Začínající těhotenství, prosím o vaše rady a odkazy

pavlina05
14. kvě 2007

Ahoj holky!!!
Ještě nedávno, vlastně minulý týden jsem patřila mezi snažilky. 🙂 Ale po sobotním testu, který ukázal // a krvi, budu patřit mezi vás. Mám sice ještě nízkou hladinu HCG (123,9), ale snad se zvýší a já budu opravdová těhule. Lékařka mi zatím řekla, že je to těhotenství v počátku.
Jsem tady poprvé, prosím o nějaké rady, odkazy na stránky o těhotenství a třebas doporučenou literaturu.
Díky moc
😀 Pavča 🙂

lu82
13. únor 2008

ada: Ahojky, já jsem tady 🙂

ada80
13. únor 2008

Ahol lu:jak se dneska máš?

lu82
13. únor 2008

ada: Mám se hodně ospale, je tady škaredé počasí, mlha a zima, nemohla jsem vylézt z postele. Nejraději bych to tady zabalila a šla domů ☹ Jinak zle mi nějak moc zatím není, tak doufám, že to vydrží 🙂

beruska2x
13. únor 2008

ahoj holky, konecne tady na nekoho narazim 😉

lu82
13. únor 2008

Ahoj beruska 🙂

ada80
13. únor 2008

u nás je taky ošklivě, zima a mlha, tak doufám,že se to do odpoledne vybere a já budu moct jít na procházku.Ty chodíš do práce?Já jsem doma na rizikovém.

ada80
13. únor 2008

Ahoj beruško jak je ?Už Ti roste bříško? 🙂

beruska2x
13. únor 2008

no zacina 🙂 mam pocit ze nekdy je videt min a nekdy vic, manza rika ze mi roste pekna vana 😝
no a jsou mi tesne dziny, tak jedu 29. na nakupy do Prahy, at se nemackame..
Co u vas noveho??

lu82
13. únor 2008

ada: Jo, já chodím do práce. U dr. jsem ještě nebyla. Poprvé jdu příští středu a už se nemůžu dočkat. Mám sedavé zaměstnání u PC, žádný stres, chtěla bych tu vydržet co nejdýl, jen mně dělá problémy to stávání a únava.

ada80
13. únor 2008

To je přesný, mě taky připadá,že mi je vidět hodně a někdy že nemám vůbec nic.Nejvíc to je vidět večer.Já musím mít džíny zapnutý jen na zip,knoflík prostě nezapnu,Tak uvidíme jak to bude pokračovat. 😝

lu82
13. únor 2008

Taky už bych chtěla být 14. nebo 15tt. Mám strach, aby bylo vše ok.

beruska2x
13. únor 2008

hur a hur nez z nas budou vorvani 😝 😝 😝 😝 ja taky sedim nekdy s rozepnutym knoflikem ale
pak ho zadelam... nejlepsi jsou teplaky 😀

ada80
13. únor 2008

Lu:neboj určitě bude všechno v pořádku 🙂 Hlavně se nestresuj.

beruska2x
13. únor 2008

tak toho strachu se stejne nezbavis 😉 taky jsem si to myslela ale porad se delaji nejaka vysetreni a testy a berou ti krev, neni to moc pozitivni co...

lu82
13. únor 2008

No, snad jo. Jsem z toho nervózní, už aby bylo 20.

ada80
13. únor 2008

to je právě ono já ten knoflík prostě nezadělám 😀 Po tepůlákách mám zas na břiše vytlačenou gumu fakt masakr. 😝

beruska2x
13. únor 2008

asi na to nesmis moc myslet, jeste jsem si na to taky nezvykla 🙂

lu82
13. únor 2008

beruska: No to není, ale kdybych aspoň věděla, že tam opravdu je, že je v pořádku a tam, kde má být.

beruska2x
13. únor 2008

no tak to uz leda pytel 😀 no ja se uz na nakupy taky tesim, pripadam si jak magor, ale vetsi strach mam z leta aby nebyly velky vedra... mame skoro stejne termi kolem 10.8. tak jsem zvedava

beruska2x
13. únor 2008

neboj, jestli mas pozitivni tehu test a neni ti spatne, myslim spineni a tak, bude to o.k., to uz uvidis asi tlouct srdicko 😉

lu82
13. únor 2008

beruska: No testy jsou všechny s pořádnýma //. Špatně mi teda bývá - od žaludku, ale to je asi normální. Špinění nemám.

beruska2x
13. únor 2008

tak to nemas duvod ke strachu, bude to o.k., drzim palecky, ja jdu ted na kontrolu 28., zase na krev, je mi zle z toho...

lu82
13. únor 2008

beruska: Ty už máš nejrizikovější období za sebou, tak se už jen těš z toho, že si těhulka a čekáš malé beruščátko 🙂

beruska2x
13. únor 2008

Nooo kdyz je mi spatne obcas, tak mu rikam uplne jinak : )) ted mi psala kamaradka jestli nechci tak na tyden pujcit pul rocni miminko, rostou mu zuby 😀 😀 ze uz ma skoro tik ☹ at se mame na co tesit 😝 😀

vendy05
13. únor 2008

ahojda holky, chtěla jsem se zeptat, zda jste některá na těhotenském testu objevili jen jednu naprosto zřetelnou čárku (tu kontrolní) a ta druhá byl jen úplně neznatelnej proužek na který jste se museli spíš hodně zaměřit a nebo to je jen třeba vyznačené políčko na testu??? 😖

beruska2x
13. únor 2008

no ja jsem mela hned carky jasne, obe stejne ale z fotek tady vim ze nektere holciny maji jen takovy naznak, ani bych to nekdy nepoznala, jestli jo nebo ne... zkus par dni vydrzet aspon 3 az 4 dny a zkus to znova...

vendy05
13. únor 2008

díky za odpověď...

ada80
13. únor 2008

Beruško:já se taky děsím toho ,aby nebylo moc vedro.umiš si představit jak budem ufuněný 😝

beruska2x
13. únor 2008

ani nemluv, ufuněny, spoceny, manza se mi smeje ze se dokulim tak na zhradu pod slunecnik 😝

ada80
13. únor 2008

můj manžel mi zase říkal,že bude přede mnou chodit s cedulkou pozor Titanic.Klidně bych si to s ním vyměnila aby naše společný mimčo v létě tahal on. 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru