Začínající těhotenství, prosím o vaše rady a odkazy

pavlina05
14. kvě 2007

Ahoj holky!!!
Ještě nedávno, vlastně minulý týden jsem patřila mezi snažilky. 🙂 Ale po sobotním testu, který ukázal // a krvi, budu patřit mezi vás. Mám sice ještě nízkou hladinu HCG (123,9), ale snad se zvýší a já budu opravdová těhule. Lékařka mi zatím řekla, že je to těhotenství v počátku.
Jsem tady poprvé, prosím o nějaké rady, odkazy na stránky o těhotenství a třebas doporučenou literaturu.
Díky moc
😀 Pavča 🙂

pajca
12. únor 2008

lis. koukám, že už to máš zmáklé co? 🙂

jitulka1985
12. únor 2008

Holky pomalu se loučím, kdyžtak ještě přijdu, jdu se najíst a pak si asi na chvilku lehnu.....Mějte se pěkně.papa

lisounek
12. únor 2008

tak tak 🙂 hlavne mam cvik v hledani na netu 😉

lu82
12. únor 2008

lisounek: Děkuju. No byly častější, teď se mi zdá, že to trošku ustalo, každopádně si mě potěšíla. Já zatím žádné problémy typu špinění nebo krvácení nemám, tak snad to tak i vydrží...

pajca
12. únor 2008

To je vidět 🙂
Jitul pa.
Včera jsem byla na personálním a potěšila mě zprávou že budu mít tu nejvyšší mateřskou a dovolenou, Tak jsem na to zvědavá.

lisounek
12. únor 2008

jitul: ahoj ☹

lisounek
12. únor 2008

lu82: neboj nic urcite bolesti mit musis, to jak se prizpusobuje deloha a taky se mimi uhnizduje, takze bud v klidku... 😉 a hodne stesti v tehukovani !! 🙂

lu82
12. únor 2008

lisounek: Děkuju, tobě taky hodně štěstí v těhulkování 🙂

pajca
12. únor 2008

Musíme věřit tomu, že všechno dobře dopadne. 🙂

lisounek
12. únor 2008

presne tak verit a verit. Teda holky reknu vam, ze uz jsem mela dnes v ruce spoustu hadriku a takovou tendenci nakupovat a nakonec jsem nic nevzala, protoze i kvuli barvam a proste to nechci zakriknout...ale bylo to hrozne tezky, to tak nechat 😅 😕

pajca
12. únor 2008

Vy si necháte říct co to bude vid? My ne tak vůbec nevím co budu nakupovat. Jen se dohadujeme jestli koupíme nový kočárek, nebo starší. Byli jsme se jen tak podívat do bazaru a ty starší vypadali jak nové jen byli tak o pět tisíc levnější. 😒

lu82
12. únor 2008

pajca: Já mám vybraný kočárek (v albu), je to trojkombinace a není zase tak drahý 😉 A dělají je různé barvy. Záleží, jaký si představuješ. Já třeba mám ráda klasiku 😉

pajca
12. únor 2008

jdu na něj hodit voko 🙂

lisounek
12. únor 2008

no jo my si to nechame rict, my uz se na to treseme .... 🙂 a pak hned zacnu nakupovat.. 😀 😀 s tim kocarkem mam taky dilema, prijde mi to, jako mit snad na vyber maturitu nebo co ...jeste jsem se ale ani nedivala, zatim ho neresim...ale mi asi koupime jeden novy a jeden starsi (potrebuji jeden prevozni na balkon nebo k nasim) 😵

lisounek
12. únor 2008

lu82: vypada dost dobre, taky by se mi libil tento klasicky... alespon dite nema tak blizko k vyfukovym plynum 😀

lu82
12. únor 2008

lisounek: Tak to mě nenapadlo, vidíš 😀 My si to určitě taky necháme říct 🙂

lisounek
12. únor 2008

no jo to napadlo moji mamku, ze v tech nizkych to urcite musi vice cuchat a myslim, ze je na tom neco pravdy 😕

pajca
12. únor 2008

Jo je pěknyý, taky se mi líběj takové. My jsme říkali, že koupíme asi hluboký starší, protože ten není tak na dlouho a sporták koupíme pořádný a nový. Já to taky moc neřeším, jen jsme se tam šli kouknout když jsme šli na procházku.

lu82
12. únor 2008

Ale je to dobrá myšlenka a něco na tom pravdy určitě je. Já už dnes jdu domů, konečně 🙂 , tak se opatrujte a zítra se tady zase ukážu 🙂

pajca
12. únor 2008

Já si taky myslím, že ty nízké jsou blbe, hlavně můj manžel má skoro dva metry, tak nebudeme mít nízky kočár že jo? To bych se mu pomstila.

pajca
12. únor 2008

Tak pa lu a měj se 🙂

pajca
12. únor 2008

Lis jdu na chvíli ležet, nějak se tu zase objevím. Tak zatím pa

lisounek
12. únor 2008

no jo me to nejak spadlo 😒 taky si jdu udelat neco k jidlu, mam hladik zatim papa 🙂

petulak
12. únor 2008

ahoj tak jak bylo u oktora nějaké nové info?

lisounek
12. únor 2008

ahoj petu: no zatim dobry, byli odbery, moc a meril mi panev ci co, vysetroval pohmatem a nakonec delal i ultrazvuk (ale nedelal by, kdybych nerekla, ze jeste minule tam byl hematom) - ted uz je to dobry a mimi se tak roztahovalo jak kosmonaut 😀

petulak
12. únor 2008

tak to je dobře a viděla jsi mimko na obrazovce??Já jdu na vyšetření až za 2 týdny tak jsem zvědavá co budou dělat a taky doufám,že už mi něco řeknou víc za informace.A jak se cítíš???

pajca
12. únor 2008

Ahoj babušky, tak jsem skoro tři hodiny spala a jsem jak vyměněná. špinění zatím nikde tak nevím co to bylo. 😠

ada80
13. únor 2008

Dobré ránko je taky někdo? 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru