Začínající těhotenství, prosím o vaše rady a odkazy

pavlina05
14. kvě 2007

Ahoj holky!!!
Ještě nedávno, vlastně minulý týden jsem patřila mezi snažilky. 🙂 Ale po sobotním testu, který ukázal // a krvi, budu patřit mezi vás. Mám sice ještě nízkou hladinu HCG (123,9), ale snad se zvýší a já budu opravdová těhule. Lékařka mi zatím řekla, že je to těhotenství v počátku.
Jsem tady poprvé, prosím o nějaké rady, odkazy na stránky o těhotenství a třebas doporučenou literaturu.
Díky moc
😀 Pavča 🙂

lisounek
27. led 2008

i ja ahojky a at je dobre jo? paaa 🙂

daiquiri
27. led 2008

Máš pravdu, našla jsem je na Beremese, většina holek z BRMS se pak přesouvá sem 😀
Já taky, akorát pod jiným nickem 😀

ada80
27. led 2008

ahojky holky je tady někdo?

daiquiri
27. led 2008

ahoj, já jo, pracuju až do jedenácti 😒

ada80
27. led 2008

ahojky ty jsi v práci,co děláš?Já jsem doma na neschopence a manžela mám na noční takže nic moc.

daiquiri
27. led 2008

Dělám v telekomunikacích, naštěstí mám zítra volno...
A proč jsi na neschopence? Musíš nebo chceš?

ada80
27. led 2008

Musím protože jsem v 8 týdnu špinila a byla jsem 4 dny v nemocnici a ted beru utrogestan a mám dodržovat klidový režim.

daiquiri
27. led 2008

Aha, tak to je mi líto, taky se toho bojím 😠

ada80
27. led 2008

ale už je všechno v pohodě tak doufám, že už to tak zůstane.v pátek máme další ultrazvuk,tak jsem zvědavá.Co ty?Jak Ti je?

daiquiri
27. led 2008

Neboj, to už zůstane, držím palce... 🙂
Mně je fajn, jen jsem unavená a bolí mě hlava a břicho 😒

micanek
28. led 2008

Ahojky holky. Na začátku jsem krvácela 2x a vše je v pohodě. byla jsem tedy vyděšená strašně. 😲

blka
28. led 2008

Ahoj holky, chci se vás zeptat. Beru HA, ale mám už asi měsíc zvětšená prsa i nafouklé břicho a píchá mě na pravém vaječníku. Teď jsem měla MS, ale předtím jsem si dělala test a byl negativní. Myslíte, že bych mohla být těhotná? Já teď vůbec tomu svému tělu nerozumím 😢 😔

lu82
28. led 2008

Ahojík, můžu se přidat? 🙂

pajca
28. led 2008

Ahoj holky, vítám všechny příchozí. doufám, že dneska bude druhý den co nešpiním.Mela bych jít dneska ke svému doktorovi, ale on v pondeli meordinuje a jsem objednana na čtvrtek. myslíte že mám čekat až na ten čtvrtek?

ada80
28. led 2008

Ahojky holky je tady někdo?Pajca já myslím,že když nešpiníš, že můžeš jít klidně k doktorovi až v ten čvrtek.

pajca
28. led 2008

Já si taky myslím. Nevím jestli mi zabral ten utrogestan. Nakonec si ho jen zavádím a zatím dobrý.
Ada jak se jinak máš?

ada80
28. led 2008

já se mám docela dobře, ale večer je horší to mám žaludek jako na vodě,ale dá se to vydržet.já beru utrogestan od 7.ledna když jsem byla v nemocnici až doted a dobrý. 😉 A co ty jak ti je?

pajca
28. led 2008

mě je dobže žádné zvracení nic, jen ted ted strach z toho špinění. Jinak ani nevím že jsem těhotná. Hrozně se to vleče. Už aby byl ten 12.týden. nejhorší je že mi na ultrazvuku řekli že jsem ještě o týden mín. Podle čeho se teda počítá těhotenství?

ada80
28. led 2008

Pajca strach ze špinění neměj akorát se stresuješ, uvidíš, že to bude dobre 😉 budu na tebe myslet.Neboj mimčo to dožene a nebo je to tvoje těhotenství mladší to se srovná.já jdu v pátek na ultrazvuk to bych měla být ve 12 týdnu tak uvidíme.Co děláš?

pajca
28. led 2008

myslíš jako teď nebo zaměstnání?

ada80
28. led 2008

Pajča myslím v zaměstnání i ted.mě pořád vypydával koník tak jsem ti nemohla odepsat, tobě taky?

pajca
28. led 2008

Jo jo taky jsem se sem nemohla dostat. Jinak jsem zdravotní sestra a dělám na ARU, tak že jsem šla hned na neschopenku, protože mám rizikové zaměstnání.. Ted jsem mluvila s tou doktorkou a prý stačí když dorazím ve čtvrtek, tak me to trochu uklidnilo. Co děláš ty?
Jinak ted čumim na televizi a přemýšlím kdy se pustím do úklidu. 😒

ada80
28. led 2008

Já dělám v počítačové firmě dvanácky a noční je to tahání těžkých krabic s klávesnicema a různé vychystávání materiálu takže nic moc.jinak ted jsem domyla nádobí , sebrala prádlo a ted jsem zase na koníkovi 😀 Aspon mi to trochu utíká, když nemůžu ven.

pajca
28. led 2008

To já ven můžu, ale co tam když jsou všichni v práci. My jsme trochu předělávali byt a je tu takový bordel, ale vůbec se mi do toho nechce. Vy bydlíte v bytě nebo v domečku?

toni78
28. led 2008

Ahoj holky-mám dotaz který mi může odpovědět jen těhulka 🙂 mám zmeškanou pár dní asi 7dní MS, stále mám pobolívání ikdyž už menší v podbříšku a mám citlivá na dotek trochu bolestivá prsa-myslíte si že může jít o těhu?? MOc si to s manžou přejeme-dík 😉

toni78
28. led 2008

pajca-ahoj taky jsem sestra a pokud budu těhu,neměla bych riskovat a jít na neschopenku hned,že? Dělám na interní JIP a množí se to tam často MRSOU ☹

pajca
28. led 2008

Já myslím že jo, já jsem si test dělala když jsem měla zmeškání pět dní a vyšlo to. pořád mě bolí břicho jak když to mám dostat a o prsou o těch radši nemluvím. 😉 Udělej si test a dej nám vědět. Moc držím palce.

ada80
28. led 2008

Pajča my bydlíme v bytě loni jsme si ho koupili takže splácime hypotéku, ale hlavní je že náš.takže ty vůbec nechodíš ven ani se projít?Já bych šla hned.

toni- já si myslím,že by to mohlo být klidně těhotenství, zkoušela jsi test?

toni78
28. led 2008

testnu se zítra ráno a dám Vám určo vědět!Držte mi palečky 😉 děkuji zítra pa

pajca
28. led 2008

Jo to chodím, ale většinou odpoledne, ale ted mám trochu strach když jsem špinila.No my zatím bydlíme v podnájmu.Máme byt po babičcč 3+1 v Praze, ale babička tam staále bydlí 🙂 Máme sice malý byt, ale s mimčem to tu zvládneme v pohodě.
Ado budeš si všechny věcičky kupovat, nebo to po někom zdědíš?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru