Začínající těhotenství, prosím o vaše rady a odkazy

pavlina05
14. kvě 2007

Ahoj holky!!!
Ještě nedávno, vlastně minulý týden jsem patřila mezi snažilky. 🙂 Ale po sobotním testu, který ukázal // a krvi, budu patřit mezi vás. Mám sice ještě nízkou hladinu HCG (123,9), ale snad se zvýší a já budu opravdová těhule. Lékařka mi zatím řekla, že je to těhotenství v počátku.
Jsem tady poprvé, prosím o nějaké rady, odkazy na stránky o těhotenství a třebas doporučenou literaturu.
Díky moc
😀 Pavča 🙂

ada80
29. led 2008

Já taky doufám,že už mě bude líp,přes den to jde,ale večer to stojí zato.Nejlíp je mi po ránu,když se vzbudím.utěšuju se tím,že když mi je blbě, že se mimču snad daří dobře a všechno je v pohodě.Co ty?jsi doma, nebo chodíš do práce?

katzi
29. led 2008

vidíš a já vždycky myslela, že jsou hlavně ty ranní nevolnosti. Takže fakt co ženská, to originál. Chodím do práce, ale doktorka mi nabízela neschopenku (špiním). Doma bych ale akorát chodila jak lev v kleci, v práci je mi líp.A Ty, jsi doma?

ada80
29. led 2008

Já měla ranní nevolnosti jeěště nedávno,ted se mi to všechno přesunulo na večer.já jsem doma,protože jsem ze začátku špinila a musela jsem na 4 dny do nemocnice dostávala jsem utrogestan a ted doma ho muím pořád brát aa stále dodržovat klidový režim,takže poctivě ležím a odpočívám a když už mě to přece jennebaví tak jdu na koníka 😀 necháš si říct co to bude?

katzi
29. led 2008

tak to jsme na tom trošku podobně - špinění, honem nemocnice, teď Utrogestan a klidovější režim (práci mám sedavou v kanclu, po práci nikde necárám). Určitě bych chtěla vědět co to bude, to bych nevydržela až do porodu 😉

ada80
29. led 2008

Já jdu 26.2 naplodovku takže potom si nechám říct co tobude.Pořád mám pocit,že kluk tak uvidíme.manžel to vědět nechce,ale já už se na to moc těším.Jak to,že nespíš,kyž jdeš ráno do práce?

katzi
29. led 2008

manžel nám smontovává novou postel, tak ponocuju trošku nedobrovolně 🙂 A co bys chtěla raději? Kluka, nebo holku? Samozřejmě hlavní je,a by bylo mimi zdaravé, ale přece jen jaké máš tajné přání? 🙂

ada80
29. led 2008

Já bych chtěla spíš kluka,aby měl manžel s kým jezdit na motorce.Dokonce plánuje už ted jestli to bude kluk, že mu koupí malou motorku,to víš chlapi.Mě se spát nechce,zato ráno spím až do deseti.Manžela mám na noční takže jsem sama doma.A co by jsi chtěla ty?Kluka, nebo holčičku?

katzi
29. led 2008

holčičku. Já si zas představuju jak si ji budu strojit a řešit s ní holčičí záležitosti 🙂 Ale fakt hlavní je, aby mimi bylo zdravé a já ho v pořádku donosila a potom porodila. Manžel už pomalu dokončuje, tak jdu testnout novou postýlku s matracema.

pajca
30. led 2008

Dobré ráno děvčátka, četla jsem tady celou tu diskuzi. Já bych radši kluka a když vás tak poslouchám, tak nevím jestli to vydržím si to nenechat řict co to bude 😒 Já už se nmůžu dočkat na zítřejší ultrazvuk budu už 6+2 nevíte jak by měl být asi tak veliký?

ada80
30. led 2008

Ahojky pajca:já jdu na ultrazvuk v pátek a už se taky moc těším.už bych chtěla fotku.V kolik jdeš?

pajca
30. led 2008

až v půl čtvrté, to bude nekonečnej den, nepamatuješ si jak jste byly velky v tomhle týdnu viď?

ada80
30. led 2008

Já nevím já jsem u doktora byla až v 8+2 a to jsem špinila takže mě hned poslal do nemocnice.mě nikdy neřekne kolik měříme jen ,že to souhlasí a že mimčo roste tak jak má.Rekneš si o fotku?

pipinka
30. led 2008

ahojky, hlásím se k vám, já sice těhu nejsem, ale na druhou stranu je to dobře, alespoň rychleji splatíme hypotéku a zbyde víc penízků na miminko 🙂

pajca
30. led 2008

zkusím to, 😀 aty?

pajca
30. led 2008

Musíme na všem hledat to pozitivní 🙂

ada80
30. led 2008

Já určitě už bych chtěla aby mimčo taky viděl manžel. 😉 Neboj do půl čtvrtý to uteče a pak dej vědět jak jste dopadli 😉

Pipinko:tak už je to jistý, že nejsi těhotná?

pipinka
30. led 2008

ano je bohužel, ale asi to nebylo zdraví, tak je dobře že to skončilo takhle brzy. Měsíc si dáme pauzu a pak můžeme zase začít. Holky máte někdo zkušenost s kapkami GYNEX????

pajca
30. led 2008

Ado budu se muset vzdali, manžel se probudil, tak se mu jdu trochu věnovat 😉 Zase se tu ukážu 🙂

ada80
30. led 2008

Pajca tak zatím pápá.
pipi:já jsem nikdy nic takového nezkoušela tak nevím.

pajca
30. led 2008

Ahoj Pipinko, já jsem je brala měsíc a hned ten měsíc jsem otěhotněla, nevím jestli to bylo jima, ale věřím tomu.Před tím nám to půl roku nešlo 😒
Je super že to bereš takhle jsi statčná a budu moc držet palce aby se vám brzo povedlo nové a zdravé!!! 🙂

pipinka
30. led 2008

pajca: musím užívání říct doktorovi nebo je můžu užívat sama? Už je mám na poště. K čemu jsou vlastně dobré? Podpoří otěhotnění?

lisounek
30. led 2008

ahoj holky, jste tu nekdo?? 😕

pipinka
30. led 2008

ahojky, je tu někdo??? 😲

jitulka1985
30. led 2008

Ahoooooj jste tu???? 😵

lisounek
30. led 2008

ahoj jitul 🙂

kaciska
30. led 2008

ahojky holky já jsem zoufalá a smutná včera v půlnoci jsem začala krvácet ale nebyla to krev jako při ms ale taková hnedá tmavá,tak jsem jeli do porodnice na pohotovost tam mě událi uzt a mimi v pohodě srdíčko bilo a dr říkal že v děloze není známka krvácení,tak mě píchnul injekci proti krvácení a poslal domů....dr mě jeste predepsala ascorutin...máte někdo zkušenosti s tímdle??ted už jen špiním,myslíte že to mohli být zbytky sliznice,a ted se to vycistilo???mám strach. ☹ ☹

lisounek
30. led 2008

kacisko: neboj nic, pokud je mimi v poradku, tak nekdy se to stava, pokud nenasli nic na ultrazvuku, muze to byt treba praskla cevka nebo tak. Dulezity vzdycky je, aby to nebylo cerstve krvaceni jako hodne cervena krev. Akorat se teda divim, ze te pustili domu, kdyz jsem to mela ja, musela jsem byt v nemocnici, ale me tam rovnou videli hematom, ktery to zpusoboval. Ale důlezity je, ze mimi je v poradku!! Ver tomu fakt a ascorutin je vitamin proti krvaceni a zpevneni cevnich sten.... zbytky sliznice by vypadaly jinak, byly by to kusy srazene...tohle je jen doznivani spineni....

kaciska
30. led 2008

takový tmavý kousky ze mě taky šli ale jen málo...hematom nenašel teda nic o tom neříkal asi by poznali na utz že je něco v nepořádku vid??

lisounek
30. led 2008

to by urcite poznal, hlavne ze mimi je dobre. Oni pokazde ani nevedi pricinu krvaceni, muze to byt jen z pochvy, jak se vsechno uvnitr rozpina.... a tak.. a hematom by taky asi videl. Kazdopadne jen polehavej, nic nedelej, dokud to nebude uplne v poradku ....

kaciska
30. led 2008

moc moc ti děkuji trochu si mě utěšila je to moje první mimi a nechtěla bych o něj přijít,moc ti děkuji. 😨 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru