• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhotenství, prosím o vaše rady a odkazy

12. června 2013 
i ja ahojky a at je dobre jo? paaa :slight_smile:
27. led 2008 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máš pravdu, našla jsem je na Beremese, většina holek z BRMS se pak přesouvá sem :grinning:
Já taky, akorát pod jiným nickem :grinning:
27. led 2008 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky je tady někdo?
27. led 2008 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, já jo, pracuju až do jedenácti :unamused:
27. led 2008 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky ty jsi v práci,co děláš?Já jsem doma na neschopence a manžela mám na noční takže nic moc.
27. led 2008 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dělám v telekomunikacích, naštěstí mám zítra volno...
A proč jsi na neschopence? Musíš nebo chceš?
27. led 2008 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musím protože jsem v 8 týdnu špinila a byla jsem 4 dny v nemocnici a ted beru utrogestan a mám dodržovat klidový režim.
27. led 2008 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, tak to je mi líto, taky se toho bojím :angry:
27. led 2008 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale už je všechno v pohodě tak doufám, že už to tak zůstane.v pátek máme další ultrazvuk,tak jsem zvědavá.Co ty?Jak Ti je?
27. led 2008 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neboj, to už zůstane, držím palce... :slight_smile:
Mně je fajn, jen jsem unavená a bolí mě hlava a břicho :unamused:
27. led 2008 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky. Na začátku jsem krvácela 2x a vše je v pohodě. byla jsem tedy vyděšená strašně. :astonished:
28. led 2008 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, chci se vás zeptat. Beru HA, ale mám už asi měsíc zvětšená prsa i nafouklé břicho a píchá mě na pravém vaječníku. Teď jsem měla MS, ale předtím jsem si dělala test a byl negativní. Myslíte, že bych mohla být těhotná? Já teď vůbec tomu svému tělu nerozumím :cry: :pensive:
28. led 2008 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík, můžu se přidat? :slight_smile:
28. led 2008 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, vítám všechny příchozí. doufám, že dneska bude druhý den co nešpiním.Mela bych jít dneska ke svému doktorovi, ale on v pondeli meordinuje a jsem objednana na čtvrtek. myslíte že mám čekat až na ten čtvrtek?
28. led 2008 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky je tady někdo?Pajca já myslím,že když nešpiníš, že můžeš jít klidně k doktorovi až v ten čvrtek.
28. led 2008 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si taky myslím. Nevím jestli mi zabral ten utrogestan. Nakonec si ho jen zavádím a zatím dobrý.
Ada jak se jinak máš?
28. led 2008 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se mám docela dobře, ale večer je horší to mám žaludek jako na vodě,ale dá se to vydržet.já beru utrogestan od 7.ledna když jsem byla v nemocnici až doted a dobrý. :wink: A co ty jak ti je?
28. led 2008 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě je dobže žádné zvracení nic, jen ted ted strach z toho špinění. Jinak ani nevím že jsem těhotná. Hrozně se to vleče. Už aby byl ten 12.týden. nejhorší je že mi na ultrazvuku řekli že jsem ještě o týden mín. Podle čeho se teda počítá těhotenství?
28. led 2008 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pajca strach ze špinění neměj akorát se stresuješ, uvidíš, že to bude dobre :wink: budu na tebe myslet.Neboj mimčo to dožene a nebo je to tvoje těhotenství mladší to se srovná.já jdu v pátek na ultrazvuk to bych měla být ve 12 týdnu tak uvidíme.Co děláš?
28. led 2008 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslíš jako teď nebo zaměstnání?
28. led 2008 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pajča myslím v zaměstnání i ted.mě pořád vypydával koník tak jsem ti nemohla odepsat, tobě taky?
28. led 2008 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo taky jsem se sem nemohla dostat. Jinak jsem zdravotní sestra a dělám na ARU, tak že jsem šla hned na neschopenku, protože mám rizikové zaměstnání.. Ted jsem mluvila s tou doktorkou a prý stačí když dorazím ve čtvrtek, tak me to trochu uklidnilo. Co děláš ty?
Jinak ted čumim na televizi a přemýšlím kdy se pustím do úklidu. :unamused:
28. led 2008 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já dělám v počítačové firmě dvanácky a noční je to tahání těžkých krabic s klávesnicema a různé vychystávání materiálu takže nic moc.jinak ted jsem domyla nádobí , sebrala prádlo a ted jsem zase na koníkovi :grinning: Aspon mi to trochu utíká, když nemůžu ven.
28. led 2008 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
To já ven můžu, ale co tam když jsou všichni v práci. My jsme trochu předělávali byt a je tu takový bordel, ale vůbec se mi do toho nechce. Vy bydlíte v bytě nebo v domečku?
28. led 2008 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky-mám dotaz který mi může odpovědět jen těhulka :slight_smile: mám zmeškanou pár dní asi 7dní MS, stále mám pobolívání ikdyž už menší v podbříšku a mám citlivá na dotek trochu bolestivá prsa-myslíte si že může jít o těhu?? MOc si to s manžou přejeme-dík :wink:
28. led 2008 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
pajca-ahoj taky jsem sestra a pokud budu těhu,neměla bych riskovat a jít na neschopenku hned,že? Dělám na interní JIP a množí se to tam často MRSOU :frowning2:
28. led 2008 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já myslím že jo, já jsem si test dělala když jsem měla zmeškání pět dní a vyšlo to. pořád mě bolí břicho jak když to mám dostat a o prsou o těch radši nemluvím. :wink: Udělej si test a dej nám vědět. Moc držím palce.
28. led 2008 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pajča my bydlíme v bytě loni jsme si ho koupili takže splácime hypotéku, ale hlavní je že náš.takže ty vůbec nechodíš ven ani se projít?Já bych šla hned.

toni- já si myslím,že by to mohlo být klidně těhotenství, zkoušela jsi test?
28. led 2008 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
testnu se zítra ráno a dám Vám určo vědět!Držte mi palečky :wink: děkuji zítra pa
28. led 2008 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo to chodím, ale většinou odpoledne, ale ted mám trochu strach když jsem špinila.No my zatím bydlíme v podnájmu.Máme byt po babičcč 3+1 v Praze, ale babička tam staále bydlí :slight_smile: Máme sice malý byt, ale s mimčem to tu zvládneme v pohodě.
Ado budeš si všechny věcičky kupovat, nebo to po někom zdědíš?
28. led 2008 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek