• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhotenství, prosím o vaše rady a odkazy

12. června 2013 
pajca - co myslíš jestli jsme měřili? Myslíš tu bublinku? To mi žádný číslo neřekla, nebo si to nepamatuju. Odpol. si mám zas akorát volat na výsledky krve - mělo by být HCG prý jednou tolik takže kolem 1500. Tak snad bude.
ada - na kontrolu jdu zase v pondělí ráno, mám hodně poctivou doktorku, hodně mě hlídá
31. led 2008 v 10:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jo a ja hlavne delam ve zdravotnictvi a vím že nekterí mají ten diplom omylem.
Adi musím běžet tak za hodku jsem tu
31. led 2008 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
pajco pak napiš jak jsi dopadla. Držím palečky.
31. led 2008 v 10:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katzi jsi ještě tady?Nám před chvíli vypnuli proud,ale už jsem zase tady.
31. led 2008 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem :slight_smile:
31. led 2008 v 11:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám,že se ti stejně nechce moc pracovat co? :wink: Necháš si říct co to bude?
31. led 2008 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no pracuju, nepracuju :slight_smile: Teď před obědem už nemá moc smysl se do té práce ponořovat. Jo jo nechám, myslím že to jsme spolu už probírali minule (doufám teda, že si tě s někým nepletu :slight_smile: Ale ty chceš kluka, že jo - motorkáře, že :slight_smile:
31. led 2008 v 11:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdy ti začalo být špatně - v kterým týdnu? Nebo hned od začátku?
31. led 2008 v 11:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jo vidíš, já už jsem to zapoměla, tak promin,že se opakuju,ale je toho hrozně moc a pak nevím koho jsem se na co ptala.Co budeš mít k obědu?
31. led 2008 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
v pohodě, taky jsem si chvilku nebyla jistá jestli jsi to ty :slight_smile: Zdravá strava - vidím to na špenát. A ty, vaříš si doma sama? Nebo někam chodíš na obědy?
31. led 2008 v 11:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bylo mi špatně hned na začátku pak to přešlo a ted je mi špatně tak ob den,vlastně spíš večer je mi těžko,zatím se to dá vydržet,ale příjemný to teda není. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. led 2008 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě bylo blbě jen v tom týdnu co jsem to měla dostat, ale to nevím jestli jsem si to nevsugerovala. Teď mám jen občas takovej scvrklej žaludek a nechuť k jídlu, ale to je spíš nervama jestli bude vše OK. Ale jídlo do sebe rvu i přes tu nechuť.
31. led 2008 v 11:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vařím doma sama a občas vaří i manžel,ale to spíš jen o víkendu.špenát jsem měla nedávno,dneska budu mít sekanou.V kolik jdeš na ten oběd?A už jste to říkali rodičům,že čekáte mimčo?
31. led 2008 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď se mi neodeslala odpověď. Možná se to tu později objeví 2x. Musím končit - přišli nám se uklízečky vysávat. Tak zas někdy a dobrou chuť na sekanou :slight_smile:
31. led 2008 v 11:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak pápá a dobrou chut na špenát.
31. led 2008 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jste tu nekdo? :slight_smile:
31. led 2008 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lis jsem tuuuuuuuuuu :dizzy_face: :dizzy_face:
31. led 2008 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooojjj :slight_smile:
31. led 2008 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
cetla jsi vzkazik?? :wink:
31. led 2008 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky zatím je vše o.k už skoro nešpiním tak nevím co to bylo...ale jeste se nechci předem radovat...
lis:tobě moc dík za rady a posporu v tu chvíli to člověk ocení... :wink:
31. led 2008 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile: Děkuju za IP, chtěla jsem ti odepsat a pak si říkám, že kouknu na diskuzi jestli tu náhodou nejsi - a vida, jsi :grinning: :grinning: To jsem moc ráda, že to u Dr. dopadlo dobře :slight_smile: Takže ještě 14 dní budeš muset být doma v klidu?jen pěkně odpočívej :wink: Pak se 3 nebo 4 roky nevyspíš :grinning: :grinning:
31. led 2008 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je pravda :grinning: hmm rikal, ze mam mit porad stejny rezim ach jo a ja se tak tesila ven a potrebuji do drogerie a tak jsem z toho cela nesva uz :cry:
31. led 2008 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaciska: nemas zac, vsak vim, jak je ta podpora dulezita... radeji ale zajdi na kontrolu pak :wink:
31. led 2008 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lis já ty nálady mám taky, dneska tedy ne, ale včera večer mě to popadlo, byla jsem vzteklá, chtělo se mi i brečet, ale nevím proč, prostě jsem neměla na nic náladu, asi se nám ty hormony plaší nebo co vid? :sweat_smile:
Já bych tak strašně už chtěla mít konec 3. měsíce, pak budu zas o něco klidnější, takhle mám furt strach že je něco v nepořádku.A navíc mě včera odpoledne zas píchalo v břiše, ale já jsem přišla na to, že to jsou asi střeva........ :grinning:
31. led 2008 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jitul: to mi povidej, ja jsem nadmuta jako koza a taky me porad nekde picha a clovek si hned rika, co je, ale pak se uklidnim.... ja uz znam tu bolest kdyz se neco deje, boli to jako pri menstruaci a vystreluje to do zad, tak to je nebezpecna bolest, to jsem mela pri tom krvaceni tehdy...hmm dnes jsem pekne vztekla :confounded: chudak manza, kdyz on je doma, protoze je nastydlej a on mi uplne narusil ten muj rezim tady, jak jsem zvykla byt sama, tak po nem porad jen neco poklizim a on nahazi do drezu nadobi a tak, no jsem blba, nemam si toho vsimat :pensive:
31. led 2008 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
zajdu asi zítra at mám jistotu že je mimi ok. :slight_smile:
31. led 2008 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
a taky ty pocity hladu, mam ho snad porad a pritom nemam na nic chut, zaludek se mi prelejva a tak :sweat_smile:
31. led 2008 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaciska: zajdi - ja jsem se dnes ptala dr. a on rikal, ze teda zadne krvaceni ci spineni neni uplne ok, ale ne vzdy to musi znamenat neco spatneho, ze spousta zen jakoby jeste treba par mesicu menstruuje a ze se proste nevi proc to tak je, asi jeste nestabilitou hormonu :grinning:
31. led 2008 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo, Lis, to znám.Já to mívám na večer tyhle pocity.protože jsem zvyklá být celý den sama a večer přijede manža z práce a začne jíst a hned je plno nádobí a taky nemám ten svůj klid a jsem pak nervozní, podrážděná :slight_smile: Mně hodně píchá pod pupíkem a je to taková ta bolest jak se ti v břiše něco kroutí, takže jsem vydedukovala že jsou to asi fakt střeva.Doufám.Furt se tím uklidňuju :confounded:
31. led 2008 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
zase to nejak blbe odpoved mi to neodeslalo :angry:
31. led 2008 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek