procentne neudelala chci rict byla jsem venku na nakupu a za tri dny to prislo znovu a vic, takze ted to chce moc klidu. Ja pak lezela tri tydny :frowning2:
26. led 2008 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo budu v klidu.Holky ten Utrogestan se zavádí vaginálně? Mě ten doktor nic neřekl, ale přečetla jsem si příbalový leták a tam píšou že v těhotenství se to může užívat jen vaginálně.Jinak už jsem viděla aspon náš 6mm velký flíček. Prý to ale odpovídá 5.týdnu a ne šestému.Tak nevím! :unamused:
26. led 2008 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
pajca-já Utro.brala normálně ústně,ale brala jsem ho před otěhotněním a pak mi doktor řekl,že jsem ho mohla brát dál.Ale určitě bych raději zavolala tomu doktorovi...
26. led 2008 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
byl to doktor na pohotovosti to mu asi nezavolám. Tys ho brala ústne když si byla těhotná?
26. led 2008 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já ho brala na úpravu cyklu a k podpoře otěhotnění.Pak nepřišla MS a pak už jsem ho nebrala a on mi řekl,že jsem mohla.Byl to teda pěkný blboun,když ti nic neřekl ani do zprávy nic nenapsal???Já bych tu pohotovost i zkusila,ti může poradit jiný doktor.Určitě tvůj záznam mají v počítači a poradí...
26. led 2008 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
pajco,
ja jsem mela stejnou diagnozu minulej rok,akorat to dopadlo spatne.V podoli si ani nevsimli,ze jsem potratila a prepustili mne domu bez kontrolniho ultrazvuku. Pokud se to spineni nezhorsuje,tak to snad bude dobry. Ja jsem taky tehu 5tt a taky spinim,beru utrogestan a pambu,ale uz 5. den a furt tam neco malo je.Akorat je to svetle hnedy. Ja beru utrogestan oralne, ja si myslim,ze by mi to doktorka rekla,kdyby jinak. V nemocnici jsem ho taky polykala. Drzim nam prsty, v utery budu vedet vic. :wink:
27. led 2008 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
lisounek, a ten hematom mas porad? Mne zatim akorat vyloucila mimodelozni ale nebylo nic videt.Ja jsem tak akcni,ze jsem to zjistila moc brzy,uz 4. tyden.
27. led 2008 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kocky :slight_smile:
27. led 2008 v 08:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj evitka :slight_smile:
27. led 2008 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci ahojky, co tak skoro hore?
27. led 2008 v 08:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
som v praci :frowning2:
27. led 2008 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaj tak to ti teda nezavidim, ja som doma uz treti tyzden
27. led 2008 v 08:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
uvidim co povie doktorka v utorok,ale tiez by som asi radsej ostala doma. A mas nejake problemy,ze si doma?
27. led 2008 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek