Začínající těhotenství, prosím o vaše rady a odkazy

pavlina05
14. kvě 2007

Ahoj holky!!!
Ještě nedávno, vlastně minulý týden jsem patřila mezi snažilky. 🙂 Ale po sobotním testu, který ukázal // a krvi, budu patřit mezi vás. Mám sice ještě nízkou hladinu HCG (123,9), ale snad se zvýší a já budu opravdová těhule. Lékařka mi zatím řekla, že je to těhotenství v počátku.
Jsem tady poprvé, prosím o nějaké rady, odkazy na stránky o těhotenství a třebas doporučenou literaturu.
Díky moc
😀 Pavča 🙂

lisounek
12. únor 2008

ahoj Jitul no konecne jsme na sebe natrefily, ja cekala vcera a uz jsem se nedockala ☹ hele ale on by mi ani ultrazvuk nedelal a ty organy vubec nekontroloval a ja vim, ze to normalne delaji, ale me nic nerikal....

sylvka
12. únor 2008

zdravim... 🙂

lisounek
12. únor 2008

ada: kdyz tobe uz brali ne ty geneticky vady ne?? to mi budou brat az za 3 tydny....

pajca
12. únor 2008

Ahoj holky, tak jsem dneska zas nejak naměko, ráno jsem mela hroznou zácpu a pak jsem začala opět špinit. Myslíte že to může být nějak k tomu? Volala jsem doktorce ( už si asi o mě myslí, že jsem simulant) A mám se tenhle týden ukázat.

jitulka1985
12. únor 2008

Lis já myslela včera že už tu nejsi, tak jsem odešla 🙂 Mně by UTZ taky nedělal, ale já jsem se sama objednala k nám na polikliniku.On můj Dr. na všechno s..e

lisounek
12. únor 2008

jitul: a neboj nic, to bude krasny ted uz tam miminka fakt delaji divy a ver, ze to bude v pohode!!

sylvka: ahojky

pajca: tezko rict, je dobre, ze te prohlidne...chudero ty si taky uzivas..je to hodne to spineni?? 😕

pajca
12. únor 2008

Ne jen málo, bylo to vyloženě, jak se se trápila na tom záchodě. Bojím se aby se tam něco nepovolilo nebo něco takovýho. Hlavně mě pořád bolí břicho a já nevím jestli je to od střev nebo od mimi. Pojedu tam zítra, počkám na manžela že by mě tam vzal autem.

lisounek
12. únor 2008

jitul: se muzes sama objednat?? a jak te to napadlo? Ja uz jsem o tom taky premyslela, ja chci vedet, zda tam vubec vse ma 😨 vim, ze maji delat projasneni patere a vseho a on o tom ani nemluvil, jen o genetice, ale tohle ne. Me uz taky z nej picne...kdybych dnes neapelovala at mi rekne, zda teda musim mit porad klidovy rezim, tak by si ani neuvedomil, ze jsem tam mela ten hematom a vubec by se nekoukl...ach jo, co si clovek nerekne to nema...

pajca
12. únor 2008

A to si vemte, že některé prvorodičko to vůbec nenapadne a ty doktoři klidně něco zanedbají. ☹

lisounek
12. únor 2008

pajca: a jak te boli bricho ?? ta bolest je dulezita, jestli je to od strev tak dobry, ale kdyby to bylo jako menstruacni bolesti s vystrelovanim do zad, tak to je horsi...jestli boli podbrisek je to horsi .... treba to muze byt z toho zachoda, ale to by zase nemelo ach jo zatim bud v klidu a odpocivej...

jitulka1985
12. únor 2008

Sylvka, Pajca ahoooj

Lis já jsem slyšela že už tam mimča dělají i kotrmlece nebo si cucají paleček 🙂
Jo a Lis, dělám si k obědu žemlovku a jablka jsem posypala skořicí a uvědomila jsem si až ted, že jsi minule psala že skořice se nesmí ☹ Já nevím jestli jí mám jíst 😅

sylvka
12. únor 2008

pajca,já jsem špinila asi 3krát,třeba jsem se den před tím víc namáhala,tak druhý den ráno jsem malinko špinila,asi na jednu slip.vložku,tak jsem si pak odpočala a vše bylo O.K.Doktor to připisuje uhnizďování.....tak pokud to není mooooc,tak to asi nic nebude...

lisounek
12. únor 2008

to vis, ze to spapkej, to je malo 😉

pajca
12. únor 2008

Nedokážu tu bolest popsat. Bolí mě to v podbřišku, ale tak divně. Třeba když kýchnu, tak uplně cítím jak se to tam natahuje. Ještě mám nějakou zimnici, tak raději ležím. Půjdu tam zítra a uvidí. Jela bych dneska ale mám ho hodinu cesty MHD a když mi není nic moc, tak budu dneska ležet.

jitulka1985
12. únor 2008

Lis tak dobře, to bych musela sníst té skořice třeba půl kila vid? 😀

pajca
12. únor 2008

Sylvka: Mě by to asi taky tak neznervóznovalo kdyby mě u toho pořád nebolelo břicho. Radsi tam zajdu a uvidím. Radsi budu vypadat jek blbec a budu mit klid že je vše v pořádku.

lisounek
12. únor 2008

no vsak radeji lez to je dobre 🙂 nikam se nekodrcej...

sylvka
12. únor 2008

pajča,držím palečky,mě břicho nebolí,ale tahá,to jak nám roste děloha 😎

lisounek
12. únor 2008

pajca: PRESNE! Radeji dvakrat vzdy budu vypadat jako blbec nebo simulant, ale jde o nase deti a ne jejich, takze co z toho si vubec nelam hlavu....

jitul: ja chci taky ultrazvuk na organy!! ☹ 🤐

pajca
12. únor 2008

No mě je někdy z té bolesti až na zvracení, ale to tak jednou deně.
Lis i kdybych tam měla být denně, tak je mi to jedno. Já se s tou doktorkou znám(tykáme si), ale vždycky když jí volám, tak si říkám, jestli to není trapny, ale pak si říkám, jde o naše dítě a všechno jde stranou.

lisounek
12. únor 2008

pajca: radeji si lehni a cely den lez! chce to byt v klidu, to same by Ti rekli i v nemocnici nebo tak

pajca
12. únor 2008

Jo to jo jsem v klidu. Holky, taky v noci vůbec nemůžete spát?
Jo Lis už ti dali aspon nějaké vycházky?

sylvka
12. únor 2008

pajca,já v noci spim dobře,ale četla jsem,že okolo 9TT jsou problémy se spánkem normální.

lisounek
12. únor 2008

pajca: no ja nejak nemuzu spat, ale spis jako vecer usnu a vzbudim se k ranu treba po 5 hodinach spanku a pak uz nemuzu zabrat, je to pekne nanic 😒. Jo uz muzu tak nejak vse i snad sexovat, ale stejne se budu bat 😵 ale kdybych se nezeptala tak nevim nic 😔

pajca
12. únor 2008

Já je mám ale od začátku těhu. Nevíte holky nějakou internetovou stránku, kde bych našla něco o tom co se děje v jakém týdnu?

lu82
12. únor 2008

😲 Bolesti jako při MS nejsou v pořádku? Mě občas bolí břicho přesně jako při MS, a při prudkém pohybu mě píchne na pravé straně (hlavně ráno). U dr. jsem ještě nebyla, jdu příští týden. Mám fakt strach ☹

lisounek
12. únor 2008

lu82: ty bolesti nejsou v poradku pri krvaceni nebo spineni samozrejme, jinak v zacatku tehu jsou bezne.... 🙂 neboj nic ...

pajca
12. únor 2008

Já je měla hned ze začátku taky, ale ted jen občas a občas i v kříži, že si myslím, že mám nastydlé ledviny..
Lis děkuji za adresy 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru