Začínající těhotenství, prosím o vaše rady a odkazy

pavlina05
14. kvě 2007

Ahoj holky!!!
Ještě nedávno, vlastně minulý týden jsem patřila mezi snažilky. 🙂 Ale po sobotním testu, který ukázal // a krvi, budu patřit mezi vás. Mám sice ještě nízkou hladinu HCG (123,9), ale snad se zvýší a já budu opravdová těhule. Lékařka mi zatím řekla, že je to těhotenství v počátku.
Jsem tady poprvé, prosím o nějaké rady, odkazy na stránky o těhotenství a třebas doporučenou literaturu.
Díky moc
😀 Pavča 🙂

jitulka1985
4. únor 2008

A taky vás tak bolí záda??? 😲 Mně začaly chytat strašně o víkendu a to tak, že jsem nemohla skoro ani vylézt z pelechu.Strašně mě bolí v dolní části.

lisounek
4. únor 2008

hmm me v horni hlavne kdyz varim ufff 😒

lisounek
4. únor 2008

prijel manza jdeme veceret Jitul ozvu se Ti ok?? 😉 zatim pa

jitulka1985
4. únor 2008

Papa, měj se moc krásně a drž se!!!! 😉 Pěkný večer!!

vrana
4. únor 2008

Ahoj holky, můžu se přidat? V sobotou jsem našla //, ale k MUDr. jdu až 20.2. a do té doby to moc nikomu nechceme říkat, tak bych ráda s někým probírala...

lisounek
4. únor 2008

ahoj vrana vitej mezi tehu 🙂 do sveta nepoznaneho 😕

vrana
4. únor 2008

🙂 Svět nepoznaný 🙂 to přesně vystihuje. Zrovna tu řeším dilema, že jsem dokončila kurz pilates pro začátečníky a zítra mi začíná další, ten samý, už ho mám i zaplacený, cvičitelka říkala, že je to vzhledem k těhu v pohodě, ale že záleží na mě... Nerada bych se rozhodla špatně, ale radši studuju, co kde píší. Nemáte s tím někdo zkušenost? Jako abych to mimi "nevypudila".

lisounek
4. únor 2008

ja teda osobne ne, ale zase se rika, ze kdyz je na to tvoje telo uz zvykle, tak by to melo byt v pohode a kdyz nemas zadne problemy, tak je to ok. Nebo jen zavolej dr. a on ti rekne sam, ale podle me je pilates na tehu prave v pohode... jen nelezet na brise a nejak moc neposilovat bricho si myslim... ten zacatek je uplne nejdulezitejsi...

vrana
4. únor 2008

Cvičitelka taky říkala, že se můžu MUDr. zeptat, ale že taky možná nebude vědět v čem pilates spočívá... Ach jo, zítra to asi risknu a uvidím, jak mi bude. Beztak do teď jsem chodila a možná právě kvůli tomu se to povedlo. Stejně je to sranda jak se člověk začne hned po objevení čárek hlídat a chovat opatrněji, co?

lisounek
4. únor 2008

no presne tak je to do zblbnuti - normalne jdi cvicit prospeje ti to 😉

anta
4. únor 2008

Holky, už nevím, kde se ptát, myslíte, že si můžu dát k večeři jelito? Já právě nevím, tak mi, prosím, poraďte. Díky 😉

lencak80
4. únor 2008

Ahojky Vrana, ja si myslim ze na pilates klidne chodit muzes, ja jsme take zacala chodit na aqua-aerobic, nektere cviky nedelam moc horlive, ale jinak se citim pak moc fajn, tak si myslim, ze pilates je v pohode. Lektorka te upozorni ktere cviky nedelet, a pokud se citis fajn, tak se nemusis nejak omezovat. bylo mi receno ze do konce 3-tiho mesice je detatko chraneno, takze clovek muze delat vse, pokud mu neni receno doktorem jinak, myslim tim rizikove tehu atd...tak si pekne cviceni uzivej a at se dari tobe i miminku!!! 😉

ada80
4. únor 2008

Nazdárek už jsem zas tady 😉

toni78
5. únor 2008

Ahooooj holky 😉

vrana
5. únor 2008

anta: no jestli na něj máš nehoráznou chuť a bude jen jedno malé, tak bych to asi neřešila 🙂 tělo si řekně co potřebuje

lencak80: no spíš jsem se bála, aby se vůbec udrželo, ale snad to tomu nebude vadit. Nebudu to nijak přehánět.

Mimochodem, jak dlouho Vás ze začátku bolelo břicho jako při MS? Mně to začlo asi minulou středu nebo čtvrtek a zatím to trvá...ale to je asi normální že? Sestra na gyn mi do telefonu říkala, že to mimi niduje a že mám přijít jen kdybych měla křeče. Spíš by mě zajímalo, jak dlouho to tak trvá.

toni78
5. únor 2008

vrana-ahoj,mě pobolívá břicho doted 😒

vrana
5. únor 2008

toni: chjo, ale co bychom pro malý neudělaly, že? Hustý je, že vůbec nemám chuť na sex, i kvůli té bolesti. Chudák manžel. ☹

toni78
5. únor 2008

Já jsem na tom podobně.....a stéjně do 3 měsíce bychom moc neměli 😀

vrana
5. únor 2008

Vyloženě to prý nezakazují, jen nesmíš dělat psí kusy. No to jsem zvědavám jak to doma vysvětlím. 😅

toni78
5. únor 2008

😀 😀 a kdy to čekáš??

toni78
5. únor 2008

vrana-pojd do diskuse společný termín-říjen 08,jsou tam fajn holky 🙂

vrana
5. únor 2008

ok, frčím. Zatím nevím, k doktorce jdu až 20.2., do té doby vlastně nevím nic, ani jestli jsme v pořádku, tak bojim bojim.

veru77
5. únor 2008

ahoj holky 🙂 můžu se zeptat, za berete nějaké vitáminy v těhotenství ??? má to význam??? když jím hodně zeleniny, ovoce .... atd. Zatím baštím kys. listovou ... berete některá něco? doporučil Vám to třeba lékař? apod. Díky za odpovědi.

toni78
5. únor 2008

veru-ahoj,beru mamavit tam je vše i kys.listová ale ovoce a zeleninku papkej taky!!

ada80
5. únor 2008

Ahojda tak jsem tady 😀

ada80
5. únor 2008

Halo to tu nikdo není ☹

veru77
5. únor 2008

ahoj, jsem tady já 🙂 nová 🙂

ada80
5. únor 2008

Ahojky jak se dneska máš?

toni78
5. únor 2008

ahoj adi 🙂

lu82
5. únor 2008

Ahoj holčiny 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru