• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhotenství, prosím o vaše rady a odkazy

12. června 2013 
Asi jen špatně snášim bolest
29. led 2008 ve 12:51  • Odpověz  • To se mi líbí
pajca: ver ze az budes mit pandero jak delo, tak se tesit budes :grinning:

katzi: ale to vubec nemusi, me nic neni a nebylo, obcas se mi zamota hlava, kdyz vstanu, ale to je spis tlakem ...taky jsem pak mela mimi asi o tyden mensi nez v jakem jsem tydnu, ale to bylo pred 8 dny ted uz snad pokrocilo :dizzy_face:
29. led 2008 ve 12:53  • Odpověz  • To se mi líbí
lisounek :slight_smile: Díky. Uvidíme. Popostrkuju to tělísko snad i ušima ať roste a na oběd jsem zbaštila vepřo knedlo zelo ať má energii. I když to s tím asi nesouvisí, že :slight_smile:
29. led 2008 ve 12:53  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
katzi: no moc ne, ale zase energie je potreba :wink: jééé taky bych si ale dala delas mi chute :grinning:
29. led 2008 ve 12:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Katzi, me po utrogestanu taky nic není. zavádíš si ho nebo ho polykáš?Když jsem byla na té pohotovosti, tak jsem byla 5+4 a prý to odpovída 5+0, tak snad to bude dobrý.
29. led 2008 ve 12:56  • Odpověz  • To se mi líbí
lisounek, tak jsem k tomu právě přistoupila - energie je základ a když si udělá radost maminka, tak snad bude mít radost i mimi :slight_smile: Taky si běž udělat radost nějakou dobrotkou. Akorát teda při tomto způsobu "léčby" za chvilku neprojdu dveřma :grinning:
29. led 2008 ve 12:58  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
holky vzdycky tam par dni plus minus hapruje :wink:

pajca: ale divim se, ze si to zavadis, ja mam normalne oralni formu a specialne kvuli tobe jsem si procetla ten navod a nic takove jsem tam nenasla :confused:
29. led 2008 ve 12:59  • Odpověz  • To se mi líbí
pajca - tak i tak - ráno vrchem, večer spodem :slight_smile:
29. led 2008 ve 12:59  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Já jsem mluvila s doktorkou a říkala že je to jedno a prý po tom podání horem se můžou vyskytnout ty obtíže, ale taky nemusí. Já to zavádím jen spodem
29. led 2008 ve 13:03  • Odpověz  • To se mi líbí
lis přečti se celé to upozornění
29. led 2008 ve 13:04  • Odpověz  • To se mi líbí
pajca: ja cetla ale o zavadeni spodem ani radka - nezadouci komplikace to ano :confused:
29. led 2008 ve 13:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Máš Utrogestan 100mg měkké tobolky?
29. led 2008 ve 13:07  • Odpověz  • To se mi líbí
já jsem si dnes ráno cca v 9 h vzala horem 1. pilulku a doteď zatím nic (ťuky ťuk pro jistotu), tak je to asi individuální a někomu být špatně nemusí ani když to bere horem.
29. led 2008 ve 13:08  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
to je jedno :wink: proste to bastim a je to :slight_smile: holky pro me je docela i tezky, ze nesmime sexovat co na to vy?? uz je to prece jen mesic :fearful:
29. led 2008 ve 13:08  • Odpověz  • To se mi líbí
holky ja jsem blba, ja mam duphaston :grinning: :grinning: :grinning: nejak jsem to popletla - omlouvam se fakt !! :dizzy_face:
29. led 2008 ve 13:10  • Odpověz  • To se mi líbí
No nám to nikdo nezakázal, ale já na to vůbec nemám chuť a manžel se bojí, tak že u nás je to úplně to samé.
Ahoj holky, omlouvám se, že vám vpadávám do rozjeté diskuze, jdu pozdravit Lisounka :dizzy_face:
no já když jsem mohla, tak mě občas musel manžel přemlouvat a teď když nemůžu tak by to toho šla hned :wink:
29. led 2008 ve 13:11  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Lisounek:My jsme nesměli sexovat od šestého měsíce až do konce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. led 2008 ve 13:11  • Odpověz  • To se mi líbí
ja mela hrozny chute, ale stejne i tak bysme se bali to je fakt - ted uz ty chute tolik nemam :zipper_mouth: a hlavne ja mela prvni spineni druhy den po sexu a to jsem sotva zjistila, ze cekame a doted premyslime, zda jsme to tim zpusobili nebo ne a to jsme byli fakt opatrny :confused:
29. led 2008 ve 13:12  • Odpověz  • To se mi líbí
bych do toho šla hned :wink: Spěchám, tak dělám překlepy.
29. led 2008 ve 13:12  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
jééé jitulko tak rada te vidim holka moje :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. led 2008 ve 13:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Mě to teda zatím teď nevadí a na druhou stranu jsou i jiné praktiky :grinning:
29. led 2008 ve 13:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Děkuju za uvítání Lis :dizzy_face: Doufám, že nevadí, že jsem vám sem takhle drze vetřela :dizzy_face:
Koukám, že se tu probírá sex v těhotenství :grinning: Já ho mám zakázaný :unamused:
29. led 2008 ve 13:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, mrzí mě že vás musím opustit zrovna když se probírá tohle téma, ale jedu za manželem na oběd, tak snad odpoledne pa
29. led 2008 ve 13:16  • Odpověz  • To se mi líbí
lisounek, teď jsem si až všimla, že máš duphaston :grinning: :grinning: :grinning: To je dobrá pointa, tím se vysvětluje proč tam to upozornění nemáš :grinning:
29. led 2008 ve 13:17  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
vubec jsi se nevetrela jsi tehulka, tak sem taky patris :wink: taky ho mam zakazany :angry: , ale jine praktiky jsou obcas dobre, ale uz se bojim i toho, abych se neodkrvila nebo tak :grinning:
29. led 2008 ve 13:17  • Odpověz  • To se mi líbí
katzi: jsem pekny tele :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2008 ve 13:17  • Odpověz  • To se mi líbí
já se spíš bojím, abych nebyla moc protivná a aby se mnou manžel nervově vydržel. Taková těhotná ženská, která je zmítaná hormonama a navíc neuspokojená... Teda nezávidím mu to :grinning:
29. led 2008 ve 13:19  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: to ja uz jsem protivna i tak a zatim drzi :grinning:
29. led 2008 ve 13:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek