Začínající těhotenství, prosím o vaše rady a odkazy

pavlina05
14. kvě 2007

Ahoj holky!!!
Ještě nedávno, vlastně minulý týden jsem patřila mezi snažilky. 🙂 Ale po sobotním testu, který ukázal // a krvi, budu patřit mezi vás. Mám sice ještě nízkou hladinu HCG (123,9), ale snad se zvýší a já budu opravdová těhule. Lékařka mi zatím řekla, že je to těhotenství v počátku.
Jsem tady poprvé, prosím o nějaké rady, odkazy na stránky o těhotenství a třebas doporučenou literaturu.
Díky moc
😀 Pavča 🙂

pajca
29. led 2008

lis to znám, já taky doma být nemusím, ale včera jsem na chvíli vypadla, meli jsme třídni sraz, tak jsem na chvili sla a pak jsem byla ráda, že jsem doma, mela jsem toho plne zuby.

pajca
29. led 2008

a co děláš lis?

ada80
29. led 2008

Lisounek:já mám neschopenku od toho 7 ledna co jsem byla v nemocnici a pořád beru utrogestan a taky mám mít ještě klidový režim,takže vycházky jsou pro mě zatím asi tabu.Uvidíme v pátek na ultrazvuku.

pajca
29. led 2008

už máte fotky z ultrazvuku?

ada80
29. led 2008

Pajca.já fotku ještě nemám, ale v pátek bych ji docela chtěla/teda jestli tam bude mimčo pěkně vidět/Holky, kolik za fotky z ultazvuku platíte u svého doktroa? u mého se platí 50kč.

pajca
29. led 2008

Já nevím já ji taky ještě nemám, ale myslím, že má na dveřívh taky 50.-
Holky, změnil se nějak váš vztah k manželovi po tom co čekáte mimi?

lisounek
29. led 2008

ada: koukam, ze jsme na tom podobne ufff 😉 . fotku taky nemam, pac jsem u sveho jeste nebyla a v nemocnici ji nedavaji - ani nevim, kolik se plati, ale je mi to jedno 😉

pajca: zmenil vztah myslis jako v lepsi nebo horsi 😀 ?

lisounek
29. led 2008

ja jsem nutricni terapeutka, tudiz se zabyvam vyzivou 😉

ada80
29. led 2008

Pajca můj vztah se nějak výrazně nezměnil, spíš mám o něho větší strach, protože už ho nebu du potřebovat jen já, ale hlavně naše mimčo.Co tvůj vztah,pozoruješ změnu?

ada80
29. led 2008

lisounek:uvidíš, že ted už bude všechno jen dobré.Až půjdeš ke svému doktorovi, řekneš si o fotku?

lisounek
29. led 2008

ada: asi tak porad mu rikam, at na sebe dava pozor 😨

pajca
29. led 2008

Jo a hlavně k lepšímu, on byl sice super i před tím,a el ted je to ještě lepsí. Jinak strach mám taky hrozny, pořád mu říkám at na sebe dává pozor a když někam jede, tak se mi musi hned ozvat. Připadám si jak histerka!

pajca
29. led 2008

lis tak to je zajímavé, aspon víš co ted mužes jist a tak vid?

ada80
29. led 2008

Holky měly jste nebo máte speciální chutě na nějakou potravinu?já měla ze začátku pořád hroznou chut na maso, ted už se to srovnalo, ale maso má pořád menší výhodu 😀

evitkamalicka
29. led 2008

ja mam strasnu chut na paradajkovy pretlak

pajca
29. led 2008

to je jedna z věcí co mě děsí.Nemám žádné chute, nezvracím, já si vůbec nepřipadám jako těhotná. Myslíte že je to normální?

ada80
29. led 2008

evitkamalicka: a to ten protlak jíš jen tak samotný, nebo si ho mažeš třeba na chleba?

evitkamalicka
29. led 2008

ada jem ho ku vsetkemu so mi pride napr vcera k zemiakovym plackam 😀

ada80
29. led 2008

Pajca:neboj,to příjde, ale taky nemusí.

lisounek
29. led 2008

pajca: to vim, ale obcas taky nedbam chute jsou chute. Ja ted uz je nejak nemam, ale hlavne zezacatku v nemocnici jsem vubec nemohla sladke a to jsem si za cele tri tydny fakt nedala ani svou oblibenou horkou coko zato ale slane jako pizzu, spenat a tak jsem mela chut a hrozne na mliko a to teda piju porad (to mi prave rikala mamka, jak mas chut na mliko, tak to je dobre) zrovna ted jsem si udelala koktejlik 😅

ada: fotku bych fakt chtela, tak uvidim, zda ji nabidne nebo se zeptam, kdyz to bude ok.

evitka: protlak bléééé 🙄

ada80
29. led 2008

evitkamalicka:to si teda neumím představit, ale když Ti to chutná proč ne 😀 Co Ti na to říká manžel?

lisounek
29. led 2008

pajca: me ale taky nic neni, taky premyslim, zda to mimi na ultrazvuku bylo moje 😅 bricho zadny, nevolnosti zadny, ale u tebe to jeste muze bohuzel prijit, pry tak kolem toho 7-8 tt 😕

evitkamalicka
29. led 2008

manzel sa zo mna smeje 😀 no co uz

l

ada80
29. led 2008

lisounek:a kdy jdeš ke svému doktorovi?

pajca
29. led 2008

no uvidíme. Já mám hlad hlavně večer. Lis ty jdes k dr ve čtvrtek vid v kolik jdes?

ada80
29. led 2008

holky ted se s vámi loučím jdu si na chvíli lehnout, ale zase se objevím.Zatím pá. 🙂

dvojka
29. led 2008

Ahojky holky...Všem těhotným zde moc gratuluju a držim palečky,i já patřim mezi snažilky.
Pkoušíme se třetí měsíc,nyní si jako těhotná připadám,měsíčky mám dostat v sobotu,ale cítim se tak nějak jinak.
Jeen nevím jestli to neni spíš v sugerace..No necháme se překvapit...
Vám všem každopádně držim palečky i vaším drobečkům

pajca
29. led 2008

Ahoj Ada a hezky si odpočin.

lisounek
29. led 2008

ja jdu ve ctvrtek rano mezi 9 a 10 hod

pajca
29. led 2008

já až v půl čtvrté!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru