Začínající těhotenství, prosím o vaše rady a odkazy

pavlina05
14. kvě 2007

Ahoj holky!!!
Ještě nedávno, vlastně minulý týden jsem patřila mezi snažilky. 🙂 Ale po sobotním testu, který ukázal // a krvi, budu patřit mezi vás. Mám sice ještě nízkou hladinu HCG (123,9), ale snad se zvýší a já budu opravdová těhule. Lékařka mi zatím řekla, že je to těhotenství v počátku.
Jsem tady poprvé, prosím o nějaké rady, odkazy na stránky o těhotenství a třebas doporučenou literaturu.
Díky moc
😀 Pavča 🙂

lisounek
11. únor 2008

ahoj no to nemuzeme 🙂

sylvka
11. únor 2008

ty si dneska doma?v práci?nebo taky už na nemocenské? 😎

lisounek
11. únor 2008

ja jsem porad doma ted 😎

petulak
11. únor 2008

Tak to je shoda jmén.Já musím letět s psíkem ven tak zatím

sylvka
11. únor 2008

lisounek,nechápu 😨 a jak se cítíš?už ti roste bříško?

lisounek
11. únor 2008

no ja jsem doma od zacatku teda co jsem se vratila z nemocnice, zacatek byl drsny a ted porad jeste mam mit klid, takze uz do prace nechodim, budu delat z domova 😉 citim se fajn, brisko trosku zacina rust, ale zatim se vejdu v pohode do sveho obleceni, mam jen takovy velky spicek 🙂 zitra mam kontrolu, tak jsem zvedava. Zatim ani nejak nepribyvam na vaze, tak nevim, zda je to normalni, tak aby hlavne to male pribyvalo 😕

sylvka
11. únor 2008

lisounek,můj začátek byl taky náááááročný,ale všechno dobře dopadlo-ťuk,ťuk 🙂 Máš vybraná moc hezká jména,Kubíka jsem taky chtěla a tatík mi to neschválil...

lisounek
11. únor 2008

no me ho tatik schvalil, ale rodicum se moc nelibi, jde ale o zvyk a jmena si chceme vybrat po svem... 😀 Vase jmena se mi taky libi - o Danielovi jsem taky premyslela 😨

sylvka
11. únor 2008

nevíš kdy nám řeknou pohlaví?nemůžu to nikde najít....

pajca
11. únor 2008

Ahoj Holky zdravím vás, dneska už je PC snad v pohode. Jak se máte?
Lis máš jestě porád zákaz vycházek?

lisounek
11. únor 2008

jo az kolem 20 tt, kluci jsou poznat pry drive, ale zhruba az takto - to je jeste doba no 🙂 ja budu rada, kdyz uz budu mit za chvili prvni trimestr za sebou jo jo a jak a jeste ty testy vsechny ufff jsou to nerviky ...

lisounek
11. únor 2008

ahoj pajca: jo jo nic se nezmenilo, k dr. jdu zitra...ja jsem stejne obcas chodila ven, to se proste nedalo a byla jsem opatrna, porad jsem 😉 za chvili musim zmizet 😨

lisounek
11. únor 2008

musim dojet k nasim busem, je to asi 15 km, protoze mam doktora porad tam, tak jsem na sebe zvedava, jak to zvladnu ufff ☹ jeste jsem v buse jako tehu nejela a ikdyz mi spatne nebyva, tak si beru radeji pytlik to je krize 😀

lisounek
11. únor 2008

pajca: zrovna dnes jsem si rikala, ze jsi tu dlouho nebyla no a ty jsi tu a ja musim jit pryc 😲

pajca
11. únor 2008

To chápu. My měli něco s PC nějak se sekal a mě vůbec nešlo se sem dostat.
Lis jen mi porad můžu si dát paštiku?

lisounek
11. únor 2008

v malem mnozstvi ano a kdyz tak radeji kureci, kde je treba mensi podil jater, ale kdyz to neprezenes tak urco i trochu ty normalni....

pajca
11. únor 2008

Já má na ní totiž hroznou chut a nemůžu to nějak překonat. Jinak mě se dělá d dopravních prostředcích špatně, tak snad to nebudeš mít jako já. Já tam cucám ty tehu lízátka a docela mi to pomáhá 🙂

lisounek
11. únor 2008

uff nestras! ja musim jit, tak pa a snad treba zitra 🙂

pajca
11. únor 2008

Ahoj 🙂

beruska2x
11. únor 2008

Zdravim vsechny tehulky, tak at vas ty nevolnosti prejdou, ja to ma konecne za sebou 😉 😉 😉 🙂

lentillkaa
12. únor 2008

ahoj holky. prosím vás, pijete některá kontryhel ze začátku těhu?

lisounek
12. únor 2008

kuk 🙂

ada80
12. únor 2008

Nazdárek 🙂

ada80
12. únor 2008

LIs:jak jsi dopadla na kontrole? 😉

lisounek
12. únor 2008

no hura, konecne nekdo ahoj 🙂

lisounek
12. únor 2008

kontrola snad dobry, brali mi krev na vsechny ty veci - protilatky, HIV, zloutenka atd. tak to budu vedet az priste. Ultrazvuk by mi ani nedelal, ale pripomela jsem mu ten hematom, tak pak delal a uz tam nic neni, tak jsem rada...a mimco bylo rozcabeny jako kosmonaut 😀 no jo ma tam jeste hodne mista 😉

lisounek
12. únor 2008

beru: ja zadne nevolnosti neznam 😉 a vcera jsem jela busem a taky to bylo v pohode, takze jsem stastna zena 😀

lentillka: ja vim, ze se kontryhel pije na upravu menstruacniho cyklu jako aby byla menstruace, takze v tehotenstvi bych ho asi rozhodne nepila, protoze to nema zadny smysl 😵

jitulka1985
12. únor 2008

Lis ahoooj 🙂

jitulka1985
12. únor 2008

Ado ahoj, zdravím i tebe, úplně jsem tě přehlédla 😅

Lis tak to je paráda, že kontrola dopadla dobře.Já jdu v pátek na velký UTZ, kde budou kontrolovat orgány a všechno.Na jednu stranu se těším, na druhou strašně moc bojím....... 😒

ada80
12. únor 2008

Ahoj Jitul.Lis to je dobře že je vše v pořádku.Mě brali tu krev toho 4.2.Vysledky budu mít 25.2. 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru