• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhotenství, prosím o vaše rady a odkazy

12. června 2013 
Holky a z Prahy nikdo není?
7. únor 2008 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holčiny-co jsem příjdu nikdo tady už není :cry:
7. únor 2008 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek :slight_smile:
7. únor 2008 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj je tu někdo?
7. únor 2008 v 15:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Haloo je tady někdo???
7. únor 2008 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky už tady někdo je? :confused:
7. únor 2008 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ado :slight_smile: je tady nejak mrtvo
7. únor 2008 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky luciakubista to jsem ráda, že jsemna někoho narazila a nejsem tu pořád sama :slight_smile:
7. únor 2008 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsme taky nakukovala a furt se nic nedelo :grinning:
7. únor 2008 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak se dneska máš?
7. únor 2008 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no hodne unavene,trochu blbe,ale nestezuji si :grinning: ja bych furt neco jedla,se z toho zblaznim.Jak ty?uz mas tu energii jak slibujou po 14tt?
7. únor 2008 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Energie teda nic moc,ale už je to lepší.já mám taky pořád na něco chut,ale nevím co bych si dala,tak to pořád střídám.
7. únor 2008 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja nemam vubec zadnou energii, jsem lina a utahana. :grinning: jsem zvedava,jak dlouho to potrva.
7. únor 2008 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak už mi trošku roste bříško a trička mi lezou nahoru tak budu asi nosit trička manželova. :grinning: Kdy jdeš na kontrolu?
7. únor 2008 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam taky pocit,ze roste,ale to je spicek :grinning: chodim kazdy utery,protoze jsem spinila na zacatku a minuly rok v lete potratila,tak mne dr hlida.Snad uz to bude dobry.Jsem zvedava jak podrastlo. :slight_smile: :slight_smile:
7. únor 2008 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Určitě to bude dobrý,já taky na začátku špinila a dokonce jsem byla 4 dny v nemocnici,ale dostala jsem Utrogestan a od té doby je to v pohodě.Já byla 1.2.na ultrazvuku a mám fotečku.Paráda.Necháš si říct co to bude? :wink:
7. únor 2008 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja spinila i minule,byla jsem taky v nemocnici,ale uz se nedalo pomoct.Ja verim,ze to bude dobry,citim se jinak.Taky beru utrogestan a budu az do 10tt. Ja mam zatim jenom maleho cervicka. Urcite si necham rict,ja bych to nevydrzela. :grinning: chtela bych radsi holcicku,ale budu rada za cokoliv. A ty?
7. únor 2008 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych chtěla kluka,ale samozřejmě hlavní je aby to bylo zdravé!Já už byla jednou těhotná,ale mimčo mělo vrozenou vadu neslučitelnou se životem tak jsem ho musela dát pryč jo a byla to holčička. :frowning2: Ale ted mám pocit,že to bude kluk tak uvidíme :slight_smile: Já jdu 26.2 na plodovku.
7. únor 2008 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Presne tak,je to jedno,zdravi predevsim.To mi je lito.Jsem si nikdy nemyslela,ze tolik zen prislo o dite.To je smutny.Urcite to bude dobry.Na tu plodovku se posila kazdy?
7. únor 2008 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
na plodovku se posílá jen když máš v rodině nějakou dědičnou nemoc, nebo Ti vyjdou špatný testy.Já jdu právě kvůli tomu předchozímu těhotenství,aby se zjistilo jestli tohle mimčo je zdravé.Doktor mi minule na ultrazvuku říkal,že vypadá všechno v pořádku,ale že na tu plodovku musím stejně jít.Mě ale potěšilo i to že vypadá všechno v pořádku :slight_smile:
7. únor 2008 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Urcite to bude v poradku. :wink:
7. únor 2008 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Snad jo :slight_smile: .Tobě taky přeju aby bylo všechno v pořádku :slight_smile: A co na to že čekáte mimčo říka tvůj manžel?
7. únor 2008 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tesi se moc. snazili jsme se pres 2 roky,ruzne vysetreni v CARu a tak.Tak nam odlehlo,ze to jde prirozene. Mne uz bude 30 a jemu 32,takze nacase
7. únor 2008 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi,tak ja letim koukat na TV.Tak zas nekdy :wink: Hezky vecer
7. únor 2008 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nám bude 28.Můj manžel si tuhle bral tu fotečku z ultrazvuku do práce.A co rodiče,už jste jim to říkali?
7. únor 2008 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo,ty se tesi na vnoucata.Manzel ma malou rodinu a maminka ma 67,tak je rada.Moji se tesi na 2.vnouce taky.
7. únor 2008 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já dneska randila s toaletou a pak zase ty deprese, celé dopoledne jsem řvala. Já jsem fakt magor, furt počítám, jestli to dítě uživíme, stačí vám to?
7. únor 2008 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky jsem tady nová ale už dlouho si tady pročítám vaše diskuze..jen by mě zajímalo jestli některá z vás na tom nebyla stejně jako já... v uterz jsem byla na krev a mé hcg je jen 21,5 z mých výpočtů můžu byt tehotná necelé 2 týdny, dnes jsem byla na krev znova a zítra budou výsledky. Před 4 měsíci mi naty vyslo hcg 26 ale za tyden už bylo jen 13:( myslíte ze 21,5 na druhy tyden je moc málo?? díky Petra
7. únor 2008 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Petko, já ti boužel nepomůžu, protože mě HCG nenabírali :frowning2:
7. únor 2008 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj pajco, nenabírali? já myslela že to nabírají automaticky..
7. únor 2008 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek