Začínající těhotenství, prosím o vaše rady a odkazy

pavlina05
14. kvě 2007

Ahoj holky!!!
Ještě nedávno, vlastně minulý týden jsem patřila mezi snažilky. 🙂 Ale po sobotním testu, který ukázal // a krvi, budu patřit mezi vás. Mám sice ještě nízkou hladinu HCG (123,9), ale snad se zvýší a já budu opravdová těhule. Lékařka mi zatím řekla, že je to těhotenství v počátku.
Jsem tady poprvé, prosím o nějaké rady, odkazy na stránky o těhotenství a třebas doporučenou literaturu.
Díky moc
😀 Pavča 🙂

pajca
7. únor 2008

Holky a z Prahy nikdo není?

toni78
7. únor 2008

ahoj holčiny-co jsem příjdu nikdo tady už není 😢

ada80
7. únor 2008

Nazdárek 🙂

sylvka
7. únor 2008

Ahoj je tu někdo?

ada80
7. únor 2008

Haloo je tady někdo???

ada80
7. únor 2008

Ahojky už tady někdo je? 😕

luciakubista
7. únor 2008

ahoj ado 🙂 je tady nejak mrtvo

ada80
7. únor 2008

ahojky luciakubista to jsem ráda, že jsemna někoho narazila a nejsem tu pořád sama 🙂

luciakubista
7. únor 2008

ja jsme taky nakukovala a furt se nic nedelo 😀

ada80
7. únor 2008

Jak se dneska máš?

luciakubista
7. únor 2008

no hodne unavene,trochu blbe,ale nestezuji si 😀 ja bych furt neco jedla,se z toho zblaznim.Jak ty?uz mas tu energii jak slibujou po 14tt?

ada80
7. únor 2008

Energie teda nic moc,ale už je to lepší.já mám taky pořád na něco chut,ale nevím co bych si dala,tak to pořád střídám.

luciakubista
7. únor 2008

no ja nemam vubec zadnou energii, jsem lina a utahana. 😀 jsem zvedava,jak dlouho to potrva.

ada80
7. únor 2008

Jinak už mi trošku roste bříško a trička mi lezou nahoru tak budu asi nosit trička manželova. 😀 Kdy jdeš na kontrolu?

luciakubista
7. únor 2008

ja mam taky pocit,ze roste,ale to je spicek 😀 chodim kazdy utery,protoze jsem spinila na zacatku a minuly rok v lete potratila,tak mne dr hlida.Snad uz to bude dobry.Jsem zvedava jak podrastlo. 🙂 🙂

ada80
7. únor 2008

Určitě to bude dobrý,já taky na začátku špinila a dokonce jsem byla 4 dny v nemocnici,ale dostala jsem Utrogestan a od té doby je to v pohodě.Já byla 1.2.na ultrazvuku a mám fotečku.Paráda.Necháš si říct co to bude? 😉

luciakubista
7. únor 2008

ja spinila i minule,byla jsem taky v nemocnici,ale uz se nedalo pomoct.Ja verim,ze to bude dobry,citim se jinak.Taky beru utrogestan a budu az do 10tt. Ja mam zatim jenom maleho cervicka. Urcite si necham rict,ja bych to nevydrzela. 😀 chtela bych radsi holcicku,ale budu rada za cokoliv. A ty?

ada80
7. únor 2008

Já bych chtěla kluka,ale samozřejmě hlavní je aby to bylo zdravé!Já už byla jednou těhotná,ale mimčo mělo vrozenou vadu neslučitelnou se životem tak jsem ho musela dát pryč jo a byla to holčička. ☹ Ale ted mám pocit,že to bude kluk tak uvidíme 🙂 Já jdu 26.2 na plodovku.

luciakubista
7. únor 2008

Presne tak,je to jedno,zdravi predevsim.To mi je lito.Jsem si nikdy nemyslela,ze tolik zen prislo o dite.To je smutny.Urcite to bude dobry.Na tu plodovku se posila kazdy?

ada80
7. únor 2008

na plodovku se posílá jen když máš v rodině nějakou dědičnou nemoc, nebo Ti vyjdou špatný testy.Já jdu právě kvůli tomu předchozímu těhotenství,aby se zjistilo jestli tohle mimčo je zdravé.Doktor mi minule na ultrazvuku říkal,že vypadá všechno v pořádku,ale že na tu plodovku musím stejně jít.Mě ale potěšilo i to že vypadá všechno v pořádku 🙂

luciakubista
7. únor 2008

Urcite to bude v poradku. 😉

ada80
7. únor 2008

Snad jo 🙂 .Tobě taky přeju aby bylo všechno v pořádku 🙂 A co na to že čekáte mimčo říka tvůj manžel?

luciakubista
7. únor 2008

Tesi se moc. snazili jsme se pres 2 roky,ruzne vysetreni v CARu a tak.Tak nam odlehlo,ze to jde prirozene. Mne uz bude 30 a jemu 32,takze nacase

luciakubista
7. únor 2008

Adi,tak ja letim koukat na TV.Tak zas nekdy 😉 Hezky vecer

ada80
7. únor 2008

Nám bude 28.Můj manžel si tuhle bral tu fotečku z ultrazvuku do práce.A co rodiče,už jste jim to říkali?

luciakubista
7. únor 2008

Jo,ty se tesi na vnoucata.Manzel ma malou rodinu a maminka ma 67,tak je rada.Moji se tesi na 2.vnouce taky.

pajca
7. únor 2008

Ahoj holky, já dneska randila s toaletou a pak zase ty deprese, celé dopoledne jsem řvala. Já jsem fakt magor, furt počítám, jestli to dítě uživíme, stačí vám to?

petka28
7. únor 2008

Ahoj holky jsem tady nová ale už dlouho si tady pročítám vaše diskuze..jen by mě zajímalo jestli některá z vás na tom nebyla stejně jako já... v uterz jsem byla na krev a mé hcg je jen 21,5 z mých výpočtů můžu byt tehotná necelé 2 týdny, dnes jsem byla na krev znova a zítra budou výsledky. Před 4 měsíci mi naty vyslo hcg 26 ale za tyden už bylo jen 13:( myslíte ze 21,5 na druhy tyden je moc málo?? díky Petra

pajca
7. únor 2008

Ahoj Petko, já ti boužel nepomůžu, protože mě HCG nenabírali ☹

petka28
7. únor 2008

Ahoj pajco, nenabírali? já myslela že to nabírají automaticky..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru