• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhotenství, prosím o vaše rady a odkazy

12. června 2013 
lis to znám, já taky doma být nemusím, ale včera jsem na chvíli vypadla, meli jsme třídni sraz, tak jsem na chvili sla a pak jsem byla ráda, že jsem doma, mela jsem toho plne zuby.
29. led 2008 v 11:49  • Odpověz  • To se mi líbí
a co děláš lis?
29. led 2008 v 11:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Lisounek:já mám neschopenku od toho 7 ledna co jsem byla v nemocnici a pořád beru utrogestan a taky mám mít ještě klidový režim,takže vycházky jsou pro mě zatím asi tabu.Uvidíme v pátek na ultrazvuku.
29. led 2008 v 11:51  • Odpověz  • To se mi líbí
už máte fotky z ultrazvuku?
29. led 2008 v 11:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Pajca.já fotku ještě nemám, ale v pátek bych ji docela chtěla/teda jestli tam bude mimčo pěkně vidět/Holky, kolik za fotky z ultazvuku platíte u svého doktroa? u mého se platí 50kč.
29. led 2008 v 11:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Já nevím já ji taky ještě nemám, ale myslím, že má na dveřívh taky 50.-
Holky, změnil se nějak váš vztah k manželovi po tom co čekáte mimi?
29. led 2008 v 11:57  • Odpověz  • To se mi líbí
ada: koukam, ze jsme na tom podobne ufff :wink: . fotku taky nemam, pac jsem u sveho jeste nebyla a v nemocnici ji nedavaji - ani nevim, kolik se plati, ale je mi to jedno :wink:

pajca: zmenil vztah myslis jako v lepsi nebo horsi :grinning: ?
29. led 2008 ve 12:01  • Odpověz  • To se mi líbí
ja jsem nutricni terapeutka, tudiz se zabyvam vyzivou :wink:
29. led 2008 ve 12:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Pajca můj vztah se nějak výrazně nezměnil, spíš mám o něho větší strach, protože už ho nebu du potřebovat jen já, ale hlavně naše mimčo.Co tvůj vztah,pozoruješ změnu?
29. led 2008 ve 12:02  • Odpověz  • To se mi líbí
lisounek:uvidíš, že ted už bude všechno jen dobré.Až půjdeš ke svému doktorovi, řekneš si o fotku?
29. led 2008 ve 12:04  • Odpověz  • To se mi líbí
ada: asi tak porad mu rikam, at na sebe dava pozor :fearful:
29. led 2008 ve 12:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo a hlavně k lepšímu, on byl sice super i před tím,a el ted je to ještě lepsí. Jinak strach mám taky hrozny, pořád mu říkám at na sebe dává pozor a když někam jede, tak se mi musi hned ozvat. Připadám si jak histerka!
29. led 2008 ve 12:05  • Odpověz  • To se mi líbí
lis tak to je zajímavé, aspon víš co ted mužes jist a tak vid?
29. led 2008 ve 12:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky měly jste nebo máte speciální chutě na nějakou potravinu?já měla ze začátku pořád hroznou chut na maso, ted už se to srovnalo, ale maso má pořád menší výhodu :grinning:
29. led 2008 ve 12:09  • Odpověz  • To se mi líbí
ja mam strasnu chut na paradajkovy pretlak
29. led 2008 ve 12:10  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
to je jedna z věcí co mě děsí.Nemám žádné chute, nezvracím, já si vůbec nepřipadám jako těhotná. Myslíte že je to normální?
29. led 2008 ve 12:10  • Odpověz  • To se mi líbí
evitkamalicka: a to ten protlak jíš jen tak samotný, nebo si ho mažeš třeba na chleba?
29. led 2008 ve 12:11  • Odpověz  • To se mi líbí
ada jem ho ku vsetkemu so mi pride napr vcera k zemiakovym plackam :grinning:
29. led 2008 ve 12:12  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Pajca:neboj,to příjde, ale taky nemusí.
29. led 2008 ve 12:12  • Odpověz  • To se mi líbí
pajca: to vim, ale obcas taky nedbam chute jsou chute. Ja ted uz je nejak nemam, ale hlavne zezacatku v nemocnici jsem vubec nemohla sladke a to jsem si za cele tri tydny fakt nedala ani svou oblibenou horkou coko zato ale slane jako pizzu, spenat a tak jsem mela chut a hrozne na mliko a to teda piju porad (to mi prave rikala mamka, jak mas chut na mliko, tak to je dobre) zrovna ted jsem si udelala koktejlik :sweat_smile:

ada: fotku bych fakt chtela, tak uvidim, zda ji nabidne nebo se zeptam, kdyz to bude ok.

evitka: protlak bléééé :rolling_eyes:
29. led 2008 ve 12:13  • Odpověz  • To se mi líbí
evitkamalicka:to si teda neumím představit, ale když Ti to chutná proč ne :grinning: Co Ti na to říká manžel?
29. led 2008 ve 12:14  • Odpověz  • To se mi líbí
pajca: me ale taky nic neni, taky premyslim, zda to mimi na ultrazvuku bylo moje :sweat_smile: bricho zadny, nevolnosti zadny, ale u tebe to jeste muze bohuzel prijit, pry tak kolem toho 7-8 tt :confused:
29. led 2008 ve 12:15  • Odpověz  • To se mi líbí
manzel sa zo mna smeje :grinning: no co uz

l
29. led 2008 ve 12:15  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
lisounek:a kdy jdeš ke svému doktorovi?
29. led 2008 ve 12:16  • Odpověz  • To se mi líbí
no uvidíme. Já mám hlad hlavně večer. Lis ty jdes k dr ve čtvrtek vid v kolik jdes?
29. led 2008 ve 12:19  • Odpověz  • To se mi líbí
holky ted se s vámi loučím jdu si na chvíli lehnout, ale zase se objevím.Zatím pá. :slight_smile:
29. led 2008 ve 12:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky...Všem těhotným zde moc gratuluju a držim palečky,i já patřim mezi snažilky.
Pkoušíme se třetí měsíc,nyní si jako těhotná připadám,měsíčky mám dostat v sobotu,ale cítim se tak nějak jinak.
Jeen nevím jestli to neni spíš v sugerace..No necháme se překvapit...
Vám všem každopádně držim palečky i vaším drobečkům
29. led 2008 ve 12:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Ada a hezky si odpočin.
29. led 2008 ve 12:22  • Odpověz  • To se mi líbí
ja jdu ve ctvrtek rano mezi 9 a 10 hod
já až v půl čtvrté!
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek