Začínající těhotenství, prosím o vaše rady a odkazy

pavlina05
14. kvě 2007

Ahoj holky!!!
Ještě nedávno, vlastně minulý týden jsem patřila mezi snažilky. 🙂 Ale po sobotním testu, který ukázal // a krvi, budu patřit mezi vás. Mám sice ještě nízkou hladinu HCG (123,9), ale snad se zvýší a já budu opravdová těhule. Lékařka mi zatím řekla, že je to těhotenství v počátku.
Jsem tady poprvé, prosím o nějaké rady, odkazy na stránky o těhotenství a třebas doporučenou literaturu.
Díky moc
😀 Pavča 🙂

amelie001
11. únor 2008

nevím právě...ale je to hnus,já to měla s horečkama

jitulka1985
11. únor 2008

Ahoj holky.....

Lis já ti ted chtěla psát SMS, omlouvám se, že jsem včera neodepsala, já šla hrozně brzy spát, začínám mít zas nějaký krutý nevolnosti 😖

sylvka
11. únor 2008

ahoj lisounek a jitulka 😵

jitulka1985
11. únor 2008

Ahoj Sylvi 🙂

miruskaaa
11. únor 2008

lisounek jo presne tohle mam na higienicke stanici mi rekli ze to neni vazny a ze mimcu nic nehrozi jen ze to pak mam pri porodu pripomenout uz je mi lip ale ten tyden byl hroznej horecky prujmy a moc sem nejedla a proto mam starch ze se treba neco mohlo pokazit a ted buduchodit na testy kazdy tyden aby to bylo pod kontrolou jestli uz to nemam v tele ☹

ada80
11. únor 2008

Ahojky je tady ještě někdo? 🙂

lisounek
11. únor 2008

jeee Jitul ja te prosvihla ☹ nam blbnul pocitac a manza to spravoval

jitulka1985
11. únor 2008

Lis jsi tu ještě???nebo jsem tě zas prošvihla já?? 😀

ada80
11. únor 2008

Už jsem zas tady 🙂

lisounek
11. únor 2008

jsem tuuuuuuuuuuuuuu 😕

jitulka1985
11. únor 2008

Lis ahojky 🙂 Že by jsme se konečně potkaly???

jitulka1985
11. únor 2008

Já si jdu umýt hlavu a pak taky konečně sklidit nádobí, ale hned jsem zpět 🙂

petulak
11. únor 2008

Ahoj holky jsem tady nová a koukám,že jste taky na začátku těhotenství.Já jsem v 14 týdnu a koukám po koníkovi už nějaký ten den a většinou tady najdu odpovědi na otázky které potřebuju.Tak mě napalo už se taky s někým zakecat 😀 .

ammalka
11. únor 2008

sice už mimíska máme, je mu zítra 5 týdnů, ale kdyby něco, ráda poradím.

lisounek
11. únor 2008

jitul?

lisounek
11. únor 2008

proste cekam, az dorazis a basta 😀

lisounek
11. únor 2008

se asi nedockam no 😕 😢

petulak
11. únor 2008

ammalka děkuji já jsem si chtěla jen tak povídat s někým kdo je na tom stejně jako já a doplnovat různé informace,ale tady to asi nebude ☹ kouknu jinam,ale dík jsi hodná určitě je nejlepší rada od někoho kdo to má už za sebou. 😀

lisounek
11. únor 2008

petulak: vitej tady 🙂 klidne muzeme pokecat 🙂

lisounek
11. únor 2008

je fakt, ze dnes je tu mezitim dost mrtvo, ale jindy je tu zase diskuse v plnem proudu 😕

petulak
11. únor 2008

tak to věřím někdy čas je někdy né.Znám to z beremese bud jsme tam všechny nebo jen jedna. 😅

lisounek
11. únor 2008

a jak snasis tehotenstvi?? co vsechno uz mas za sebou?? urcite uz spoustu vysetreni, mas trochu naskok 😅

petulak
11. únor 2008

no právě vyšetření moc za sebou nemám a docela mě to mrzí doktoři jsou nějaký divný.A to chodím do Podolí kde to má být super.Ani nic vlastně nevím,všechno jsem to vyčetla z knížek nebo koukám tady.Jinak už je mi teda líp,ale nebyl ten začátek moc pozitivní.Do toho trpím na migrény a ty mám taky často a nesmím žádný prášek tak sem tam trpím 😖 a co ty a tvoje pocity.Koukám jsme o týden kdy máš termín??

lisounek
11. únor 2008

taky toho za sebou moc nemam, v zacatku jsem byla v nemocnici, takze jsem se ke svemu dr. dostala asi v 10 tt, tam to bylo dobre a ted jdu na kontrolu zitra. Zatim ale nemam skoro zadne bricho ani vahove prirustky, ne ze by me to vadilo, ale nevim, jestli je to divny nebo ne 😔 . Ja kdybych v zacatku nemela problemy, tak bych o tehu pomalu ani nevedela, no byla jsem vic unavena a mela sileny hlad, ale nevolnosti skoro zadny, tak jsem rada. Musim to zatukat 😨 Jinak ja mam termin 24.8. priblizne ted 😉

lisounek
11. únor 2008

s tema migrenama je to blby no, ale co nadelas, chce to asi zalehnout a zaspat, ale to musi byt silene bez prasku ufff 🤐

petulak
11. únor 2008

tak to je dobře,že ti je dobře 😀 .Já teda měla před půl rokem potrat prostě tomu nabilo srdíčko a tak jsme se snažili a přesně vím od začátku né teda na den,ale když jsem to nedostala bylo to jasné 😀 .Váhový přírustek taky nemám a co koukám do knih tam by to mělo mít i mín centimetrů podle uz má 12,5cm,ale nikdo mi to nepotvrdil tak nevím.Jdu na kontrolu za 2 týdny tak uvidím jak se budou chovat a když budu pořád nespokojená půjdu asi jinam.Ale na bříško se těším 😀

lisounek
11. únor 2008

to mi dr. rika, jak je velke, ale minule to bylo jeste dost malo, tak jsem zvedava ted, jestli roste prcik malej 😨

to je mi lito, ze uz mas za sebou takovou zkusenost, neumim si to ani predstavit - v kolikatem jsi byla tehdy tydnu? Tak ted uz mas prvni trimestr za sebou, tak snad dobry ne?? ted uz by melo byt jen lepe musime tomu verit 😉

petulak
11. únor 2008

to bylo v 8 týdnu a první kontrola teda kontrola jestli bouchá srde byla teda streující,ale ted si myslím,že už je to všechno v pořádku.Byla jsem na vyšetření jestli to má všechno tak říkala paní doktorka,že je to pěkně živé a pořád skáče,ale když tam má prostor tak proč by né že jo?Byla to sranda,ale moc jsem toho neviděla jen manžel mě nefungovala televize a natočila motitor jen za chvilku,ale aspon si to užil Pavel a byl z toho celý paf 😀 .Bylo uklidnující poslouchat jak to má všechno od nosní kůstky po močák a páteř a já nevím už ani co všechno. 😀

lisounek
11. únor 2008

tak to je hezke 🙂 . To mi jeste nedelal, tak snad se taky dockam, ach jo, taky nemam z dr. dobry pocit...ale snad vi, co dela...jinak ja mam doma taky Pavla 😉

sylvka
11. únor 2008

ahoj lisounek,my se nemůžeme dohnat 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru