Začínající těhotenství, prosím o vaše rady a odkazy

pavlina05
14. kvě 2007

Ahoj holky!!!
Ještě nedávno, vlastně minulý týden jsem patřila mezi snažilky. 🙂 Ale po sobotním testu, který ukázal // a krvi, budu patřit mezi vás. Mám sice ještě nízkou hladinu HCG (123,9), ale snad se zvýší a já budu opravdová těhule. Lékařka mi zatím řekla, že je to těhotenství v počátku.
Jsem tady poprvé, prosím o nějaké rady, odkazy na stránky o těhotenství a třebas doporučenou literaturu.
Díky moc
😀 Pavča 🙂

pajca
7. únor 2008

No me ne, taky nevím proč, ale zatím je snad vše v pohodě.

beruska2x
8. únor 2008

dobre rano hoky, kdypak tady nekdo bude?????

toni78
8. únor 2008

petka-HCG z krve nad 5. znamená že jsi gravidní-já si brala ve 4 týdnu a měla jsem už 822 uml.

petka28
8. únor 2008

toni já vím že gravidní jen mi řikali že je to hrozně málo a bojím se aby to zas nekleslo... dnes ve 2 budu vedet... jsem jak na trni

petka28
8. únor 2008

takze mi hcg stouplo za 2 dny na 78,7🙂) jsem stastna 🙂

lisounek
8. únor 2008

ahoj holky, najdu tady nekoho? 😕

jitulka1985
8. únor 2008

Liiiiis 😵 😵

jitulka1985
8. únor 2008

Já ti chtěla napsat SMS jak se daří u rodičů, ale nechtěla jsem tě otravovat........... 🙂 A koukám, že ty jsi tuuuuuuuu 🙂

lisounek
8. únor 2008

ahoj zlaticko, jak ti je - taky se chystam, ze ti pisnu 😉

lisounek
8. únor 2008

ja se pred chvili vratila a hned zapla pocitac, klidne jsi mohla napsat, ja bych napsala, ale rikala jsem si, ze treba spis a tak jsem vcera nepisala... a dnes uz jsem si rikala, ze pisnu z netu a jsem rada, ze jsi tu... 😅

jitulka1985
8. únor 2008

Ahoooooj, ráda tě vidím 🙂 No už je celkem dobře, pomohlo mi, že jsem se pěkně vyhajala a vyčajíčkovala 😀 Asi jsem ten hnusnej bacil chytla včas.Dneska je venku tak krááásně, ale projít se raději ještě nejdu, ještě se necítím úplně fit.A co ty?Jak je?Snad už dobře, jak psychicky tak fyzicky......

jitulka1985
8. únor 2008

No já včera spala skoro celý den......to je pravda 🙂 Ale pomáhá to, fakt že jo! 🙂

lisounek
8. únor 2008

cetla jsem, ze mas chut na parky 😀 hele to ja taky, je to zvlástni, ze vsechny tehu co znam, tak meli v zacatku chut na parky... ja uzeniny teda normalne jim, ne teda porad a spis treba jen kureci sunku, ale treba ted planuji, ze uvarim cocku a k tomu parek (kupuju kureci, ikdyz je to taky nic moc, ale alespon mam pocit, ze jsou lepsi, nez ty ostatni)...a budes se divit, ale i v nemocnici mi davali parky treba s hrachovou kasi, ale tam to bylo vubec se stravou ujety.... 😅 😅

jitulka1985
8. únor 2008

No jo, párečky 😀 😀 Našla jsem tu téma kde se psalo o stravě a co by se nemělo tak jsem tam hned hodila můj příspěvek 😀 Mám na ně úplně ukrutnou chut, koupila jsem nějaký malinký párečky, vypadaly fakt dobře tak myslíš že si můžu aspoň dva k večeři dát? 😀 😀

jitulka1985
8. únor 2008

Ty jo, v nemocnici takováhle "dietní strava" jo??? 😀 😀 To čumím teda 😀 😀

jitulka1985
8. únor 2008

Jo Lis a taky jsem si dělala to s tím prstýnkem ..........jestli ti vyjde holka nebo kluk (znáš to?) a vyšel mi kluk 🙂 Tak jsem zvědavá.......A jakpak se máte vy?Ty a prcek...... 😵

lisounek
8. únor 2008

pripadam si vcelku v pohode, vytok uz nemam a ani ty globule od dr. jsem si nedavala, me totiz prijde, ze on ma kvasinky uplne v kazdem vytoku, co vidi 😅 a hlavne to znam, kdyz jsou kvasinky a tohle to zarucene nebylo...nechci do sebe zbytecne neco strkat, kdyz to neni akutni...jen jsem chtela vedet, jestli to neni neco spatneho a kvasinky me teda nerajcujou 😀 ...je to ale fakt hele, ze ultrazvuk nedelal a clovek je z toho celej nesvuj, ale snazim se to neresit 😨

lisounek
8. únor 2008

No jasne pekne je slupni, vsak rikam vseho s mirou a uvidis, jak si pochutnas a hlavne, dokud si je nedas, tak na ne stejne budes mit chut 😉

v nemocnici bylo obcas brutalni jidlo, ja tam porad hudrala, protoze jako vyzivar se mi to vubec nezdalo, normalne nadymava strava, taky davali pastiky a dalsi konzervy no hnus fialovej...

jo to o tom prstynku jsem tady nekde cetla, ale nevim, jak se to dela 😕 . takze kluk, no ja jsem taky zvedava...

u nasich jsem se ted pekne zivila, oni tak dobre vari mnam a mam pocit, ze jsem jako koule ... 😀 😀

lisounek
8. únor 2008

Jitul jsi tu?? 😨

jitulka1985
8. únor 2008

Lis taky ti nedělal UTZ? 😲 A je fakt, že výtoky k těhu patří a asi není nejlepší do sebe cpát nějaké čípky, asi bych je taky nebrala, i když Dr. by měl vědět co škodí a co ne....ale já tomu mojemu nevěřím nic, takže bych si čípky od něj taky nezaváděla 🙂 Jsem ráda, že tě to přešlo a že se cítíš fajn 🙂
Oni ty párky určitě neškodí když je necpeš do sebe po kilech a každý den co? 🙂 Tak ty jsi výživař, tak to je hezký povolání. 🙂 A ta strava v nemocnici, to je fakt síla.Já mám mamku ted v nemocnici a říkala že ty polévky jejich, že to je nějaká hustá voda a úplně bez chutě, prý humus no.
To je dobře, že jsi se pěkně stravovala u vašich 😵 Určitě ti to prospělo. 😉

jitulka1985
8. únor 2008

Jojo, jsem tu, jen píšu pomalu 😀 😀
Lis s tím prstýnkem to funguje takto: navlékni si prstýnek, který nosíš, na nit, jako když navlékáš jehlu, pak si nastav dlaň a vedle dlaně jezdi s tím navlečeným prstenem třikrát nahoru a dolu a po čtvrté ho dej nad dlaň a čekej.Když se ti rozkmytá dopředu a dozadu a prostě bude takhle kmitat tak je to kluk (to jsem měla já) a když se ti bude točit a bude kroužit, je to holka.Snad jsem to napsala srozumitelně 😅

lisounek
8. únor 2008

jéjé mysliš, že se mi to povede?? 😀 😀 a nemuzu to treba tou svoji rukou nejak nevedomky ovlivnit?? 😕 😕

no ja ti taky nevim s tim mym doktorem, ja jsem tam i musela jit, on mi napsal malo toho prasku co beru ten hormon...a ted pomalu ani nevedel, kdo jsem ach jo, ja vim, ze toho ma tam hodne, ale ja jsem si treba myslela, jestli se mi neodloucilo zbytek toho hematomu nebo tak, ale on se o tom ani nezminil, tak nevim...

a uz je ti dobre?? Promin, ze jsem ti pisala v sms, co mas bastit, ale ja jsem uz proste tou svou praci posahana 😵 hlavne, ze jsi to ze sebe dostala, jsem moc rada...fakt uz jsem mela obavy, co se deje a vubec me tohle nenapadlo ... 😔

pekne uz pripravuj vodu na parecky 😀

jitulka1985
8. únor 2008

Lis zkus to a uvidíš, ovlivnit to asi nijak nemůžeš, uvidíš.... 😅 Kdyžtak řekni pak ještě třeba manžovi at to udělá on 😉
A mně nevadí že jsi mi psala co mám jíst, naopak!!!!!!Já jsem ráda, jak mi radíš, jsi moc hodná.A měla jsem inspiraci.Omlouvám se, že jsem tak dlouho neodepisovala, ale já měla tel. v tašce (ještě jak jsem byla u Dr. a neslyšela jsem to) a pak jsem neměla nějak sílu odepsat.Kdybych ti nějak déle neodepisovala, tak se nelekej, prosím 🙂 Já to někdy ani neslyším ty zprávy nebo zapomenu odepsat 😀 Ale pak vždycky napíšu, neboj 🙂

lisounek
8. únor 2008

jo jo tak jo, ja jsem uz z toho prave byla spatna, protoze jsem vedela, ze k nemu mas jit a pak dlouho nic, ale ted uz budu vedet, to je dobre... 🙂

jitulka1985
8. únor 2008

Jsi ale hodná, že sis dělala starost 🙂 A co manža?Pohoda už?Prospělo vám to krátké odloučení?U nás celkem dobrý, ted se ke mně chová hezky 🙂

jitulka1985
8. únor 2008

Lis já jdu na ty párky, nebo umřu chutí 😀 😀 😀 Nevím jestli tu ještě budeš, až se vrátím 😲 Kdyby ne, tak zase jindy pokecáme 😵 Měj se pěkně.A drž se!!!!! 😵
Zatím papa

lisounek
8. únor 2008

my se jeste nevideli 😀

kaciska
8. únor 2008

ahojky..lis:tak jak je???mě to špinění trápí jen když se víc namáhám,byli sme s manžílkem na hodinový prochajde a já s toho začala opět špinit a ted sem tejden v klidu a už je to zase ok.tak nevím... 😅

lisounek
8. únor 2008

ahoj kaci: no jsem v pohode ted uz 😉

kaciska
8. únor 2008

tak to ráda slyším,a co ten tvůj hematom?už je parchant pryč???? 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru