Začínající těhotenství, prosím o vaše rady a odkazy

pavlina05
14. kvě 2007

Ahoj holky!!!
Ještě nedávno, vlastně minulý týden jsem patřila mezi snažilky. 🙂 Ale po sobotním testu, který ukázal // a krvi, budu patřit mezi vás. Mám sice ještě nízkou hladinu HCG (123,9), ale snad se zvýší a já budu opravdová těhule. Lékařka mi zatím řekla, že je to těhotenství v počátku.
Jsem tady poprvé, prosím o nějaké rady, odkazy na stránky o těhotenství a třebas doporučenou literaturu.
Díky moc
😀 Pavča 🙂

katzi
31. led 2008

pajca - co myslíš jestli jsme měřili? Myslíš tu bublinku? To mi žádný číslo neřekla, nebo si to nepamatuju. Odpol. si mám zas akorát volat na výsledky krve - mělo by být HCG prý jednou tolik takže kolem 1500. Tak snad bude.
ada - na kontrolu jdu zase v pondělí ráno, mám hodně poctivou doktorku, hodně mě hlídá

pajca
31. led 2008

To jo a ja hlavne delam ve zdravotnictvi a vím že nekterí mají ten diplom omylem.
Adi musím běžet tak za hodku jsem tu

katzi
31. led 2008

pajco pak napiš jak jsi dopadla. Držím palečky.

ada80
31. led 2008

Katzi jsi ještě tady?Nám před chvíli vypnuli proud,ale už jsem zase tady.

katzi
31. led 2008

jsem 🙂

ada80
31. led 2008

Koukám,že se ti stejně nechce moc pracovat co? 😉 Necháš si říct co to bude?

katzi
31. led 2008

no pracuju, nepracuju 🙂 Teď před obědem už nemá moc smysl se do té práce ponořovat. Jo jo nechám, myslím že to jsme spolu už probírali minule (doufám teda, že si tě s někým nepletu 🙂 Ale ty chceš kluka, že jo - motorkáře, že 🙂

katzi
31. led 2008

kdy ti začalo být špatně - v kterým týdnu? Nebo hned od začátku?

ada80
31. led 2008

A jo vidíš, já už jsem to zapoměla, tak promin,že se opakuju,ale je toho hrozně moc a pak nevím koho jsem se na co ptala.Co budeš mít k obědu?

katzi
31. led 2008

v pohodě, taky jsem si chvilku nebyla jistá jestli jsi to ty 🙂 Zdravá strava - vidím to na špenát. A ty, vaříš si doma sama? Nebo někam chodíš na obědy?

ada80
31. led 2008

Bylo mi špatně hned na začátku pak to přešlo a ted je mi špatně tak ob den,vlastně spíš večer je mi těžko,zatím se to dá vydržet,ale příjemný to teda není. 😝

katzi
31. led 2008

mě bylo blbě jen v tom týdnu co jsem to měla dostat, ale to nevím jestli jsem si to nevsugerovala. Teď mám jen občas takovej scvrklej žaludek a nechuť k jídlu, ale to je spíš nervama jestli bude vše OK. Ale jídlo do sebe rvu i přes tu nechuť.

ada80
31. led 2008

Vařím doma sama a občas vaří i manžel,ale to spíš jen o víkendu.špenát jsem měla nedávno,dneska budu mít sekanou.V kolik jdeš na ten oběd?A už jste to říkali rodičům,že čekáte mimčo?

katzi
31. led 2008

teď se mi neodeslala odpověď. Možná se to tu později objeví 2x. Musím končit - přišli nám se uklízečky vysávat. Tak zas někdy a dobrou chuť na sekanou 🙂

ada80
31. led 2008

Tak pápá a dobrou chut na špenát.

lisounek
31. led 2008

holky jste tu nekdo? 🙂

jitulka1985
31. led 2008

Lis jsem tuuuuuuuuuu 😵 😵

lisounek
31. led 2008

ahooojjj 🙂

lisounek
31. led 2008

cetla jsi vzkazik?? 😉

kaciska
31. led 2008

ahojky holky zatím je vše o.k už skoro nešpiním tak nevím co to bylo...ale jeste se nechci předem radovat...
lis:tobě moc dík za rady a posporu v tu chvíli to člověk ocení... 😉

jitulka1985
31. led 2008

Ahojky 🙂 Děkuju za IP, chtěla jsem ti odepsat a pak si říkám, že kouknu na diskuzi jestli tu náhodou nejsi - a vida, jsi 😀 😀 To jsem moc ráda, že to u Dr. dopadlo dobře 🙂 Takže ještě 14 dní budeš muset být doma v klidu?jen pěkně odpočívej 😉 Pak se 3 nebo 4 roky nevyspíš 😀 😀

lisounek
31. led 2008

no to je pravda 😀 hmm rikal, ze mam mit porad stejny rezim ach jo a ja se tak tesila ven a potrebuji do drogerie a tak jsem z toho cela nesva uz 😢

lisounek
31. led 2008

kaciska: nemas zac, vsak vim, jak je ta podpora dulezita... radeji ale zajdi na kontrolu pak 😉

jitulka1985
31. led 2008

Lis já ty nálady mám taky, dneska tedy ne, ale včera večer mě to popadlo, byla jsem vzteklá, chtělo se mi i brečet, ale nevím proč, prostě jsem neměla na nic náladu, asi se nám ty hormony plaší nebo co vid? 😅
Já bych tak strašně už chtěla mít konec 3. měsíce, pak budu zas o něco klidnější, takhle mám furt strach že je něco v nepořádku.A navíc mě včera odpoledne zas píchalo v břiše, ale já jsem přišla na to, že to jsou asi střeva........ 😀

lisounek
31. led 2008

jitul: to mi povidej, ja jsem nadmuta jako koza a taky me porad nekde picha a clovek si hned rika, co je, ale pak se uklidnim.... ja uz znam tu bolest kdyz se neco deje, boli to jako pri menstruaci a vystreluje to do zad, tak to je nebezpecna bolest, to jsem mela pri tom krvaceni tehdy...hmm dnes jsem pekne vztekla 😖 chudak manza, kdyz on je doma, protoze je nastydlej a on mi uplne narusil ten muj rezim tady, jak jsem zvykla byt sama, tak po nem porad jen neco poklizim a on nahazi do drezu nadobi a tak, no jsem blba, nemam si toho vsimat 😔

kaciska
31. led 2008

zajdu asi zítra at mám jistotu že je mimi ok. 🙂

lisounek
31. led 2008

a taky ty pocity hladu, mam ho snad porad a pritom nemam na nic chut, zaludek se mi prelejva a tak 😅

lisounek
31. led 2008

kaciska: zajdi - ja jsem se dnes ptala dr. a on rikal, ze teda zadne krvaceni ci spineni neni uplne ok, ale ne vzdy to musi znamenat neco spatneho, ze spousta zen jakoby jeste treba par mesicu menstruuje a ze se proste nevi proc to tak je, asi jeste nestabilitou hormonu 😀

jitulka1985
31. led 2008

Jojo, Lis, to znám.Já to mívám na večer tyhle pocity.protože jsem zvyklá být celý den sama a večer přijede manža z práce a začne jíst a hned je plno nádobí a taky nemám ten svůj klid a jsem pak nervozní, podrážděná 🙂 Mně hodně píchá pod pupíkem a je to taková ta bolest jak se ti v břiše něco kroutí, takže jsem vydedukovala že jsou to asi fakt střeva.Doufám.Furt se tím uklidňuju 😖

lisounek
31. led 2008

zase to nejak blbe odpoved mi to neodeslalo 😠

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru