Začínající těhotenství, prosím o vaše rady a odkazy

pavlina05
14. kvě 2007

Ahoj holky!!!
Ještě nedávno, vlastně minulý týden jsem patřila mezi snažilky. 🙂 Ale po sobotním testu, který ukázal // a krvi, budu patřit mezi vás. Mám sice ještě nízkou hladinu HCG (123,9), ale snad se zvýší a já budu opravdová těhule. Lékařka mi zatím řekla, že je to těhotenství v počátku.
Jsem tady poprvé, prosím o nějaké rady, odkazy na stránky o těhotenství a třebas doporučenou literaturu.
Díky moc
😀 Pavča 🙂

luciakubista
27. led 2008

evit,dik.
ale tentokrat mam pocit,ze to bude v pohode aj ja som v pohode,predtym som bola strasne nervozna.Nic ine si neprajem viac 😵

beruska2x
27. led 2008

no ja mam doktorku bezva a ten calibrum mi sama doporucila hned jak jsem ji rekla ze chci otehotnet,
kazdopadne ti to posili imunitu coz je v tomhle pocasi potreba...

luciakubista
27. led 2008

jeje,tak vidim,ze nelenite? ja radsej pockam tak do 12tt a uvidim,ale uz sa obzeram,chcela by som dievcatko

luciakubista
27. led 2008

berus,si myslim,ze co doktor to iny nazor. Ja sa riadim svojim pocitom

evitkamalicka
27. led 2008

ja na tom nevidim nic zle a moje okolie tiez nie kupovat veci dopredu, mne je to jedno co to bude len nech je to zdrave

beruska2x
27. led 2008

ja mam asi troje ponozticky a bryndacek, laclove dziny a bodycko... koupim par neutralnich ale s tim hlavnim chci pockat az budu vedet..

luciakubista
27. led 2008

nehovorim,ze je to zle,ale s ohladom na moju minulorocnu skusenost som dost opatrna,moc sa na to este neupinam,aby som nahodou nebola sklamana.

beruska2x
27. led 2008

my by jsme radi kluka ale nakonec budeme poprdeny z cehokoli 😀

evitkamalicka
27. led 2008

ja som praveze predtym nekupovala nic a aj tak to zle dopadlo

luciakubista
27. led 2008

ja tiez nie,ale nemyslim,ze to s tym ma nieco spolocne,ci kupujes alebo nie.

luciakubista
27. led 2008

myslela som nema 🙂

evitkamalicka
27. led 2008

oki kocky, idem sa ja napapat a potom pozerat slalom 😀

beruska2x
27. led 2008

ja mam hafo veci vybrano a objednat je na netu je malickost, a do kramu se pujdu podivat je co bude lepsi pocasi
v tomhle hnusu se mi ani nikde moc nechce ☹ ale nejdriv budu muset koupit neco sobe, zacinaji me tlacit kalhoty 🙂 😅

pajca
27. led 2008

Mě taky řekli že velikost 6mm odpovídá spíš 5. týdnu než šestému tak uvidím. Večer ho budu zavádět a ráno ho budu teda polykat.

beruska2x
27. led 2008

tomu se rika kombinovane uzivani 😉

pajca
27. led 2008

doufám že ta polykací forma nějak neublíží mimču

pajca
27. led 2008

Jinak koukám,že vám píšu pořád to samé tak se omlouvám, ale jsem toho teď nějaká plná. Ráda bych tady s váma klabosila, ale mužík se chystá jít tvořit internetové stránky, tak ted asi budu mít smůlu 😒 Jinak děkuji za rady 🙂

lisounek
27. led 2008

pajca: utrogestan beru uz tydny oralne a vubec mi to neprijde divny...davali mi ho i v nemocnici, takze bud v pohode, vzdyt je to proti riziku potratu a je to fakt v pohode. Chapu, jak se citis a ze mas potrebu o tom mluvit, to je normalni. Prosla jsem tim taky a ted jsem konecne tyden doma, ale stejne se porad hlidam a bojim se... nemohu se dockat az budu mit ten prvni trimestr za sebou.... jinak ze je mensi, to je taky normalni. Obcas tam par dni hapruje, oproti tem tydnum co mas dane. I muj prcek odpovida o tyden mene, nez fakticky jsem to je ale kvuli tem jejich poctum. Tak se tu brzy objev, at muzeme poklabosit. 🙂

luciakubista
27. led 2008

lisounku,muzu se te zeptat,ty si spinila ze beres ten utrogestan?jak dlouho to trva az to prejde uplne
☹ ,taky uz bych chtela mit 1.trimestr za sebou,ale to je jeste doba

lisounek
27. led 2008

no jo zacala jsem spinit zhruba v patem tydnu (ale ve skutecnosti jsem byla asi ani ne 4), takze ted uz beru ty leky zhruba mesic. Ted jsem tyden doma, ale byla jsem 3 tydny v nemocnici, ikdyz to spineni trvalo jen par dni, objevili mi hematom, tak jsem tam musela cekat, co udela... ted uz by mel byt snad pryc ach jo ☹

daiquiri
27. led 2008

Ahoj holky, můžu se přidat? 😉
Chtěli jsem se zeptat jak vám je?
Já ze začátku měla docela problémy, v noci mi bylo zle, potila jsem se, nespala, přes den jsem měla
žaludek na vodě a teď asi týden jsem docela v pohodě. Občas mě pobolívá hlava, trochu břicho
a trpím nechutenstvím, není to divný?

lisounek
27. led 2008

myslim, ze je to naprosto normalni 😉 vitej mezi tehulkama 🙂

daiquiri
27. led 2008

Děkuju za přivítání 🙂
Mám stejný obavy jako luciakubista, kamarádka nedávno potratila a my jsme na miminko čekali
skoro tři roky, tak se taky těším až budu v tom 12 tt.

lisounek
27. led 2008

to asi my vsichni tomu ver 😉 dnes je to hrozne tezky vubec otehotnet a jak jsem zjisitila az ted i donosit, to proste nikdy nevis, chce to jen verit 🙂

beruska2x
27. led 2008

ahoj holky konecne nekdo 😉

daiquiri
27. led 2008

To moc dobře vím z vlastní zkušenosti, i když většina mých kamarádek otěhotněla hned.
Ale ty už to máš super, taky bych chtěla být už v 11tt 🙂

lisounek
27. led 2008

no ve skutecnosti jsem asi 10+1 dnes 😕 taky jsem si ale uzila sve vis ☹ ted se jen modlim aby to uteklo

ahoj berusko 🙂

daiquiri
27. led 2008

Četla jsem, že jsi špinila 😢 A řekli ti z čeho? Naštěstí to dobře dopadlo viď?
Moc držím palce...
Ta kamarádka právě taky trochu krvácela, ale pak neležela a nedávala na sebe pozor a dopadlo to špatně 😖

beruska2x
27. led 2008

dai.. a ty mas po IVF nebo normalne?? To jsou porad nervy... nez otehotnis, pak aby bylo vse v poradku,..
ja jdu ve ctvrtek na prvni odbery krve, tak jsem zvedava... to je fakt furt neco

lisounek
27. led 2008

no mela jsem hematom velky a nejdriv se zvetsoval a pak nastesti otocil, ale taky jsem lezela tri tydny v nemocnici a ted jeste tyden doma a porad se bojim, aby zase neco nezaclo ☹ nojo ono to chce pak fakt poslouchat a to mi za to stoji, ted kdyz uz jsme to vsechno ustali

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru