Začínající těhotenství, prosím o vaše rady a odkazy

pavlina05
14. kvě 2007

Ahoj holky!!!
Ještě nedávno, vlastně minulý týden jsem patřila mezi snažilky. 🙂 Ale po sobotním testu, který ukázal // a krvi, budu patřit mezi vás. Mám sice ještě nízkou hladinu HCG (123,9), ale snad se zvýší a já budu opravdová těhule. Lékařka mi zatím řekla, že je to těhotenství v počátku.
Jsem tady poprvé, prosím o nějaké rady, odkazy na stránky o těhotenství a třebas doporučenou literaturu.
Díky moc
😀 Pavča 🙂

kaciska
1. únor 2008

manža chce kluka,ale jinak od nás z rodiny si všici myslí že budeme mít děvčátko...tak uvidíme za chvilku se to už dozvíme... 😅

pajca
1. únor 2008

To dej hned vědět, hlavně až porodíte, tak se tady musíte ukázat abysme vědeli co a jak.To už asi budem v jiné diskuzi co?

kaciska
1. únor 2008

to jo už aby to bylo... 😀

toni78
1. únor 2008

U prvního jsem to chtěla moooc vědět ale ta naše Adélka se vždy jako naschvál otočila zadečkem,takže nebylo nic vidět 😒 Ted to chci vědět-mě taky v práci sestřičky i pan doktor řekl že jsem jiná-tak nevím 😖

kaciska
1. únor 2008

děvčata přišlamoje drahá polovička tak se jí jdu věnovat zatím pa pěkně se mě s váma kecalo a brzy zase papa 😀

toni78
1. únor 2008

Jasně že se tady musíme objevit a pokecat o porodu atd. nebo založíme nové téma?? Jména zatím oficiálně nemáme ale líbí se nám Nicol,Sára-Filip,Tomáš nevím 😉 A co vy holky a jména?

toni78
1. únor 2008

kasicka-papa ten můj příjde v 22hod. je na fotbala(teda hraje florbal)

kaciska
1. únor 2008

papa 😀

pajca
1. únor 2008

Aha já myslela že si to nenecháte říct máš to napsané ve vizitce. My zatím moc nevíme ale možná David nebo Markéta. My si to asi nenecháme říct, ale já nevím jestli to vydržím. Manžel chce překvapení ☹

pajca
1. únor 2008

Pa pa 🙂

toni78
1. únor 2008

pajca-jo to sice mám ale asi to taky nevydržím,chtěla bych páreček holku mám tkže zbývá kluk 😉

pajca
1. únor 2008

A jak máš starou holčičku? Toni máš nějaky tip na kočárek nebo nějakou radu?

toni78
1. únor 2008

Adélce je 7l-kočárek-záleží taky hodně na ceně,mě se třeba líbí trojkolka ale netrvám na ní. Hlavně bych nekupovala tu trojkombinaci 😒

pajca
1. únor 2008

Já jsem právě myslela že je to dobrý. Já bych radši čtyřkolku, ale ráda si nechám poradit.

toni78
1. únor 2008

Jak chceš ale segrá měla dva kočárky oba trojkombinace a oba na houby.

ada80
1. únor 2008

Ahojky holky 🙂

pajca
1. únor 2008

Tak že je lepší koupi hluboky a pak sporták?
Čau Ado, kde se flákáš?

toni78
1. únor 2008

pajca-jo,určitě 😉 ZDRAVIM ADU

ada80
1. únor 2008

Já jsem se byla umejt a byla jsem tady dopolko,ale nikdo tady nebyl.Pak jsem byla venku,protože už mám vycházky,konečně 🙂

pajca
1. únor 2008

Dám na tebe 🙂
Holky já s váma to prádlo snad nikdy nevyžehlím ☹ 🙂

toni78
1. únor 2008

pajca-a kupuješ si už pomalu výbavičku?Já začnu až tak v dubnu ale babičky určitě pomůžou 😉 😉

pajca
1. únor 2008

Tak to je super, já vás ale budu muset za chvíli opustit i když se mi moc nechce 🙂

ada80
1. únor 2008

Ahojky toni78 😉
pajca:nic nežehli a povídej si s náma

toni78
1. únor 2008

Nic holčiny-jdu dát spršku a uvidíme se asi až v neděli,zítra jdu na tu oslavu a ráno budu dlouuuuho pinkat 🙂 Hezký večer i víkend-zatím papa a hodně pevné nervy s žehlením prádla.

pajca
1. únor 2008

Já zatím jen koukám, ale už bych nejradši nakupovala. Počkám po tom 12.týdnu. Nechci to kupovat všechno najednou to bysme pak nemeli co jíst.
Ado já už to žehlím tři dny!!!!!

ada80
1. únor 2008

Já budu nakupovat ale až po tý plodovce.Já mám takovou radost,že už mám foečku.Pajca budeš tady nebo mě taky opustíš ☹

pajca
1. únor 2008

Díky Toni, užij si to dávej na sebe pozor!!Pa v neděli

pajca
1. únor 2008

ještě chvíli tu s tebou budu.Do desíti jo?

ada80
1. únor 2008

To jsi hodná 🙂 Co jsi dneska dělala?

pajca
1. únor 2008

Byla jsem opet v bance kvuli hypotéce, ale nic jsem nepořídila, protože tam musí i manžel a pak jsem byla v práci dát lístek na peníze a zakecala jsem se tam s holkama a pak jsem jela za manželem do práce a domu jsem přijela v pet hodin 😒
Co ty jaká byla procházka po dlouhé době?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru