Začínající těhotenství, prosím o vaše rady a odkazy

pavlina05
14. kvě 2007

Ahoj holky!!!
Ještě nedávno, vlastně minulý týden jsem patřila mezi snažilky. 🙂 Ale po sobotním testu, který ukázal // a krvi, budu patřit mezi vás. Mám sice ještě nízkou hladinu HCG (123,9), ale snad se zvýší a já budu opravdová těhule. Lékařka mi zatím řekla, že je to těhotenství v počátku.
Jsem tady poprvé, prosím o nějaké rady, odkazy na stránky o těhotenství a třebas doporučenou literaturu.
Díky moc
😀 Pavča 🙂

toni78
1. únor 2008

a já jdu čůůůrat 😀

gabi78
1. únor 2008

😀 😀 😀

pajca
1. únor 2008

Tak já tady počkám 😠 😀

pajca
1. únor 2008

holky mám takovou předčasnou otáku, kdy by se měla začít masírovat hráz?

gabi78
1. únor 2008

tak to nevím 😖

pajca
1. únor 2008

Holčičky nechcete mi někdo přijít vyžehlit? 😀

toni78
1. únor 2008

uff...už jsem zde ženy 😀

toni78
1. únor 2008

16.února jdeme na ples-mám úplé šaty,snad do nich ještě vlezu 😀

toni78
1. únor 2008

pajca-já si nevzpomínám že bych si kdy masírovala hráz 😒

gabi78
1. únor 2008

toni: já myslím, že jo 😉 mně se teprve teď trochu vypoulilo bříško, ale může to být u každého jinak

pajca
1. únor 2008

To víš že jo já zatím nepřibrala nic. Kdy začíná růst bříško? Už se na to docela těším 🙂

gabi78
1. únor 2008

akorát nevím, jestli tím těhotenstvím, nebo tím žraním 😀 😀 😀

toni78
1. únor 2008

gabi-nooo,ufidíme 🙂 Jinak místo dobrého vínka,které si dávám vždy před víkendem,večer při telce......ted papkám mandarinku,kiwičko a mám chut na květák 😀

gabi78
1. únor 2008

já taky furt jím mandarinky, doře se mi po nich odbrkne 😀

toni78
1. únor 2008

pajca-já při 1 těhu začala přibírat až ve 3 měsíci a bylo vidět malinko bříško.U každé to bude asi jiné 😉

pajca
1. únor 2008

já si z nich dělám štávu jinak na to vůbec nemam chut.

CO BUDE S TÍM ŽEHLENÍM?

toni78
1. únor 2008

gabi kolik ti je? že máš u jména 78 🙂

gabi78
1. únor 2008

letos mi táhne na 30 😕 to to letí 😀 Tobě taky? 😉

toni78
1. únor 2008

Já a žehlit.............................. 😝 😒 ☹ to jediné nemusím! Sem tam ale je to potřeba 😖

pajca
1. únor 2008

Toni a dve děti a dost?

gabi78
1. únor 2008

holky, taky vás tak moc svědí pokožka hlavy jak mně? 😠 už sem si i koupila head and shoulders a prt

pajca
1. únor 2008

No právě kouká to tady na me už tri dny!!! ☹

pajca
1. únor 2008

Ne mě hrozně svědí celé tělo, ale hlava zatím ne tak doufám, že to nepřijde

kaciska
1. únor 2008

jsem tu,holky já mám skoro ve 13 týdnupupekjak některá tady na koníkovy co je v 8 měsíci a myslí si jakej nemá pupek,a to nejsem tlustá prostě je to už vidět v 8 týdnu jsem si musela koupit u těhu kalhoty.... 😀 😀 a k tomu věku tak se taky přidám mě je čerstvejch 20 let 😖 😀 😀 😀

toni78
1. únor 2008

gabi-tak to jsme stejné ročníky...mě taky táhne na 30l ☹ co naděláme,je to tvé 1 manželství? pajca-určitě 😀 za rok chceme stavět barák a nevím jestli bychom třetí dítě uživ. 😉

pajca
1. únor 2008

Jé ty jsi mladičká, mě je 24. To jsi asi vychrtlá když už je to takhle videt co?

pajca
1. únor 2008

To chápu, je fuška uživit to jedno?

kaciska
1. únor 2008

mě svadí hlava a objevili se mě i lupy a tělo mě celé taky svědí prej je to časté u některých v těhu,nepoužívejte pěnu mě dr na kožním řekla že pokožka je přecitlivělá at nepoužívám pěnu do koupele že jeste vic vysusuje a mažu se po koupání nečím mastným což se nemažu páč to nesnesu tak se mažu jen tělovým mlékem.

toni78
1. únor 2008

kasicka-jůů,tak co kačena? 😀 Já už snědla mandarinku,kiwíčko a na ten květák mám pořád chutě 😀

gabi78
1. únor 2008

ano, první manželství a doufám, že i poslední 😀 ale nebuď skleslá z věku, to je právě ten nejhezčí věk 😉 horší bude 40 😒

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru