• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhotenství, prosím o vaše rady a odkazy

12. června 2013 
Tradicne nikdo nikde :confounded: :zipper_mouth:
10. únor 2008 ve 14:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahój holky :wink:
10. únor 2008 v 18:00  • Odpověz  • To se mi líbí
je tu někdo?
10. únor 2008 v 18:10  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky je tady někdo? :slight_smile:
11. únor 2008 v 09:20  • Odpověz  • To se mi líbí
zdravím :wink:
11. únor 2008 v 09:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Už tady někdo je? :slight_smile:
11. únor 2008 v 09:54  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojjj ado :slight_smile:
11. únor 2008 v 09:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky Lis :slight_smile: Jak je?
11. únor 2008 v 09:56  • Odpověz  • To se mi líbí
jo dobry, zitra mam tehotenskou poradnu, tak jsem moc zvedava....co Ty?? :wink:
11. únor 2008 v 09:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Ty se máš já mám poradnu až 29.2.mě je už dobře,ale občas se mi ještě uděla blbě :wink:
11. únor 2008 v 09:59  • Odpověz  • To se mi líbí
me nikdy blbe nebylo neni to divny :confused:
11. únor 2008 v 10:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak bud ráda,mě taky není vyloženě blbě,jen mám žaludek jako na vodě,teda ted už skoro vůbec. :slight_smile: Co budeš dneska vařit?
11. únor 2008 v 10:06  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jako kdyz se nenajim, tak se mi dela slabo a tak to ano nebo kdyz nekde dlouho cekam....ja zatim nevim, co varit asi neco s brokolici, ale musim vymyslet co :confused:
11. únor 2008 v 10:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Já jsem chtěla dělat zapečené těstoviny,ale ještě nevím.Těšíš se na zítřejší ultrazvuk? :slight_smile:
11. únor 2008 v 10:13  • Odpověz  • To se mi líbí
tak tesim pokud bude stat za to, porad mi prijde, ze minule byl prcek moc malej, jen 3,2 cm a pritom by snad mohl mit i vic...snad roste ach jo :confused:

no taky jsem premyslela o zapecenych testovinach s tou brokolici - jenze to zase budu nadmuta :grinning:
11. únor 2008 v 10:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Určitě roste,neboj doufám,že si řekneš o fotečku :wink:
Já jsem taky hned nafouklá, tak muset vymyslet něco co mě nenafoukne,abych nebyla jak pátrací balon :slight_smile: Už chodíš ven nebo jsi pořád doma?
11. únor 2008 v 10:19  • Odpověz  • To se mi líbí
tak chodim i ven, treba vcera jsem byla uz na nejdelsi prochazku neco pres hodinu. Dr mi to sice nedovolil, ale me to dela dobre, tak obcas vyrazim.....kolik cm ma tve mimi?? no urcite bude vetsi to je jasne....

ja si necham fotku az asi od toho naseho znameho, pojedeme k nemu nekdy tento tyden, podle toho, jak bude mit cas a on natoci i to dvd snad...nebo u toho meho az pozdeji, on nema moc dobry ultrazvuk a me to vzdycky zklame...
11. únor 2008 v 10:22  • Odpověz  • To se mi líbí
já vůbec nevím kolik měříme mě to doktor nikdy neřekne,mě stačí,že vím že je všechno v pořádku.Jen mi připadá,že mi vůbec neroste bříško tak nevím :confused: Ke všemu se mi blíží ta plodovka,kéž bych to už měla za sebou jsou to nervy :unamused:
11. únor 2008 v 10:29  • Odpověz  • To se mi líbí
no to verim, obavam se, ze me to taky nemine - ten znamy me chce objednat k nejakemu profi do Budejic a tam to asi berou, tak uvidim

brisko pak poroste az moc, tak bud rada, ja ho taky nejak nemam :slight_smile:
11. únor 2008 v 10:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno,nebo spíš dopoledne :slight_smile:
11. únor 2008 v 10:31  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky,omluvám se že vám sem lezu,mám dotaz...Trpím závratěma,mrcha nebyla jen špinění.Tak nevím.Zítra jdu na gyndu,mám to doktorovi říct?
11. únor 2008 v 10:32  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky sylvka jak je :slight_smile:
amelie určitě to doktorovi řekni,Plánujete mimčo?
11. únor 2008 v 10:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Amelie001,řekni a co testík?Mě ukázal dvě čárky hned první den meškání MS....
Ada,je mi skvěle,žádné nevolnosti,krásný den,přítel v práci :grinning: A co ty?
11. únor 2008 v 10:38  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
amelie ja mela uplne to stejne a pak mi lekarka rekla ze jsme v 6tt aice jsme neplanovali ale ted se oba tesime :wink: a jak ty planujes mimco?
11. únor 2008 v 10:46  • Odpověz  • To se mi líbí
holky,jo mimčo plánujeme.Je mi tak že mám problém se stabilitou..netestovala jsem na radu doktora...abych se prej nestresovala,zítra jdu na kontrolu..
11. únor 2008 v 10:47  • Odpověz  • To se mi líbí
no ja mela uplne to stejne menstruace nikde jen male spineni ale nejak sem to neresila protoze brisko me pobolivalo jako by mrcha mela prijit a nekdy jeste poboliva ale doktorka mi nedelala ani test na krev bylo to janse videt.kdyz jsem se objednavala po zpozdeni na gyndu tak se me ptali jestli jsem si delala test vysli mi 4 // ale to sem byla ve stresu jestli jsem opravdu tehu nebo ne a jestli je vsechno v poradku drzim palce at ti to zitra vyjde
11. únor 2008 v 10:53  • Odpověz  • To se mi líbí
ja jdu do poradny ted ve ctvrtek a mam docela strach jestli je vsechno v poradku mam nejakou infekci ani uz nevim jak se to jmenuje je to strasne dlouhe nazev ale vysvetlili mi ze to byla otrava zaludku kurecim masem a to je ted jediny maso ktery jim tak nevim
11. únor 2008 v 10:54  • Odpověz  • To se mi líbí
miruskaaa: nebyl to Campylobacter jejuni?? :confused:
11. únor 2008 v 11:09  • Odpověz  • To se mi líbí
liso:tím jsem trpěla před vánocema já.
11. únor 2008 v 11:10  • Odpověz  • To se mi líbí
ufff hruza, je to blbe pak takhle v tehu .... amelie vis z ceho jsi to mela?? :unamused:
11. únor 2008 v 11:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek