• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhotenství, prosím o vaše rady a odkazy

12. června 2013 
neboj nic to budou streva me dela zaludek taky hotovy divy :confounded:
31. led 2008 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, źase nikdo?? ja proste nemam stesti... :frowning2: :wink:
31. led 2008 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky, nemohla jsem se sem vůbec dostat, bylo to nějaké sekle, pak jsem sem dala vzkaz, ale koukám, že tu není.
Byla jsem na kontrole a už jsem viděla srdíčko a prý je vše v pořádku. Dokonce můžu chodit i cvičit, ale já ještě počkám nechci nic uspěchat.
Lis je super že je u vás vše v pořádku a těch 14 dní už doma vydržíš :slight_smile:
31. led 2008 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,jaké berete vitámínky??(tablety) :wink:
31. led 2008 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jen kyselinu listovou obohacenou s b-komplexem
31. led 2008 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
listovku + calibrum baby do porucila mi to Dr
31. led 2008 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě doktorka říkala že zatím není nic jiného potřeba a že až bude tak mi řekne.
Jak se jinak holky máte?
31. led 2008 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre, byla jsem dnes na kontrole a brali mi krev, tradicne mi bylo spatne : )) proste trapas.. ale mimko je v pohode, uz jsem videla zaludek, mocovy mechyr, prstiky na nohach, sranda... :wink:
31. led 2008 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo ty se máš, taky už se na to těším.Taky jsi z toho byla uplně vedle? Já z dneška jo ještě teď mám to srdíčko před očima :slight_smile:
31. led 2008 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja jsem vedle pokazdy :grinning: mam super doktorku, vsechno mi ukaze co je novyho a tak ale ja si vzdycky rikam na co se ji chci zeptat a pak jen koukam a na vsechno zapomenu :sweat_smile:
31. led 2008 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
priste uz se se mnou chysta manzel tak spoliham na neho :slight_smile:
31. led 2008 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Necháte si říct co to bude?
31. led 2008 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to 100% nevydrzela bych to, jsem zvedavy typ a navic kvuli vecickam, maji prdacky ale je to dost rozdeleny na kluk - holka, budeme kupovat nove nemame po kom dedit tak at to mame vychytany :wink:
31. led 2008 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty to vydrzis???????
31. led 2008 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych to taky chtěla vědět, ale manžel nechce :frowning2: To bude pěkný finanční záhul to všechno pořizovat co? Nás to taky čeká :unamused:
31. led 2008 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fakt?? no ja si nedokazu predstavit ze nekdo si to necha rict a ten druhy to vedet nechce, to by byla moje smrt :sweat_smile: , no kocarek, postylka a takovy veci vetsi jo ale jinak v Tescu maji super veci a ty hadriky uz dneska nejsou tak hrozny, vzdyt toho vsude maji...hlavne nema cenu toho hafo, vyroste z toho nez mu to das.. :slight_smile:
31. led 2008 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, chci se jen zeptat, možná trochu hloupý dotaz.... Nedívaly jste se na úplném zač. těho, jestli jste měly tvrdý a uzavřený čípek? Má takový být, nebo jste ho některá měla i měkčí a otevřenější a stejně jste byly těhulky?
31. led 2008 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
:sweat_smile: tak to ti neporadim... to me nenapadlo a navic jsem to zjistila po mesici tak nevim kdy na zacatku myslis...
31. led 2008 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslím ještě před testem...
31. led 2008 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
to fakt nevim, ja jsem necekala ze budu tehu, myslela jsem ze to do vanoc uz nestihnem :wink:
a ty sis test nedelala ??
31. led 2008 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak, moje setřenice nevěděla až do 8. měs., co bude mít, nechtěla vědet, a její manžel to věděl. A neprozradil nikomu :slight_smile:
31. led 2008 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem po KETu (zavedení embryjek po rozmrazení), zatím čekám, zda dorazí MS, testovala bych až týden po vynechání, radši, bojím se... :confused: Ale dnes mi to nedalo a koukla jsem na čípek a byl spíš měkký. Zas tak se v tom nevyznám, ale připadal mi tak, i mírně otevřený. Tak mi to zkazilo náladu, ale třeba jen zbyteně plaším. Kéž by :slight_smile:
31. led 2008 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak s tim zkusenost nemam...ani z okoli, tak nevim..
31. led 2008 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
je tady někdo?
31. led 2008 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, mikulka: já myslám že by sis s tím neměla lámat hlavu. Já jsem teda otěhotněla přirozeně ale měla jsem s čípkem problémy, i doktor uvažoval po plastice a ted uvidíme co udělá těhotenství. Taky ti nevím jaký má být ale zkus vydržet a uvidíš. Držím palce ať to vyjde. Mám dvě kamarádky co jsou na tom stejně jako ty, tak to s nima prožívám. Měj se.
31. led 2008 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
sorry za ty chyby, už na mě ve velkém působí těhu demence :grinning:
31. led 2008 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauves, myslím, že čípek by měl být tvrdý a hlavně uzavřený, tada aspon mi to ted říkal ten doktor v Podolí, Když jsem začala špinit, tak me prohlédl a říkal, že je dobrý, že čípek pevně uzavřený.
1. únor 2008 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojkky holky tak dnes jsem byla na ultrazvuku jsme ve 12 týdnu a vše je v pořádku.už mám i fotečku.Mimčo dneska mávalo rukama,byla to fakt paráda.
1. únor 2008 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:

ada: to je pekny, ja tam vcera nic moc nevidela :frowning2:
1. únor 2008 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciakubista: Ahojky, já už jsem tak nervózní, pořád doma, už nemám co dělat, skoro nic mi už není, ani to bříško moc necítím, tak už se nemůžu dočkat pondělka. Jdu v půl čtvrtý na druhý utz a snad už se nám tam mimísek objeví. Asi víš, jak se teď cítím a bojím, aby to zase nedopadlo jako poprvé a i když v Boha nevěřím, pomalu se začínám modlit aby to zamlklé těhotenství nebylo. Největší sranda je, že to nechceme s manžou nikomu říct, dokud nebudeme mít 12. týden za sebou. Jenže jak se vymluvit tchánovi a tchýni, který bydlí spolu s námi v baráku, že budu až do března doma? Zatím mám jakoby ženské problémy, ale pak? To se pořád nedá marodit jen s tím jedním a skoro tři měsíce. Nevíte někdo jak se z toho vykecat, aby jim to nedošlo? :wink:
1. únor 2008 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek