Začínající těhotenství, prosím o vaše rady a odkazy

pavlina05
14. kvě 2007

Ahoj holky!!!
Ještě nedávno, vlastně minulý týden jsem patřila mezi snažilky. 🙂 Ale po sobotním testu, který ukázal // a krvi, budu patřit mezi vás. Mám sice ještě nízkou hladinu HCG (123,9), ale snad se zvýší a já budu opravdová těhule. Lékařka mi zatím řekla, že je to těhotenství v počátku.
Jsem tady poprvé, prosím o nějaké rady, odkazy na stránky o těhotenství a třebas doporučenou literaturu.
Díky moc
😀 Pavča 🙂

ada80
1. únor 2008

procházka byla super,byla jsem s manželem,ale byla docela zima a pěkně foukalo tak jsme šli brzo domů 😒
Od kolika hodin máš vycházky ty?Já od 11 do 17.A co v práci říkali,na to že budeš mít mimčo?

gabi78
1. únor 2008

holky, dobrou noc,papa

pajca
1. únor 2008

Tak oni věděli že jsme se o nej snažili, tak mi to snad přejou. Já mám vycházky od 9-12 a od13-18, tak že skoro celý den.. Sedím tady už asi tři hodiny a nějak mě začíná bolet břicho je to normální?

ada80
1. únor 2008

Pajca:je to normální, asi to je únavou takže jestli chceš tak můžem skončit a sejdem se tady zítra,jo?

pajca
1. únor 2008

to vypada, jak kdybych ti to napsala schválně, ale opradu si s vámá všema ráda píšu 🙂 Budu ráda asi i na to žehlení kašlu a jdu si lehnout. Zitra tady budu až na večer, jedu totiž k našim a tam net nemáme.
Tak se Ado nezlob a zítra pa

ada80
1. únor 2008

To nic já to chápu, tak si pěkně odpočin a zítra pápá.

honzulka
1. únor 2008

Tak jsem se sem zase na chvíli dostala a zase tu asi nikdo není,co???? 😢

lisounek
2. únor 2008

ahojky jste tu nektera? taky se porad s nekym mijim nebo to nefunguje ☹

jitulka1985
2. únor 2008

Holky ahoj, pěknou sobotu přeji 😵 Ale asi tu nikdo není co? Lisounku jsi tu ještě? 🙂

ada80
2. únor 2008

Ahoj holky je tady někdo?

meni
2. únor 2008

Tak teď jsem tadyzas na chvilku já, a asi nikdo tady, že? 😀

anta
2. únor 2008

Jsem tady já, ale já jsem již v pokročilém stádiu, tak jsem si dneska konečně aspoň vložila fotečky do alba, tak jsem moc ráda, že mi to tak pěkně šlo, tak se jukněte, ať víte, co vás taky čeká 😀

meni
2. únor 2008

pěkné, já si bříško radši nefotím, až bude pořádně velké a nikdo si to nesplete s velkým břichem ze žrádla. I když už teďka jsem pěkně nafouklá, no, vypadám jak ty v tom 14(jestli to byl 14týden 😅 ) týdnu, no sranda. Jetsli ve středu dopadne kontrola u doktora dobře, půjdu si hned koupit těhu kalhoty...

anta
2. únor 2008

No já mám těhu kalhoty už nějakou dobu, musím si jít koupit ještě jedny, ať nenosím pořád ty samé 😀

meni
2. únor 2008

ty seš přece jen o deset týdnů dál 😀 , taky plánuju dvoje 🙂

pajca
2. únor 2008

Ahoj holky, dneska me přepadla nějaká deprese je to hnus nad čím vším přemýšlím ☹

toni78
2. únor 2008

Ahoj holky,čau pajco-nevíte nějakou adresu na kočárky? Hledám na netu,našla jsem ale ty kočárky jsou děs!! 😒

pajca
2. únor 2008

Já koukám na www.autosedacky-kocarky.cz a nebo dám do vyhledavače kočárky. Pak mi dej vědět co jsi vybrala. Mě se docela líbí Baby design atlantic, ale je to trojkombinace. ☹

anta
2. únor 2008

Pajco, copak se ti děje?

toni78
2. únor 2008

pajca-no kdybych si měla vybrat tak asi CORTINA x3, Typ 575 ale vidím to že se projedu po naších okolních městech a vyberu si osobně 😉 Jinak jestli se ti ten kočárek líbí,kup si ho 😉

lisounek
2. únor 2008

ahoj holky, natrefim tu konecne nekoho ?? 😒

honzulka
2. únor 2008

Ahoj lis,brouzdám tu já... 🙂

lisounek
2. únor 2008

anta: Ty mas ale brich 😉 ja jsem asi divna, ja nemam skoro zadny 😕 a fotit si ho teda nebudu, jeste bych z toho mela mindrak 😎

lisounek
2. únor 2008

jéé ahoj Honzul 😉 moc te zdravim konecne jsme se taky natrefily co? 😵

honzulka
2. únor 2008

Lis-já si pupíka taky hned tak fotit nebudu,protože je schovaný pod špekama.... 😀

anta
2. únor 2008

Že jo viď? To je břicho, to mi udělal manžel 😀 😀 Já mu to říkám pořád, že za chvíli budu jako slon 😀 Ale ráda taky říkám, že mě štípla vosa a že mi bříško z toho celý nateklo 😀 Lisounek, myslím, že nejsi divná, já začala mít bříško strašně brzy, mám ten dojem, že jsem spíš divná já. Co budu mít před porodem? To abych si šla koupit trakař, abych to měla na čem vozit 😀 😉

honzulka
2. únor 2008

No já jsem lis ráda,že jsem se sem dostala,ale taky,že jsem narazila konečně na někoho známýho!!! 😉 Jak je,mamino??? 🙂

honzulka
2. únor 2008

anta-a kolik jsi přibrala? 😕 jestli se mohu zeptata.. 😖

lisounek
2. únor 2008

honzul: zatím dobrý, jen mám trochu depku z toho, jak jsem pořád doma a v mnoha věcech závislá na manžela. Je to takový nudný no, ale co klidový režim je klidový režim 🙂 jinak já tam mám právě pořád ten svůj špek, tak mi právě nepřijde, že by mi rostlo z těhotenství 😅

honzulka
2. únor 2008

lis-věřím ti,že je to otrava,ale uteče to,uvidíš.. 🙂 Zase si vem,že většinou ti chlapi potřebují nás(i když si to moc nechtějí přiznat),tak se nech rozmazlovat... 😉 Jinak stím bříškem...všichni si fotí ta plochá,hubeňoučká bříška..jak jim závidím..Já mám nadváhu a jelikož jsem věděla,že chci brzy druhé,tak jsem to neřešila.. 🙂 No a teď na to prdím,protože jsem zatím přibrala asi 1kg,což mi přijde pohoda... 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru